ChouLu, co to má znamenat???
Vždyť jsi pořadatel!!!
Dobře, rodinné důvody Tě omlouvají.
Škoda.
Kobra, budu moc rád, když dojedeš cabriem, ale chápu, když bude pršet ...
Jsem rád, že za námi přijede i předseda.
Tak sbohem staré fórum, bude mi smutno.
Po hodně dlouhé době jsem koukl na nové fórum, a bohužel mě na Opeře na mobilu nejde, tak jak má. Jsem smutný.
[upravil dne 3/10/13 06:27 od Roman Bazi]
Pokud to není žárovkou, a já myslím že je, tak už mě napadá snad jen, že máš neoriginál světlo. Už jsem se s tím setkal, že u neoriginál světla svítilo dálkové na veverky.
Chápu, s elektrickou kočkou by to bylo rychlejší. Ale asi za rok půjde cabrio natrvalo do garáže a pak se bude kladka používat dvakrát do roka, na jaře se střecha sundá z auta a na podzim se nasadí. Přijde mě zbytečné na to mít elektrickou kočku.
Hodně jsem přemýšlel o tom protizávaží, a upustím od toho. Závaží by bylo docela velké a v úzké garáži by zbytečně zabíralo místo.
Nejvíce se mě zamlouvá klasický naviják. Strop v garáži není vysoký a naviják bych mohl obsluhovat i ze země. To jsem byl dnes vyzkoušet.
Dokonce jsem i upustil od toho, že by se hardtop ve výšce posouval do stran. Přezouvání pneumatik probíhá na jaře i na podzim v době, kdy bude hardtop na autě, a ke kolům na polici se tedy dostanu.