Tak máme za sebou 6 let, druhou STK (žádné závady, ani lehké), 71000 km. Nedávno klekla původní baterie, žárovka denního svícení a preventivně byl vyměněn klínový řemen, byl už popraskaný. Jinak nic. Takže si vesele rajzujeme do práce i po dovolených. Sice má papírově slabší motor, ale na normální, předpisové jezdění to stačí, i když je plně naložené. Původně jsem trochu litoval, že jsem si nepřiplatil za THP, ale po těch negativních ohlasech jsem asi udělal dobře.