Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    Nebyla úplně otevřená, jen nadzvednutá na max a i tak jsem zavřel roletu.
  2. Myslím na to, všechno bude. Ještě nemám ani článek za 2.Minisraz v podhůří Orlických hor.
    • 67
  3. Chtěl bych oznámit všem členům, uživatelům a přátelům značky se lvem ve znaku, že nadcházející 49.sraz Peugeot clubu je vybrán. Sraz se bude konat v datu 8.-10.9.2017 v Morava Camp Mohelnice. Zapište si tedy do kalendářů, deníčků a chytrých telefonů toto datum, ať nepřijdete o fajn strávený víkend na Moravě. Více info o srazu samotném se dozvíte již brzy.
  4. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    Mě se to naopak líbilo. Lepší jak plně dotykový displej. Alespoň z mého pohledu. Co se mě nejvíc líbilo, byla otvírací panorama a překvapilo mě, že i přes otevřenou střechu šla zavřít roleta.
  5. 22.5. - 28.5.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=5c4af85848
  6. Po páteční jízdě na sraz jsem uznal, že ta klima je potřeba. Tudíž vyndám hadici a zanesu to do firmy, jestli by mi udělali normální tlakovou hadici. Při cestě tankováno, opět nájezd přes 700km a spotřeba 7,5l/100km. Jaro budiž pochváleno. Na sraze.
  7. To už jsi nepamatuje. Jsme též již nějakou dobu doma. Děkuji všem, kteří se podíleli jakkoliv na přípravě tohoto vydařeného srazu, děkuji za skvělou atmosféru, díky za překvápko a možnost vidět po čase staré známé. Děkujeme za všemožná blahopřání k navýšení počtu naší skoro rodiny a hlavně děkuji za to, že Nejsme jen fórum!!! PS: Navrhuji oddělit a založit vlákno s poděkováním. Ono je to tak zvykem a lépe se v tom potom hledá. Díky.
    • 25
  8. To má ze včera, když montoval tažný. Jsme před Jičínem na pumpě. Hrozná cesta. Už vím, proč někteří jeli v čtvrtek.
    • 13
  9. Béďo uhádl jsi, nechci. To je vždycky zájemců...
  10. Jak zase? Letos teprve podruhé. Tak nějak to vždycky opršelo. To se stát může. Mám takový divný puchýř na pátých dveřích.
  11. Opět v modrý, ten pyl je fakt hrozný. Příprava na víkend.
  12. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    V lese už je zasazena nová. Jen se nejspíš nedočkáme dřeva, max z probírky. Dnes jsem měl velký plány, nakonec obroušený a natřený hřeben, a jeden bok. Nešlo to tak rychle, jak jsem si představoval. Plus umytý auto na víkend. Zase je modrý.
  13. radim.1008

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    To nemyslíš vážně, že ne? Tak jen pro info. https://www.peugeot-club.com/calendar/1/2017/6/10/
  14. Žamberk hlásí plán odjezdu asi ve dvě, směr Hradec, Jičín, Boleslav.
    • 13
  15. Jo, ty fronty kamionů a rozkopaný silnice. [emoji14]
    • 24
  16. Hurvajz a moravák? Náplava z Náchoda to je. [emoji14]
    • 24
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes posečena zahrada, trávy hodně na to, že jsem sekal před 10dny. Roste to před očima. Zítra opláchnu auto před srazem, je to teď mix pilu a bláta a navečer snad konečně natřu plechování. A budu moct jet na sraz s klidným svědomím.
  18. V hospodě a nudit se?
  19. radim.1008

    Vysočina SRAZ

    Tak se potom ozvi.
    • 34
  20. Hmm, uvidime až to bude opravdu aktuální a rozhoupu se.
    • 53
  21. Jsem rozhodnutý jít do manuálu. O robotu jsem si tu přečetl a utvrdil se v tom, že ho nechci a automat je na tom stejně z důvodu, že se potom v autě nudím.
    • 53
  22. Garáž?
  23. Díky Milane, věřím, že se někdo najde.
  24. radim.1008

    Wasabi

    Tak ten je přímo výstavní. Tady se na údržbu v minulosti příliš nemyslelo. Tož hodně štěstí.
    • 52
  25. Ne automat, robot a nic takového. Dokonce to nechce ani Zůza. Je pravda, že jsem s robotem nejel, ale já prostě v automatu nevím, co s nohou a rukou. To už se cítím jenom jako pasažér. Proto hledám manuál.
    • 53
×
×
  • Vytvořit...