Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 413
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Dnes ráno poněkud přituhlo. To bylo ještě jasno, teď už je zataženo.
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To já vím. Ale asi to nějak nejde.
  3. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Taky máme teď čerstvě juniora ve vesnický školce. Zatím se zdá být vše v cajku. Klasická výchova, normální pohádky, na 40 dětí 4 učitelky. Jen, co nepochopím je to, že kvůli GDPR nesmí rodiče informovat hromadnými emaily. Protože, co kdybychom viděli email Anči z horního konce... Takže když o něco jde, tak to buď ředitelka obvolává nebo jednotlivě píše esemesky. Prostě všechno, co fungovalo, se musí rozbourat a jednoduché věci dělat složitějšími.
  4. Musel jsem se podívat co myslíš tím vaporizérem. Původně jsem si myslel, že bude auto kouřit při vapování.
  5. radim.1008

    6+ místné auto - jake

    Ajaj. Tak hlavně pozitivní mysl.
  6. 20.1. - 26.1.2020 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=167f8737ba
  7. Teplota kolem nuly, včera pěkně nasněžilo. Teď taky drobně sněží.
  8. Některým bych ten vypínač na mlhovky vyrval z auta.
  9. @vagiDnes jsem byl po D11 směr Praha a mokro, sníh je tak do Kostelce. Ale tvl. na co mají lidi na hlavě tu kulatou věc, který se říká hlava? Když nedokážou rozeznat tmu, mlhu, déšť a sněžení. Směrem na Prahu sněžilo a pršelo a těch s denním svícením bylo hodně. Jedu po dálnici, dojedu auta a poslední frajer, když jsem za ním mi rozsvítí mlhovky do obličeje. Blikání mlhovkama, potom dálkovýma nezabere. Nebo dojedeš na křižovatku v HK na světla a Kodiag s ledkovou zadní mlhovkou ti pálí sítnici. Tak na něho blikneš a až na dalších světlech pochopí o co ti jde. Podotýkám, že v HK byla jenom tma.
  10. Po inverzních dnech z tohoto týdne, se dnes vrátila paní zima. Teplota lehce pod nulou a sněží.
  11. radim.1008

    306 gti-6

    Tak zrovna Alu jsou originál S16.
  12. radim.1008

    FAP filtr

    Musela stoupnout. Podle mě při dosažení podmínek začne auto znovu regenerovat, ale filtr při nájezdu cca 180tis.km je plnej, tak skočí hláška. Ty kilometry psal, na konci roku, že má auto cca 175tis.km. Tady není o čem, pomůže výměna nebo vyčištění filtru.
  13. @jarokare díky, případně se obrátím a přidám k tomu pirelku do řidičových dveří.
  14. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Já ne, to už tak bylo po předcích.
  15. Zítra na to za světla kouknu. A ty gumový jsou klasický co bývá v pneuservisech běžně nebo to jsou nějaký spešl, co jeden stojí aspoň tři stovky?
  16. Aha, takže v díře je matka? Tak to to musím zítra lépe prohlédnout.
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Takhle to dopadá, když zkoumáte proč praskla omítka. Zahodit, zatáhnout a dnes vymalovat. Už nebudu šťourat do štěrbin.
  18. Něco se chystá. Ví někdo jak nenásilně a bez poškození sundat ty chytrý ventilky? Krabička je na šroubek, ale jak vytáhnout zbytek?
  19. Viděno na netu. Super vzkaz světu.
  20. No pěkný, za dvacet ji kup.
    • 9
  21. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    To je dobře.
  22. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Dnes nakrmeno i druhý auto. Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 31,50,-.
  23. 13.1. - 19.1.2020 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=85b8a46cb2
  24. Začneme v roce 2020 a pro pořádek akcí, která dnes končí. 6.1. - 12.1.2020 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=ed0e7a5075
  25. radim.1008

    Nová TV

    Signál jsem ještě nepořešil. bydleli jsme tři roky bez telky, tak nesmíš být na mě tak hrr. Přišli mi, nějaké emaily od nějaké Marušky na sledování TV. Zatím jsem toho moc nestudoval.
×
×
  • Vytvořit...