Taky mám už rodinu. Ale na sraz rád vyrazím. Můj první byl na Kokoříně, když club slavil 10let fungování.Kam jsem přijel a defacto nikoho neznal. Už nevím, co to bylo za rok. Bych se musel jít podívat ven na samolepku na 306ce. Od té doby jsem nevynechal žádný velký víkenďák. Až po poslední na plzeňsku, kam jsem se moc těšil. Místo toho jsem se válel se zlomenou nohou v nemocnici. Dokonce i do Fulneku ač jsme nemohli na celý víkend jsme přijeli jen na otočku a to nějakých 160km. Chtěl jsem a tak jsme jeli. Zimní klouzání bylo poslední u nás v Orlických horách v Bartošovicích v roce 2016, kam přijelo ani ne 40lidí. Po této zkušenosti jsme se tehdy ve vedení dohodli, že další klouzání vynecháme. Účast na srazu je pro mě hlavně o vidění se s lidmi, ke kterým mám blízko díky tomuto clubu. I kdyby měl být sraz na druhé straně republiky, tak se budu snažit dorazit. Protože mi za to stojíte. Já říkám, že je to všude kousek. Takže doufám, že se brzo někde uvidíme.