Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Tak ať vám to dobře dopadne.
  2. Rozumím. A co Káťa, přijede? Mám vás smazat oba?
  3. ChouLu, co to má znamenat??? Vždyť jsi pořadatel!!! Dobře, rodinné důvody Tě omlouvají. Škoda. Kobra, budu moc rád, když dojedeš cabriem, ale chápu, když bude pršet ... Jsem rád, že za námi přijede i předseda.
  4. Tak, už se nám to blíží. Snad to všechno klapne, a nebude žádný zádrhel. Začínám být nervózní
  5. První příspěvek aktualizován. Zabralo to pět minut:D. Těším se na všechny:papa:papa:papa:papa:papa
  6. Tak sbohem staré fórum, bude mi smutno. Po hodně dlouhé době jsem koukl na nové fórum, a bohužel mě na Opeře na mobilu nejde, tak jak má. Jsem smutný. [upravil dne 3/10/13 06:27 od Roman Bazi]
  7. Gabrieli- tak ať vám to dobře dopadne:papa.
  8. ELTONKU - PROBOHA!!! ŠMARIJÁ!!! Jak jsem na Tebe mohl zapomenout. Poníženě prosím za odpuštění:mad::D [upravil dne 27/9/13 22:07 od Roman Bazi]
  9. Skvělé, konečně se to začíná plnit. Těšíme se na vás:papa.
  10. Asi dorazi šalinóóó. Příště určitě přijedu.
    • 71
  11. Těšil jsem se, ale bohužel nepřijedu, únava je silnější než já. Tak si to užijte:papa.
    • 71
  12. Skvělá práce:super. Je znát rozdíl? Já už se na čištění klapky chystám dlouho, mám už koupené těsnění, ale pořád není čas.
  13. Moje účast ohrožena nemocí, ale snad už bude zítra lépe.
    • 71
  14. Bylo to příjemné setkání, jako vždy, ikdyž jsem musel brzy odjet. Lukáši, ještě jednou velké díky za display:super.
    • 13
  15. Jsi první, gratuluji:D. Tak ať dělá jen samou radost.
    • 20
  16. Pokud to není žárovkou, a já myslím že je, tak už mě napadá snad jen, že máš neoriginál světlo. Už jsem se s tím setkal, že u neoriginál světla svítilo dálkové na veverky.
    • 7
  17. A nemáš ji třeba otočenou o 180 stupňů?
    • 7
  18. Škoda:(, tak snad příště [upravil dne 17/9/13 20:33 od Roman Bazi]
  19. V 17h bych tam měl být, snad to stihnu. Ale po 18h budu muset mazat domů, bohužel, mám něco domluveno.
    • 13
  20. Tak já na 70% taky přijedu:papa
    • 71
  21. Přihlášení a nahrávání fotek prodlouženo do 22.9.2013.
  22. :D:D:D Vy tomu zas dáváte:papa
    • 27
  23. Chápu, s elektrickou kočkou by to bylo rychlejší. Ale asi za rok půjde cabrio natrvalo do garáže a pak se bude kladka používat dvakrát do roka, na jaře se střecha sundá z auta a na podzim se nasadí. Přijde mě zbytečné na to mít elektrickou kočku. Hodně jsem přemýšlel o tom protizávaží, a upustím od toho. Závaží by bylo docela velké a v úzké garáži by zbytečně zabíralo místo. Nejvíce se mě zamlouvá klasický naviják. Strop v garáži není vysoký a naviják bych mohl obsluhovat i ze země. To jsem byl dnes vyzkoušet. Dokonce jsem i upustil od toho, že by se hardtop ve výšce posouval do stran. Přezouvání pneumatik probíhá na jaře i na podzim v době, kdy bude hardtop na autě, a ke kolům na polici se tedy dostanu.
    • 23
×
×
  • Vytvořit...