Zajímalo by mě jestli máte někdo tipy na to, kde kupovat nářádí. Jedná se mi nyní hlavně o ruční nářádí. Já nakupuji hlavně u místních prodejců, ale kolikrát si říkám jestli by nebylo lepší najít e-shop s prověřenou značkou za dobrou cenu. U místních je kvalita dost různorodá a pak chodím do obchodu každý den pro jednu velikost imbusu či podobnou pakárnu, kterou nemám v dostatečné kvalitě v garáži. Sada nářadí by to sice asi řešila, ale hodně nářadí mám a nechce se mi dávat x tisíc za sadu, ze které potřebuji třeba jen pár ořechů.
A moje postřehy:
Gola sada Stanley z Makra za 800,- se zatím osvědčila, jedinou vyjímkou jsou imbusy, ale to mi zase až tak moc nevadí.
Teng Tools ořechy imbusové z AK, lepší jsem nenašel, ale pořád to není ono a rozhodně bych bral něco s větší pevností. Zatím drží, ale 100% rovina už to není.
Extol Premium šroubováky překvapivě drží, i když ty neprošly žádnou extra náročnou zkouškou.
Očkové klíče z Lidlu - nemám s nimi problém, až na to že bych kolikrát uvítal, kdyby byly šestihrané, ale s tím už jsem je kupoval.
Pak tu mám hromady starého nářadí, a to většinou žádnou vadou až na povrchovou korozi netrpí.
A jaké jsou Vaše postřehy?