Tak vy mladí budete odcházet a já starej pardál jsem se nedávno přihlásil.
Neodcházej.Byl jsem v několika klubech, jak jsem měnil auta a proto mám
zkušenosti jak to chodí jinde.Mohu prostě jen konstatovat, že tady to opravdu
\"jede\".A přijali mě opravdu dobře (viz můj první sraz 2012 v Jičíně).Také mám ještě Audi 100 \"doutník\" r.v. 1987 4-kolka(před měsícem nová technická),ale
drahé polovičce se zalíbil P-307 SW,tak co jsem měl dělat.Nevěděl jsem o tom autě nic (já \"expert\" do doby než jsem se přihlásil nevěděl co to je EGR ventil,
FAP,váha vzduchu a pod.-když o tom někdo mluvil,myslel jsem,že na mne
mluví cizí řečí).Poslední dobou jsem trávil hodiny u PC a četl a četl a jak tady někdo říkal,není to je o autech a to jen dobře.
Tobě přeju ať ti nové auto krásně jezdí, a klubákům zároveň dík za rady,kterých není nikdy dost.
[upravil dne 23/5/12 19:32 od mccolor]