Přejít na obsah

mccolor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

Vše od uživatele mccolor

  1. mccolor

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    ... a druhá strana
  2. mccolor

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    ... a další
  3. mccolor

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    Gabriel307 sem už fotku mé 307 dal z Kokořína:) Pokusím se dát další,neumím to,tak mě hned nekamenujte:D
  4. mccolor

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Velice pěkné autíčko,gratulace k němu a ať ti jezdí k plné spokojenosti:papa Mám úplně stejné letní pneu jako ty, jak se na nich cítíš při jízdě, já jsem s nimi zatím nadmíru spokojený (najeto 8000 km) A jinak tvé úpravy na autě - palec nahoru !! to koukám:o
  5. Jsem zde pouze půl roku,ale hlásím se k postiženým:D možná,že mám málo příspěvků:mad:ale nechci do toho kecat zkušenějším vím zde o každé stránce,pokud budete něco hledat tak se ptejte mě,ani Google to nenajde rychleji:D:D:D:D:D
    • 82
  6. mccolor

    Délka měrky oleje v RHY

    U 307 SW 2.0HDi motor RHS 1997ccm 79kW je délka \"kovu\" 50cm + 3cm \"gumy\",tedy 53cm celkem.Je to až po tu zarážku co dosedne na trubku do motoru,(nepočítám ten kroužek za který se to tahá ven) Již to tady někdo také řešil,pokud to nepomůže tobě,tak snad kdo má 307SW se stejným motorem. http://mccolor.rajce.idnes.cz/Merka_oleje/#P1030306.jpg [upravil dne 27/6/12 08:58 od mccolor]
  7. mccolor

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    Gabriel307 : tak koukám , že už jsi tam něco dal:D
  8. Pár fotek ze srazu Kokořín zde:) http://mccolor.rajce.idnes.cz/a_Peugeot_Club_Prijezd_do_Melnika/ http://mccolor.rajce.idnes.cz/b_Peugeot_Club_rekord/ http://mccolor.rajce.idnes.cz/c_Peugeot_Club_kemp/ http://mccolor.rajce.idnes.cz/d_Peugeot_Club_sraz_Kokorin/ [upravil dne 16/6/12 22:04 od mccolor]
  9. mccolor

    Lukyho 307

    Přeji mnoho \"zlatých\":) km v pohodě a plné spokojenosti:papa
    • 15
  10. Také si jednu zamlouvám při prezenci:) (a na konci spanilky prý nepojedou nepežoti, ale dědkové, jeto pravda ?:D) :papa
  11. mccolor

    FAP co dříve??

    No , zdržovat jsem nechtěl:D:D ale početl jsi si jak koukám Zdržovat budu,až mi budeš dělat FAP off :D:D:D
    • 26
  12. mccolor

    FAP co dříve??

    straki007 to jsem chtěl vědět:D pěkně kecají :papa
    • 26
  13. mccolor

    FAP co dříve??

    Dnes vyšlo toto o FAP http://www.novinky.cz/komercni-clanky/269322-jak-vyzrat-na-problemy-s-filtrem-pevnych-castic-snadno-levne-a-se-zarukou.html http://www.dpfe.cz/ Pežoťáci,co vy na to?:oJen bych chtěl znát váš názor na článek.
    • 26
  14. Tak vy mladí budete odcházet a já starej pardál jsem se nedávno přihlásil. Neodcházej.Byl jsem v několika klubech, jak jsem měnil auta a proto mám zkušenosti jak to chodí jinde.Mohu prostě jen konstatovat, že tady to opravdu \"jede\".A přijali mě opravdu dobře (viz můj první sraz 2012 v Jičíně).Také mám ještě Audi 100 \"doutník\" r.v. 1987 4-kolka(před měsícem nová technická),ale drahé polovičce se zalíbil P-307 SW,tak co jsem měl dělat.Nevěděl jsem o tom autě nic (já \"expert\" do doby než jsem se přihlásil nevěděl co to je EGR ventil, FAP,váha vzduchu a pod.-když o tom někdo mluvil,myslel jsem,že na mne mluví cizí řečí).Poslední dobou jsem trávil hodiny u PC a četl a četl a jak tady někdo říkal,není to je o autech a to jen dobře. Tobě přeju ať ti nové auto krásně jezdí, a klubákům zároveň dík za rady,kterých není nikdy dost. [upravil dne 23/5/12 19:32 od mccolor]
    • 19
  15. 569 ... a je to
    • 79
  16. mccolor

    Klepání od předního kola

    Nejsem žádný servisák a nechci radit,ale jen popíši co se stalo mě. Jel jsem na výměnu zadního tlumiče výfuku 40 km.Cesta tam OK, při zpáteční cestě kovové klepání z přední části jakoby od kola, díra, výmol, přejezd vlak a pod. přesně jak popisuješ.Doma jsem zjistil,že ulítlo kus vinuté pružiny asi 10 cm a ten kousek se tam flákal a nadskakoval v té \"vaničce\" pružiny,nebo jak se tomu říká.Auto bylo na heveru a když to pouštěl na zem ozvalo jakoby prasknutí. Jen připomínám,že to nebyl Peugeot ale Audi 100.Přeji ti ať na to brzy přijdeš.
    • 19
  17. mccolor

    historie podle VIN

    Martinsk moc, moc děkuji.
  18. mccolor

    Prosím o hlas

    je to tam
    • 21
  19. mccolor

    historie podle VIN

    Auto mám již od 10.2011 a nevím o něm skoro nic.Výbavu jsem si stáhl, ale k servisní historii jsem se nedopídil.První registrace 4.5.2004 ve Francii. Při koupi na tachometru 102000 Km. VIN: VF33HRHSB83588162 Předem děkuji za zprávu.
  20. ozzy1: dík za SZ na upozornění na video,velice pěkné video,všem se líbí
  21. MilanF1:omlouvám se za zdržení,ležím s horečkou a ještě tu jde navíc wifina pomalu, ale foto je zde: http://mccolor.rajce.idnes.cz/2012.04.21_Jarni_sraz_Prerov_n.Labem snad se alespoň jedna bude hodit
  22. MilanF1:nějaké foto mám,ještě neupravené,do večera budou,stačí na rajče?
  23. Také už jsme doma v pohodě (v 18.30) k PC jsem se dostal až teď, díky za pěkný návrat do starých časů a příjemně strávený den. Jdu lepit samolepky , ještě jednou dík. Foto dám na rajče po úpravě později. [upravil dne 21/4/12 20:39 od mccolor]
  24. mccolor

    307SW a 307cc od 15 strany

    Mám to samé,přeji ti mnoho v pohodě najetých kilometrů.
×
×
  • Vytvořit...