Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    I @Šalda všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví.
  2. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Dnes Letohrad EuroOil Optima Diesel bez biosložek za 27,90,-.
  3. Dnešní večerní očista a první nádrž se spotřebou za 5,7l/100km.
  4. Dnes v Pardubicích VW Caddy life 7JH 77777 a po cestě do Vysokého Mýta Range Rover Discovery nebo Sport 4MY HEART.
  5. Dnes se nám auto odvděčilo tím, že přestalo klimovat. Volal jsem prodejci, cestou od Skutče, kde jsem byl pro kola se stavil rovnou ve Vysokém Mýtě u Kopeckého. Jsem objednaný na úterý na třetí hodinu na zjištění proč to neklimuje. Podle mě uniklo chladivo. Co si tak uvědomuji, posledních 14dní se ten výkon klimatizace snižoval. Ale bylo to na krátkých trasách. No uvidíme v úterý. Na auto je záruka od Car Garantie. Přivezli jsme obutý 16ky na zimu. Gumy zkusím prodat.
  6. No v čekárně u doktora v Pardubické nemocnici jsem koukal na fotky a máš pravdu. Prasklina tam byla. Jen ta část sklíčka nebyla zapadlá dovnitř. Proto jsem si toho asi nevšiml. Ale jako štve mě to.
  7. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    I od nás všechno nejlepší. Radim, Zůza a Vašík.
  8. radim.1008

    náš nový mazel 308 cc

    Detailisto. [emoji14]
  9. radim.1008

    náš nový mazel 308 cc

    Pěkný. Až ještě trochu vyrostu, koupím si taky auto bez střechy, budu jíst plesnivé sýry a pít stará vína. Myslel jsem, že je to bývalá @wojtěch ale není. Tahle nemá zelenožlutý brzdiče.
  10. radim.1008

    406 SV 2.2i 16v

    Nevypadá to zle, z čeho jsou z 5008? Jsem rád, že nezapomínáš skrz BMW na lva. Mimochodem co 309ka?
  11. Právě, nevím jak by se to mohlo stát. Zítra zkusím kočárek a nákupní košík. Takže kromě disků koupím i mlhovku.
  12. Dnes jsem zjistil, že máme první šrám po koupi. Ach jo.
  13. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Až tě doma naštvou budeš mít kam jít. Pěkný domeček. Jen mi prozraď, jak budeš tahat lepidlo na tu boční zeď skládku, když tam máš palisádu? Já dnes akorát posekal zahradu.
  14. radim.1008

    Pokus tapatalk

    Raz dva tři E2303
  15. radim.1008

    Pozvání na kávu 2

    U nás je schovaný ve skříňce v kuchyni. Teda doufám, že tam je. Od stěhování jsem ho neviděl.
  16. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Mě to čeká v pátek. Budu jezdit v sobotu na svatbě.
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dokoupil jsem ještě tři tvárnice a dodělal řadu u boudy. Aspoň se nemusí přemýšlet kolik se může dát štěrku a kam schovat zbylý bednění.
  18. radim.1008

    Ferryho 306 cabrio

    Trubičky by chtělo prohnat ještě rovnačkou. Můžu ti na sanaci přivést svoje? Když už to umíš.
  19. Řekl bych, že benzínem to nebylo.
  20. 28.8. - 3.9.2017 http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=cf80fa5302
  21. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Ha Bílý Újezd. Boj o zrno a jezeďáci přestávají na silnici přemýšlet. Neboj, není to jen lokální problém. Hladová zeď hotová, v týdnu ještě prolít betonem.
  22. radim.1008

    Výkopové práce

    Jak kdo, jak kde. 700 - 1000,-/hodina. Malý pásový jsem platil 500,-/hodina. A tu díru co popisuješ zvládne taky a nezryje ti pozemek jako traktor.
  23. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak od hranic jsem dost daleko a zbytek pozemku který má hodně přes 2000m tu vodu snad vsákne. Špion dnes pořídil toto foto.
  24. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Co by? Do 25m se vejdu. A že střecha bude potom trochu větší?
  25. radim.1008

    Ulomená měrka oleje

    Jakou lištu?
×
×
  • Vytvořit...