Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Koupě 5008

    Naprosto dostačující je 1.6HDi. 140km/h po dálnici to jede taky a jezdím dlohodobě za 6litrů.
  2. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Včera EuroOil Týniště nad Orlicí Optimal Diesel bez biosložky za 32,90,-.
  3. I já děkuji za ocenění, moc mě to potěšilo. Už přemýšlím, kam si ho vystavím.
  4. Díky za moc povedený večírek. Nastavili jste si laťku hoďně vysoko. Jinak cesta domů v poho za 2h10min. Tak zase příště a díky moc za všechny dárečky, přání a za dohled nad tím naším rarachem. PS: Nejsme jen fórum!!!
  5. Sami máme málo. Do hodiny vyrážíme, Zůza se chce stavit ještě v domě švédského nábytku pro nějaké drobnosti.
  6. radim.1008

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Kdepak asi je dneska?
  7. radim.1008

    Výměna žárovky blinkru 306

    Ve světle? Sáhneš to dírou v blatníku nahmatáš objímku, pootočíš s ní a na kabelech to vytáhneš ven. Aspoň myslím, že jsem to tak dělal, ale není to nic na velký ruce.
  8. Tuhle je článek o ojetinách 508. https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetiny-peugeot-508-ma-smysl-jen-s-dieselem-21000686?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp Ale, že by Euro6 měla jak AdBlue, tak stále ještě vak s aditivem se mi teda moc nezdá. A Peugeot má FAP, ne koncernový DPF.
    • 79
  9. radim.1008

    Kamera do auta

    A to kousek dál pod kopcem ještě leželo Clio na poli, akorát ho tahali traktorem. Na to jsem taky zvědavej, co bude vidět ve světlech samotných.
  10. Tady máš záznam cestou z kopce dolů domů. https://uloz.to/!IDUkSyiQbGlt/emer181212-184032f-mp4 A dole od Kunvaldu pod kopcem ještě tahal traktor auto z pole.
  11. radim.1008

    Kamera do auta

    @KoudaK tuhle jsem pořídil.
  12. radim.1008

    Kamera do auta

    Tak jsem to nevydržel a dnes dal do auta. Zatím zapojeno na zapalovač. Ovládání jednoduchý, nastavení sklonu v dostatečném rozsahu. Malá večerní ochutnávka. Snad to půjde pustit. https://uloz.to/!IDUkSyiQbGlt/emer181212-184032f-mp4
  13. Tak proč jsi nezastavil? Seděl jsem v autě. Jsem si říkal, kdo má tendenci hrabat se do toho kopce a potom jede zase zpátky.
  14. radim.1008

    Peugeot 308SW 1.2 130k Style

    Tohle se mi ani trochu nelíbí, na tenhle motor mám políčeno v nástupci.
  15. Economy mod active vyskočí, když je slabá baterka nebo, když pro úsporu energie auto odpojí spotřebiče. Zkus dát baterku na nabíječku nebo zkusit nastartovat přes kabely, nechat chvíli připojený druhý auto a po chvíli startovat. Kolik tě stálo čištění? Doplnil i Eylois?
  16. radim.1008

    Identifikace člena.

    Koho jste volili? Vždyť je to člen vedení, ani nevíte kdo nám vládne..
  17. Rozteč je 5x108, 7J17 ET46. https://eshop-peugeot.cz/cs/traveller-novy-expert-4/1545-hlinikove-kolo-peugeot-phoenix-17-traveller-expert-4.html
    • 35
  18. Kup s nižším indexem na palubku si nalep samolepku s omezením rychlosti a máš po starostech. Je to na hlavu postavený. Už se to řešilo i v jednom vlákně u nové 3008.
  19. 10.12. - 16.12.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=60710fbccb
  20. Letohrad. To je blíž no. Tak troubit a mávat, až někde potkáš auto. Jedno nebo druhý.
  21. Hotovej Colombo, odkud jsi přímo z Ústí jak máš v profilu? To je skoro 20km.
  22. radim.1008

    Zmazať celé vlákno diky.

    Pěkný Ať slouží. Máš v TP jeden nebo víc rozměrů pneumatik?
    • 35
  23. Srovnání s Kia Ceed SW
×
×
  • Vytvořit...