Nádhera. Jen jsi se trochu netrefil do vlákna, chybí ti jedna nula. Ale to nevadí, moderátor to jistě napraví. Tak ať slouží k plné spokojenosti. klidně se i o autu trochu rozepiš.
Edit: Jinak tě tu na fóru vítám a přeji ať se tu, co nejdřív zorientuješ a vždy najdeš odpověď.