Tuhle je článek o ojetinách 508. https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetiny-peugeot-508-ma-smysl-jen-s-dieselem-21000686?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp
Ale, že by Euro6 měla jak AdBlue, tak stále ještě vak s aditivem se mi teda moc nezdá. A Peugeot má FAP, ne koncernový DPF.