Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Po čtyřech letech a 14dnech máme o 35tis.km víc. Dnes ráno cestou do práce.
  2. @Vena garážmistr A je to venku. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doprava-v-praze-jezdi-jak-o-prazdninach-po-trech-dnech-se-nasel-novy-duvod-proc-to-tak-je-41333?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp
  3. Už by jsi se měl taky ukázat. A ta číslovka srazu si o to říká. [emoji14]
  4. Našel jsem na prodej 207 https://auto.bazos.cz/inzerat/81509896/Peugeot-207-Limited-Editions.php Svého času byla i tady na fóru s prvním majitelem a zúčastnila se tehdy i srazu v Kněžnici.
  5. radim.1008

    Olaf - 1,6 72 kW

    Cyclony jsou skvělá volba.
  6. Zkoušel jsem si vyplnit přihlášku a nepočítá to cenu za člen/nečlen. Hodí to tam automaticky částku, ale při překliku do dalšího řádku, skočí místo cifry #NÁZEV?
  7. radim.1008

    On to někdo kupuje

    Spíš zelenou optikou, ne? Docela by mě zajímaly fotky těch rezatých míst. Kde to Mitshubishi rezne.
  8. radim.1008

    tupé rány

    Aha a nejde to zezadu? Někde jsem četl, že se umí vytahat oka tlumičů a potom to bouchá.
  9. radim.1008

    Přihlášení auta

    Pošli tam nejdřív @Přema má to za rohem.
    • 27
  10. radim.1008

    tupé rány

    Začneme koly? Jaký rozměr? Mám 9/2011 a na letních 17" to kope na zvlněný cestě slušně. Máme takovou k nám do vsi. Zimní 16" jsou o něco lepší.
  11. radim.1008

    Tažné zařízení

    O jednom autě vím. Fiat Brava, dokonce na STK je to psáno jako áčková závada. Ale koule je pevná, takže smůla.
  12. Díky Mízo. Vypadá pěkně, tak ať slouží.
  13. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    Mám to napuštěno přípravkem proti přimrznutí dveřního těsnění a stejně to přimrzá. Zatím jsem se tedy vždy do auta dostal. Až se nedostanu, pojedu druhým a budu čekat do jara.
  14. radim.1008

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Taky používám uhlí.
  15. Na rok od zakoupení členství. Když si ho koupíš v eshopu 27.12.2017, tak členství platí do 27.12.2018.
  16. Zatím jsem to namačkal pod kliku. Uvidíme na jaře.
  17. Taky děkuji Ježíšku. Dnes dorazila.
  18. Dnes proběhl opožděný vánoční úklid 306ky. Vyluxování a utření palubky. No a při tom jsem zjistil, že v létě si asi budeme hrát na čalouníka.
  19. radim.1008

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Tohle má jeden, jak ho nazvat? Prostě jeden od máti z ulice, akorát sedan. Zvuk to má neskutečný. Taky v tom má 5.2 Hemi. Zrovna dneska jsem ho s tím viděl.
  20. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Vše nej Štěpáne @SV 24 Ať ti to jezdí.
  21. radim.1008

    Peugeot 308 GT HDi

    Nádhera. Jen jsi se trochu netrefil do vlákna, chybí ti jedna nula. Ale to nevadí, moderátor to jistě napraví. Tak ať slouží k plné spokojenosti. klidně se i o autu trochu rozepiš. Edit: Jinak tě tu na fóru vítám a přeji ať se tu, co nejdřív zorientuješ a vždy najdeš odpověď.
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Takže taková soukr převozní služba.
×
×
  • Vytvořit...