Přejít na obsah

dusan2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 257
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele dusan2

  1. Výpis z origo dia.
    • 7
  2. Ako je mi jasné že mi tu nikto nenapíšeš že problém je tam a tam . Skôr som dúfal že nejaký dobrodruh z môjho okolia sa podujme na opravu. Live hodnoty som samozrejme skúšal. Po výmene toho snímača regulácie turba , v ktorom bola z neznámeho dôvodu závŕtaná skrutka , išlo auto dva dni bez problému. Vtedy som meral live hodnoty jak tlaku vzduchu tak aj paliva. Všetko absolutne v poriadku. Po dvoch dňoch keď zapršalo vyskočila kontrolka motora plus k tomu ESP. Po opojení konektor snímača turba ESP zhaslo ostala len chyba motora. Bez toho zapojenia auto má pulzujúci výkon ale vcelku dostatočný. Ak ho ale zapojím späť už sa nedá naštartovať. Diagnostika (Bosch) ma navigovala na nejaké merania napätia z RJ atď ale všetko vyzerá byť v poriadku. Kostry ku ktorým som sa dostal som samozrejme vyčistil.
    • 7
  3. Mám aj origo dia požičanú chyby sú identické. Ani s ňou som si veľmi nepomohol. Chcelo by to niekoho s väčšími skúsenosťami s PSA.
    • 7
  4. Ahoj. V C4 coupe s týmto motorom mi diagnostika hlási okrem iných aj chybu komunikácie CAN (foto) Auto štartuje a ide relatívne normálne až na to že je odpojený snímač regulácie turba. Ten aj po výmene nefunguje, dokonca keď ho napojím auto neštartuje. Môže to súvisieť s tým CANBUSOM? Bude v CAN nejaký skrat? Možno ventyl termostatu ? Potrebujem to dať nejako dokopy ale toto je už asi nad rámec mojich schopností a hlavne času.
    • 7
  5. Ako si dopadol ? Môžeš dať nejaké info ? Edit : tak už som to našiel v inom vlákne.
    • 13
  6. dusan2

    Co jste dnes udelali...

    Dnes som vymenil na Ducate snímač tlaku vzduchu. Po 940 tis. km vyzeral takto.
  7. dusan2

    Češi v Polsku

    Veď to snáď ani nie je možné . To je v rovine sci-fi. Ten chlap je asi úplný debil. .
    • 16
  8. Ja tu mám dvoch školákov. Budúci týždeň je štvrtok, piatok v škole voľno tak to nieje až taká tragédia.
  9. Na bicykle je to tu teraz ideálne. Od pondelka vraj má byť okolo 20° . Bývame tu : Hotel Horizont Ul. Stjepana Radića 2, 21320, Baška Voda, Chorvátsko +385 21 604 555 https://maps.app.goo.gl/CEYHY
  10. Ja tiež . Na pláži ani noha. Nerozumiem prečo . Dobrý kontrast s letnou sezónou.
  11. Dnešný odchod bol zaujímavý. To bolo skôr na lyže
  12. Zajtra odchádzam s deťmi na cyklo-kamp do hotela Horizont v Baška Voda . Počasie podľa predpovede nič moc , dážď nám síce nevadí ale keby mal niekto nejaký dobrý tip na výlet v okoli budem rád. Chorvátsko absolvujem po minimálne 25 rokoch tak som zvedavý. Služobné síce chodím do Záhrebu často ale toto bude niečo iné. Som zvyknutý skôr na opačný breh jadranu .
  13. dusan2

    Ovládání klimatizace

    Je to ovládam ľubovoľným kľúčom od bytu .
  14. dusan2

    Ovládání klimatizace

    Ja som.menil celý panel . Stál bagateľ ale už to mám ulomené zase .
  15. dusan2

    Autochladnička

    Používam už asi 15 rokov kompresorovú , bateria vydrží v pohode celú noc. Každé leto je na roztrhanie ide z ruky do ruky precestovala už asi celú európu. Ak ju dám na maximum tak nej všetko zamrzne na kameň . Kámoš ju brával na šprinty, držal v nej ľad pred štartom na chladenia intercoolera.
  16. dusan2

    dovoz auta z polska

    Z polska som kupoval v poslednom čase dva autá. Značky mi nechali majitelia pôvodné aj s povinným ručením som sa dohodol aby ich odhlásili až za týždeň. Značky som odovzdal u nás pri prihlasovaní . Na poslednom aute som dokonca otočil na poľských značkách nórsko a švédsko kym sa vybavili naše
    • 9
  17. dusan2

    Co jste dnes udelali...

    Zvažoval som aj ten ale vyhral starší Trafic . Super cena , osvedčený motor.
  18. dusan2

    Co jste dnes udelali...

    V posledných dňoch som trochu rozšíril vozový park keďže Evasion už pomaly dosluhuje. Kritériá boli jasné tu je výsledok .
  19. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Za chvíľu budem milionár .
  20. Ďalšia alternatíva z Popradu električkou do Starého Smokovca , odtiaľ zubačkou na Hrebienok. Z Hrebienka nenáročná prechádzka k studenovodským vodopádom okolo Bílikovej chaty alebo s malou obchádzkou na Rainerovu chatu. Štrbské pleso je masovka a pri alternatíve Štrba , Štrbské pleso , Poprad a zase Štrba stráviš polovicu dňa vo vlaku. Hlavne z plesa do Popradu to je nekonečné.
    • 8
  21. dusan2

    Tak už i Peugeot...

    To by som nemal z čoho žiť
    • 29
  22. Tiež jedna zo severu švédska ž tohto leta. Mokrá šotolina tempomat na 100 km/h. Idete hodinu a nikde ani živej duše. Paráda.
    • 6
  23. Ahoj. Tak sa pripájam k tým čo potrebujú trochu poradiť ohľadom víkendového parkovania v Prahe. Ide presnejšie o to že moja polovička sa ide od piatku 07.09. Do nedele 09.09. prezentovať so svojimi produktmi na staromestské námestie takže ju tam musím každé ráno doviezť, vyložiť aj s tovarom a auto cez deň niekde zašiť. Ubytovanie ešte nemám vyriešené ale veľmi sa nespolieham že tam tú veľkú dodávku zaparkujem. Jedine že má niekto tip na ubytko v širšom centre s adekvátnym parkoviskom. Použiť metro nie je problém , času budem mať dosť.
  24. dusan2

    Nissan X trail

    Takého Nissana ma známy mechanik už pár rokov. Minimálna údržba, veľká spokojnosť. Čo evidujem tak to spomínané čerpadlo v nádrži bola riadna pálka. Takisto slabina intercooler ale keď praskol dali sme to zavariť odvtedy má pokoj. Inak nič zásadne neriešil. Jazdí s tým jeho manželka po meste do práce a on občas na ryby. Trochu to síce dymí (minimálne) al pri tomto motore je to vraj normálne a nedá sa to riešiť.
    • 11
  25. dusan2

    Kolik mate najeto?

    Hmmm.....
×
×
  • Vytvořit...