Dnes se nám auto odvděčilo tím, že přestalo klimovat. Volal jsem prodejci, cestou od Skutče, kde jsem byl pro kola se stavil rovnou ve Vysokém Mýtě u Kopeckého. Jsem objednaný na úterý na třetí hodinu na zjištění proč to neklimuje. Podle mě uniklo chladivo. Co si tak uvědomuji, posledních 14dní se ten výkon klimatizace snižoval. Ale bylo to na krátkých trasách. No uvidíme v úterý. Na auto je záruka od Car Garantie. Přivezli jsme obutý 16ky na zimu. Gumy zkusím prodat.