Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 413
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    To Rakousko je nějaký divný.
  2. Mám jednu jízdu po letech na zkoušku, jestli jsem to nezapomněl. Takže mě někam napište.
  3. radim.1008

    306GTi-6 by Béďa

    Něco ti tam chybí. Ale jinak paráda na kolech.
  4. Dítě napsat taky do tabulky. Kvůli počtu účastníků srazu. Registrace odeslána. Prosíme dvoulůžák někde mezi @h4wk3ya @Klemoň.
    • 86
  5. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Zatím to je v plánu. Tak díky a pšššt.
  6. AdBlue tady ještě není. Jen ten vak s Eloysem. Rezerva naštěstí nebyla třeba, ale byl jsem klidnější. Pár aut měnit kolo jsme potkali.
  7. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Kde se to dá pořídit? Jenže já buch toho potřeboval skoro na celou izolaci.
  8. V Rakousku cestou domů padla pěkná číslovka.
  9. Dovolená u moře za námi, teď ještě 14 dní v Čechách. Cestu jsme zvládli na jedničku s pěknou spotřebou.
  10. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Čím jsi to dělal?
  11. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Taky ho mám. Ale jen Pežoťák, bez webovky.
  12. V noci přesun domů. Provoz proti teda neskutečný, to snad byla souvislá kolona aut. Na Lučku asi půl hodiny, na pitomý hranici k ničemu Hr/SLO jsme vytvrdli asi hodinu. Nakonec si nevezmou ani doklady a jen mávne. Tak proboha proč? Ať si tam kontrolují Bosnu a Turky. Ale, že seděl celník i na Šentilji, to mě překvapilo. Taky jen mávnul. Přes Rakousko v klidu, kolem Gratzu po stavbě a až před Vídní to houstlo po připojení S6ky. Jen ta cena nafty, myslel jsem, že dojedu do republiky, ale nechtěl jsem to riskovat, tak jsem vzal za 1,559eura. Ve Vídni trochu vysvětlování a troubení se Slovákem v Audi, který nepochopil, že mám přednost. No tak si musel zablikat a za několikrát zatroubit. Vrátil jsem mu to. Od Vídně jsem měl pocit, že domů jedeme sami a všichni naopak k moři. Na Nových Mlýnech čtvrtý u semaforu a do minuty jsme jeli. Na té barevný pumpě jsem zastavil na pauzu a během chvíle hasiči, sanitka a potom nic nejezdilo. Dál už cesta přes Brno a Svitavy v pohodě. Ale chtít za dálnici od Pohořelic poplatek, je drzost. Směr na Brno je teda vpravém pruhu v hrozném stavu. Tak sláva nazdar výletu.
  13. To souhlasí. Čím blíž k vodě, tím dráž. Jo, Černou horu už beru jako standart. Ta bude na dlouho. Jinak, co dělali v Ústí? V sobotu navečer nebyl ani jeden semafor. Mě to přes Břeclav přijde jako zajížďka, když rakouská dálnice je už pár kilometrů od hranic. Vlastně už za první vesnicí. Že je teď semafor na hrázi Nových Mlýnů je nemilé, ale opravit ten most musí, jinak by skončil jako ten v Černé Hoře. To mě víc štve čekání na hranicích Slo/Hr kdy si celník nevezme ani doklady a jen mávne ať jedu.
  14. Proč jim to nevrátíš, že chceš míru? Na půllitru bude i ryska.
    • 61
  15. Brno -> Svitavy už bylo bez omezení. Vlastně ne, v Březové nad Svitavou byl vyfrézovaný stoupací pruh.
  16. radim.1008

    Nissan X trail

    Kamarádi toto auto mají v automatu. Přesně jak je na fotce a ty světla svítí luxusně. Jak rampa na tahači. Říkají tomu safari světla. Mají už druhého. Prvního zrušila kamarádky mamka při nehodě.
    • 11
  17. Jezdí, dojeli jsme k semaforu cca třetí a do minuty jsme jeli. Na hranicích jsme byli o půl desátý večer. Zato od Mikulova byla kolona skoro až k tý Benzině u křižovatky na Dolní Dunajovice.
  18. Kousek to je, ale aspoň se i s Vaškem projdeme. A nám to nevadí. Dole v Krvavici je jen kemp, všechny apartmány jsou nad ním. Teď tu máme bouřku a prší. Příjemné osvěžení vzduchu. @OK406 v Promajně jsme se chtěli ubytovaubytovat, ale nesehnali jsme tam ubytko za přijatelný peníze. Tak jsme popojeli dál a zůstali v Krvavici.
  19. V Chorvatsku na dálnici jsme potkali Forestera s RZ 012 HC036. A ještě v Čechách před Brnem aktuální bílou Q7 a ta měla myslím D11 PARIS.
  20. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 32,20,- a INA 10,06,-.
  21. Jsme na místě. Ubytovaný s nádherným výhledem. Cesta přes Mikulov, Gratz, Maribor, daleko lepší než přes Lenart. Na SLO/Hr hranicích čekání asi 15minut. Jinak jízda na pohodu. Až na tu bouřku od Nových Mlýnů někde ke Gratzu. Přes Slovinsko taky pršelo. Nejhorší část cesty je vymotat se z republiky.
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak nevypadal. Všechno v kufru i se zimním kolem. V autě jen balik vody a přebalovací taška plus deky a pár plyšáků.
  23. Možná jo, ale ve většině případů byla jen dojezdovka. Navíc u výbavy Premium/Allure tato možnost v konfigurátoru ani nešla. Hlavně pod autem v koši. Který musíš doplnit a po roce 2012 to již nelze. Prý není příprava.
  24. Ráno na to ještě kouknu, ale myslím, že tam žádné šrouby nebyly. Mám za to, že je to pevná příčka a chci dát před kolo ještě síť za sedačky.
  25. Dnes jsem doplnil do auta rezervu. Ale popořadě. Zítra odjíždíme na dovolenou do Chorvatska a pro klid svědomí jsem v domnění, že v kufru pod těmi dekly je jen plastová příčka, to rozebral. A není, je tam ještě nosník, nebo jestli chcete tak výztuha. Tam se rezerva nenevejde, takže jsem přemýšlel, kam s ní a hle našla si místo. Zítra ji ještě zkusím postavit do levé prohlubně. No a jako rezervu jsem naložil jeden zimák. Lepší něco než nic. Tomu kompresoru a spreji prostě nevěřím. Nakonec jsem auto umyl. Uvnitř jsem uklízel včera.
×
×
  • Vytvořit...