Přejít na obsah

Almanil

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    1 783
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Almanil

  1. Ta Šolta je na klid opravdu příjemné místo.
  2. Almanil

    Za kolik tankujete?

    28.50 N95 dneska v Hranicích na Shellce.
  3. Almanil

    Život a práce v Kanadě

    Mě by zajímalo, jestli si vyjel sám, nebo i s rodinou? Mně osobně ekonomičtí migranti nevadí. Bez nich by už ani u nás některé firmy nemohly existovat.
  4. Almanil

    Veselé Velikonoce

    Já jsem z Moravy a o šprudláku jsem doteď na rozdíl od kvedlačky neslyšel
    • 59
  5. Na našem gymnáziu na toto téma asi taky zapomněli. Případně je možné, že jsem zapomněl já.
  6. Almanil

    Noční hlídání

    Já sedím u hokeje a sice výsledkově to není zrovna podle mých představ, ale třeba aspoň zbytek zápasů vyjde.
  7. Almanil

    Život a práce v Kanadě

    Musím popřemýšlet, kdo jel do Kanady - někdo z mého okolí tam jel, ale protože teď jezdá do zahraničí opravdu hodně mých zámých tak v tom mám trochu hokej. Teď doufám, že to moc nezamotám, ale vím, že tam někdo letěl pracovat do nějaké rybárny a bylo fajn, že to měl celé zajištěné předem (ubytování, práce, cesta). Výdělek nebyl nijak ohromující, ale protože to bylo někde "mimo" civilizaci, tak se dalo ušetřit, protože nebylo mnoho za co utrácet. Ale šlo o príci jen na několik měsíců. OT: to, že někteří odjíždí mi zrovna žíly netrhá, ale je pravda, že v současné ČR je práce nadbytek a není to nutnost spíš otázka zkušeností - pokud v zahraničí člověk nechce zůstat na několik let, tak stejně nebude mít práci, která bude po odečtení nákladů o moc ziskovější, než u nás. A já osobně taky přemýšlím, že bych se odstěhoval jinam, ale chci, aby si malá užila babičky a děděčka. Pro mě to není otázka materiálního zajištění, ale spíše jiné otázky. A to je samozřejmě problematické, pokud je ta vzdálenost 500 km a více.
  8. Almanil

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Aha já jsem myslel baterku v autě
  9. Almanil

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nemáš fotku? Nějak nevím, co hledáš.
  10. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    Wankel určitě chci ale celkem určitě si ho nekoupím .
  11. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    A co RX-7/8? Od Alfy se mi víc líbí klasické než ty moderní kupátka.
  12. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    Ve spojení s tvým nickem, má tvůj příběh ještě větší náboj
  13. To je u V6 nějak speciálně komplikované, že tě poslali pryč?
  14. Malá je nemocná, takže nakonec nikam nepojedeme. Tímto se omlouvám a doufám, že se Vám stát vydaří.
    • 39
  15. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    Horší by byla o ho*ně, takže úspěch
  16. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    Já si myslím, že mít připravených k autu za 90 000 dalších 35 000 na servis je celkem v pořádku. Pokazit se může plno věcí, ale to u každého auta v každé cenové relaci a nemusí stačit třeba ani násobek pořizovací hodnoty. Já ti držím palce. Našetřit si 130 000 na auto v našem věku a zároveň mít vyřešené bydlení není jednoduché. A podle mě, když na to máš prostor, tak je ideální čas udělat si takovou radost, to jak časem v jakém žijeme, tak i životním obdobím. V6 bude na cestách spíš ubývat než naopak. Já bych taky takové auto bral, ale pro mě už praktické vlastnosti hrají větší roli a přesto mám čas od času myšlenky koupit si auto pro radost.
  17. Jestli bude trochu slušné počasí, tak přijedeme do ZOO. V případě počasí, jako je dneska tovidím spíš na Olympii.
    • 39
  18. Jsem v práci zasekaný, že fórum moc nesleduji. Každopádně do Olomouce bych dojel, ať tam je někdo aspoň z širšího okolí Olomouce.
    • 39
  19. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    To třetí auto bude automat
  20. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    Turbo, protože to jede
  21. Almanil

    Splnění snu - Coupé, ale jaké?

    Zkus si projet servery mobile.de a autoscout.de.
  22. Almanil

    Sytičovo stádečko

    Já to mám zmenšené i na "Čína telefonu" . A co se vlastně stalo s tím podběhem, nějak to nechápu.
  23. Almanil

    Jaké benzínové auto

    Podle mě hledají benzín, ale ne od PSA. A obecně mám dojem, že u některých aut, benzínové motory skoro neexistují, a to je škoda. Zvláštní mi to je hlavně u japonských aut, které mám já v mysli jako spíš benzínové, než naftové.
    • 41
  24. Almanil

    emise+STK2016 - Fapoff

    To, že se domluvíš na konkrétní čas mi přijde jako samozřejmost, přece si nebudu brát dovolenou kvůli STK, která trvá chvilku. A přes pracovní týden, nebude problém sehnat díly v celé republice.
  25. Almanil

    Co jste dnes udelali...

    Já mám hned před vchodem taky vyyhrazené místo pro souseda a odhadem je tak o 1,5m větší než zbytek parkovacích míst. Dává to sice smysl, ale on nemá ani vozík, ani berle, takže to trochu smysl v tomto konkrétním případě ztrácí.
×
×
  • Vytvořit...