-
Počet příspěvků
16 412 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
122
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele radim.1008
-
Vánoční večírek - 2018
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Lucy sv 24 v sekci Vánoční večírek Peugeot clubu 2018
Bude možné zaplacení na místě? Nemám ještě vycházky a k doktorovi jdu až po uzávěrce. -
Thalie od Šumperka do Žamberka, auto za 25tis.Kč - Umřela
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Ostatní káry
No uvidí se, co z toho bude. Jako je podezřelá ta holá destilka v chladiči. Před servisem auto po zahřátí po otevření kapoty smrdělo, jakoby se něco pálilo. Olda mi popsal stav auta po venku. A to je celkem pěkný, až na jeden větší dolik v zadním levým blatníku. -
Thalie od Šumperka do Žamberka, auto za 25tis.Kč - Umřela
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci Ostatní káry
Napíšu jak to šlo dál. Auto přezuto na dva nové Vraníky a dva loňské z Fiatu. Vyměněný olej, filtry, manžeta na poloose a čepy řízení. Vypuštěna rezavá destilka z chladiče a daný fridex. Změřený dobíjení, vyměněna baterka, stará se udržela tři dny a zprovozněn klakson. V budoucnu, které podle mě není tak daleko to bude chtít nový ramena, ty jsou fest ohnilý. Pod víčkem oleje byl nános šlemu a kapice vody. Tak se uvidí, jestli jde voda do oleje. Jo ještě se musí opravit elektrika na zásuvce, svítí půlka vleku, na jiné svítí celý. Edit: Ještě jsem zapomněl na výfuk, který je ve spojích netěsný a očazený. V budoucnu bude chtít výměnu. No co chtít po autě za 25k. -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 5008
Tak já už taky. Momentálně najeto +- 127200km. Zjištěno dnes při mazání těsnění před zimou. -
Zapomněl jsem napsat S do názvu, ta už má modul, teda externí. Nejradši bych to koupil v čechách, už kvůli nějaké reklamaci. Budu hledat dál.
-
Ta A119 vychází na Ali na nějakých 1700,- což by šlo. Plus kartu. Ale nemám tam účet.
-
No tak to se mám na co těšit. Už leží doma.
-
Z radarů slevím, volantem se neživím, ale tu GPS tam chci z důvodu, co psal MJ. Nepotřebuji se dívat, kde auto jezdí. Zatím se mi líbí ta koule od Navitelu, A119 taky ale nevypadá marně.
-
U starších HDi, co máme my se aditivum jmenuje Eloys a je to ve vaku vedle té nádrže paliva. A je víc druhů.
-
Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Kennbell v sekci 306
Lišty mám pod světlem přitažený zdrhovací páskou přímo k blatníku. Doma mám dvě sady lišt, jednu ve své barvě a jednu tmavě modrou do foroty, ale taky jim chybí některý capky. -
I u nás se vybírá kamera do auta. Už mě nebaví ti nedávači přednosti, chodci skákající pod auto a předjížděči za každou cenu. Dostal jsem tip na tuto https://www.arecenze.cz/kamery-do-auta/xiaomi-yi-dash-camera/ Rád bych ale, aby měla i GPS a když bude databáze radarů, na škodu to nebude. Máte někdo osvědčený tip v přijatelné ceně a velikosti?
-
Lidový vůz z Wolsburgu.
-
To mají ještě staré zásoby nakoupené za draho. Jo zdražování jde "přes noc", ale zlevnění jim trvá měsíc.
-
Tam budou tvrdit, že ho neznají. Max, že se dával chvíli do Mini.
-
@motorpoint Je hezký, že to chceš kamarádce opravit, která je v životním srabu. Ale pokud nevíš, není lepší to poslat dál, kde budou vědět? Tyhle motory trpí na rozvody a na velkou karbonizaci. Nemají rády krátké městské jízdy, to je snad lepší diesel. Pokud všechny známé problémy jsou už odstrraněný, rozvody, svíčky, dokonce i správný olej, sucho před a za turbem, tak bych sundal hlavu a kouknul kolik je v tom karbonu. Autorizáky používají nějakou chemii na jeho odstranění a vyčištění. Jak se, ale jmenuje netuším. Tady ta komunita nefunguje jako třeba někde jinde, když tu budeš delší čas, tak poznáš, že to tu není vůbec o Peugeotech, ale o lidech. Jo Peugeot je to pojítko, které nás sem všechny přivedlo, ale nakonec zjistíš, že je úplně jedno, jestli ten nebo onen jezdá v Peugeotu, Hyundai nebo ve Fordu. Jedna značka se tu nemusí a to zkřížený motyky. A teď do mě.
-
Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Kennbell v sekci 306
Právě díky těm lepičům by mě to nenapadlo. Spokojeni jsme nadmíru, sice jsem půl roku hledal a vybíral, ale myslím, že to za to stálo. Motoricky to stačí úplně v pohodě, jen občas musíš podřadit, když chceš vystřelit, ale od toho tam ten klacek je. V nabídce stejně převažuje 1,6HDi nad 2,0HDi. Dlouhodobá spotřeba se drží na 6L/100km. Kdyžtak napiš do vlákna, ať ti to tu neplevelíme. -
Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Kennbell v sekci 306
Jak už jsem ti psal na Fb, moc pěkný kousek a Polsko by mě tedy ani náhodou nenapadlo. Na tu zelenou jsem taky koukal. -
Na Vranících řehtá už i ta koupená Thalie, co byla na slikách značky Barum Polaris 3. A jestli je Logan na Nokianech to netuším. Ale asi ne.
-
-
Teď koukám do SM 46/2018 a vyhrála srovnávací test nad Arteonem.
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Schreek v sekci Autokelly
12.11. - 18.11.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=bb07e2519b -
-
Hodilo ma do nudzového režimu vypísalo engine fault repair needed a ESP/ASR system faulty
radim.1008 odpověděl/a na téma v sekci Peugeot 5008
To bych to radši naložil. Nebral jsi třeba jinde naftu, že by to odnesl filtr? -
Kde na baterii máte teplou a kde studenou vodu?
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Péťa v sekci Pokec
Vlevo teplou, jen v práci na šatně je to na jedné straně umyvadel obráceně. Hele co tě k tomu vede tohle zjišťovat? Že ty ochutnáváš sv.martinský?