Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Bude možné zaplacení na místě? Nemám ještě vycházky a k doktorovi jdu až po uzávěrce.
  2. No uvidí se, co z toho bude. Jako je podezřelá ta holá destilka v chladiči. Před servisem auto po zahřátí po otevření kapoty smrdělo, jakoby se něco pálilo. Olda mi popsal stav auta po venku. A to je celkem pěkný, až na jeden větší dolik v zadním levým blatníku.
    • 68
  3. Napíšu jak to šlo dál. Auto přezuto na dva nové Vraníky a dva loňské z Fiatu. Vyměněný olej, filtry, manžeta na poloose a čepy řízení. Vypuštěna rezavá destilka z chladiče a daný fridex. Změřený dobíjení, vyměněna baterka, stará se udržela tři dny a zprovozněn klakson. V budoucnu, které podle mě není tak daleko to bude chtít nový ramena, ty jsou fest ohnilý. Pod víčkem oleje byl nános šlemu a kapice vody. Tak se uvidí, jestli jde voda do oleje. Jo ještě se musí opravit elektrika na zásuvce, svítí půlka vleku, na jiné svítí celý. Edit: Ještě jsem zapomněl na výfuk, který je ve spojích netěsný a očazený. V budoucnu bude chtít výměnu. No co chtít po autě za 25k.
    • 68
  4. Tak já už taky. Momentálně najeto +- 127200km. Zjištěno dnes při mazání těsnění před zimou.
  5. radim.1008

    Kamera do auta

    Zapomněl jsem napsat S do názvu, ta už má modul, teda externí. Nejradši bych to koupil v čechách, už kvůli nějaké reklamaci. Budu hledat dál.
  6. radim.1008

    Kamera do auta

    Ta A119 vychází na Ali na nějakých 1700,- což by šlo. Plus kartu. Ale nemám tam účet.
  7. No tak to se mám na co těšit. Už leží doma.
  8. radim.1008

    Kamera do auta

    Z radarů slevím, volantem se neživím, ale tu GPS tam chci z důvodu, co psal MJ. Nepotřebuji se dívat, kde auto jezdí. Zatím se mi líbí ta koule od Navitelu, A119 taky ale nevypadá marně.
  9. U starších HDi, co máme my se aditivum jmenuje Eloys a je to ve vaku vedle té nádrže paliva. A je víc druhů.
  10. Lišty mám pod světlem přitažený zdrhovací páskou přímo k blatníku. Doma mám dvě sady lišt, jednu ve své barvě a jednu tmavě modrou do foroty, ale taky jim chybí některý capky.
    • 27
  11. radim.1008

    Kamera do auta

    I u nás se vybírá kamera do auta. Už mě nebaví ti nedávači přednosti, chodci skákající pod auto a předjížděči za každou cenu. Dostal jsem tip na tuto https://www.arecenze.cz/kamery-do-auta/xiaomi-yi-dash-camera/ Rád bych ale, aby měla i GPS a když bude databáze radarů, na škodu to nebude. Máte někdo osvědčený tip v přijatelné ceně a velikosti?
  12. radim.1008

    Kouřivost motoru

    Lidový vůz z Wolsburgu.
    • 21
  13. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    To mají ještě staré zásoby nakoupené za draho. Jo zdražování jde "přes noc", ale zlevnění jim trvá měsíc.
  14. radim.1008

    Kouřivost motoru

    Tam budou tvrdit, že ho neznají. Max, že se dával chvíli do Mini.
    • 21
  15. radim.1008

    Kouřivost motoru

    @motorpoint Je hezký, že to chceš kamarádce opravit, která je v životním srabu. Ale pokud nevíš, není lepší to poslat dál, kde budou vědět? Tyhle motory trpí na rozvody a na velkou karbonizaci. Nemají rády krátké městské jízdy, to je snad lepší diesel. Pokud všechny známé problémy jsou už odstrraněný, rozvody, svíčky, dokonce i správný olej, sucho před a za turbem, tak bych sundal hlavu a kouknul kolik je v tom karbonu. Autorizáky používají nějakou chemii na jeho odstranění a vyčištění. Jak se, ale jmenuje netuším. Tady ta komunita nefunguje jako třeba někde jinde, když tu budeš delší čas, tak poznáš, že to tu není vůbec o Peugeotech, ale o lidech. Jo Peugeot je to pojítko, které nás sem všechny přivedlo, ale nakonec zjistíš, že je úplně jedno, jestli ten nebo onen jezdá v Peugeotu, Hyundai nebo ve Fordu. Jedna značka se tu nemusí a to zkřížený motyky. A teď do mě.
  16. Právě díky těm lepičům by mě to nenapadlo. Spokojeni jsme nadmíru, sice jsem půl roku hledal a vybíral, ale myslím, že to za to stálo. Motoricky to stačí úplně v pohodě, jen občas musíš podřadit, když chceš vystřelit, ale od toho tam ten klacek je. V nabídce stejně převažuje 1,6HDi nad 2,0HDi. Dlouhodobá spotřeba se drží na 6L/100km. Kdyžtak napiš do vlákna, ať ti to tu neplevelíme.
  17. Jak už jsem ti psal na Fb, moc pěkný kousek a Polsko by mě tedy ani náhodou nenapadlo. Na tu zelenou jsem taky koukal.
    • 27
  18. radim.1008

    Už máte přezuto na zimu

    Na Vranících řehtá už i ta koupená Thalie, co byla na slikách značky Barum Polaris 3. A jestli je Logan na Nokianech to netuším. Ale asi ne.
  19. radim.1008

    Kolik mate najeto?

    Ti snad půjčím auto, aby jsi mi něco najel. 306ka už skoro dva měsíce stojí. Fotka ze 14.9.2018
  20. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Teď koukám do SM 46/2018 a vyhrála srovnávací test nad Arteonem.
  21. 12.11. - 18.11.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=bb07e2519b
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Rozbalili jsme s pomocníkem předčasné Vánoce pro auta. 306, 5008 a dědovu Thalii.
  23. To bych to radši naložil. Nebral jsi třeba jinde naftu, že by to odnesl filtr?
    • 45
  24. radim.1008

    Květoňova 5008 - prodáno

    Aj to zamrzí...
  25. Vlevo teplou, jen v práci na šatně je to na jedné straně umyvadel obráceně. Hele co tě k tomu vede tohle zjišťovat? Že ty ochutnáváš sv.martinský?
    • 45
×
×
  • Vytvořit...