Co to bylo, tujky?
Dopoledne jsem namordoval zpátky do háků okap a svod, přes oběd jsme se byli podívat v Žamberku u vody, odpoledne jsem posekal zahradu, v pondělí by to už bylo 14dní. Potom jsem vyměnil olej v sekačce a teď přemýšlím, co si dát.
Schválně jsem koukal i do konfigurátoru a normálně figuruje v nabídce. S tím litrem byl prý nějaký problém, tak ho informovali o možnosti zvolit ten čtyřválec 1,2.
Zítra se jede pro Dachnu. Překvapili kluci Rumunský. Jako omluva za čekání je sleva, která zaplatila tažné zařízení. Hurá. Konečně tchán uklidí u sebe v garáži. Takže pokus číslo 2 s Dacií.
Taky jsem vnitřek předělával skoro dva roky. První zimu jsem tedy nedělal nic, to jsem byl bez rozvodů elektřiny. A na tu hodinu, co bylo odpoledne světlo, se mi nechtělo něco začínat. Hlavně mě štvalo tahání prodlužovaček a světel. Když si to člověk dělá sám a nic ho netlačí, tak není kam spěchat.
Proto ho nepoužívám. Musí stačit hrábě. Já nikdy takhle hezkého trávníku nedocílím. Občas po něm hold projede traktor se dřevem z lesa. To pak můžu akorát dosejpat hlínu do kolejí.
Včera jsem sundal jeden okap, ten který je nejníž, obrousil a natřel háky. Okap mám v baráku v jedné teď už prázdné místnosti připravem na dnešek. Na ostatní prdím. Ty až za pár let se střechou, kdo by do té výšky lezl.