Přejít na obsah

dusan2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 257
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele dusan2

  1. To teda. Tam sa to v noci pod 26 nedostalo ani raz
  2. Aktuálne pri prameni Hrona nad Telgártom 3°C !!
  3. Tiez som mal v IT problem na mytnej brane. 5 x mi listok vratil automat spat ze je neplatny. Ked pribehla obsluha tak mi ho akurat zakceptoval. Kamos vedla to iste akurat jemu uz musela obsluha pomoct. Asi sa automatu nepacila ta vysoka suma na zaplatenie
  4. VISU pouzivam len vynimocne pretoze sa mi to nestalo prvy krat.
  5. Dával so tam link na ubytko objednával som ho v maji kamoš čo s nami išiel to tak chcel ja by som čakal na poslednú chvíľu ale za včasnú rezerváciu sme dostali lehátka a slnecnik na pláži zadarmo. V rezervácii som poprosil o pekný apartmán A bol som vypočutý. Dostali sme dva kde bol celý deň tien takže klímu za príplatok sme nepotrebovali. Boli to apartmány D3 a D4. Foto apartmánu. Par ich bolo volnych napriek plnej sezone.Mimochodom práve mi prišla z talianska pokuta za rýchlosť z 18.07. takže bacha na to. Kolóny na mýte žiadne napriek tomu že sme sa vracali v sobotu a nedeľu.
  6. Mýto vyšlo na zhruba 58 eur jedna cesta.Ja mám deti 3 a 5 bolo to pre nich ideálne. Ako som už kdesi písal teplota vody do 5 m od brehu 32 ďalej 29. Kamoš mal v hodinkách teplomer. Voda neskutočné čistá aj na piesočnatej pláži. Mali sme bicykle ale Vieste nieje pre nich najvhodnejšie. V areáli bol bazén s pružnosť doskou na skákanie takže deti si prišli na svoje na 100%. A ja tiež
  7. Pár doplnkových informácií z tohtoročnej dovolenky. Odchod V stredu večeru 15.07. Ráno sme boli v Lignano Pineta cca 1000 km. Doobeda kúpanie v mori potom obed a presun do San Marína. Ubytovanie tu http://m.grandhotelprimavera.com/it/camere.php Večer výlet do San Marína a výborná večera na terase s prekrásnym výhľadom. Na druhý deň ráno presun k moru do Rimini. Napodiv tam nebolo až toľko ľudí ako som v túto dobu očakával. Večer späť do hotela kde za nami prišli známy ktorý vyrazili z domu ráno. Po raňajkách sme vyrazili do cieľa našej cesty Vieste na Gargane. Obed sme absolvovali v preplnenej diaľničnej reštaurácii s neuveriteľnou atmosférou a hlukom. Večer po cca 500 km ubytovanie V apartmáne tu http://www.villaggiosanlorenzo.com/ Tachometer ukazoval doteraz prejdenych 1950 km. Opisovat tunajšie more okolie aj samotné Vieste by zabralo vela stran , snáď to v budúcnosti opíšem podrobnejšie a zverejním ale fotky by mohli aspoň čosi napovedať. Odporúčam požičiať si čln v miestnej požičovni ( do 8 osôb stačí OP ) a prejsť pobrežie, zátoky a jaskyňe. Stojí to za to je to neskutočné. Strávili sme tam prekrásny týždeň na poloprázdnej pláži. V sobotu odchod po rannom kúpaní a príchod do hotela V úrovni Benátok http://www.hotelscombined.com/Hotel/Hotel_Antico_Mulino.htm Výborná večera a na druhý deň po raňajkách odchod domov . Ako som už písal mám v pláne opísať všetko podrobnejšie pretože Vieste stojí za to. Zatiaľ pár fotiek . Na tej prvej to telo ktoré letí do vody je moja maličkosť na poslednej Rimini.
  8. Ja som mal na dovolenke problem zaplatit s VISOU zato MASTERCARD vzali bez problemov.
  9. dusan2

    spínání turba

    Ja to počujem už 200 tis km
    • 37
  10. Mne to vychádza pri plne naloženom aute so štyrmi bicyklami na tažnom jazda 110 km/h max do 120 zhruba 5,7. Plynula jazda absolutne prazdna cesta v noci bez klimy .Pneumatiky mám celoročne nafukane na tvrdo. Teraz cestou späť to bude minimálne o liter viac. Ale viem aj za 8,5 prázdny ak idem na otočku do Nemecka a trošku sa ,,ponáhľam''
  11. Ako píše oddie okolo 90 litrov tam narvem aj ja dojazd s ľahkou nohou 1400 -1500 km
  12. dusan2

    zadná časť nadhadzuje

    Da sa v Poprade. Večer dovezieš nápravu ráno je hotová.
    • 23
  13. Jazdím zásadne v strede týždňa. Toho roku sme extrémne ďaleko ale more a okolie stojí za to. Mali sme cestou dva dni aklimatizačnú prestávku .Pláž je tu poloprázdna a teplo nám vyhovuje zimy si užijeme pod tatrami dosť :)
  14. Držím vám palce aby vám všetko dobre dopadlo .
  15. Akurát pozerám že cez vodu to mam k tebe iba kúsok , zajtra budeme mať požičaný čln ,ideme na okružnú plavbu tak pri najhoršom pre vás skočíme
  16. Ja som na RHZ na starom DRV sitko nemal na novom áno.
    • 9
  17. Dali sme to na dva krát. Dva dni sme boli v San Maríne kúpanie V Rimini.Oddie tých 36 nieje až také hrozné mierne pofukuje Cestou boli miesta kde bolo 41 - 42
  18. Aby nežilo len chorvátske vlákno pár aktuálnych informácií. Na Gargane vo Vieste dokonale počasie teplota vody do 5 m. od brehu 32 °C ďalej 29 Vzduch + - 36.Pláže neskutočné ale viac sa rozpíšem po návrate. Zatiaľ mala ukážka. Tým ktorých nelimitujú kilometre a majú malé deti odporúčam. Je to tu taký detský ráj
  19. dusan2

    dekarbonizace motoroveho oleje

    Výplach oleja používa môj mechanik pri zanedbaných alebo čerstvo kúpených autách. Tuším Pro-tec. Sam som bol svedkom ako meral tlaky vo válcoch na motore ktorý som kúpil švagrovi do fóbie pred a po aplikácii. Kto nevidel neuverí Každopádne určite to má niečo do seba. Osobne to nepoužívam pretože nemám na mojich autách problém s karbónom
    • 11
  20. dusan2

    Prasklý měch-BMW

    Kamošovi som pred pár týždňami posielal na repas predné Z A6 allroad. V deň doručenia ich firma zrepasovala a poslala s5. V celku expresná oprava a montáž veľmi jednoduchá. Išlo o predné mechy.
    • 21
  21. dusan2

    Prasklý měch-BMW

    Myslel som nejaký jazdený
    • 21
  22. dusan2

    Prasklý měch-BMW

    Poslať sa dá aj druhý mech ak sa zoženie , čo by nemal byť až taký problém .
    • 21
  23. dusan2

    Občas nereaguje na plyn HDi

    Moje stare egr teda vyzeralo uplne inak. Ani gram karbonu. Vahu vzduchu mam v poriadku a robi mi to vzdy ked dam spat tu hadicku na ventil
    • 26
  24. Len pre zaujímavosť ceny na ceste do talianska. S kopírovaní text ktorý som posielal kamošovi čo ide dnes za nami. : Shell Pandorf 1,15 eur. JET o dva km. ďalej 1,14 eur. Eisenstadt Agib 1,18 potom Agip diaľnica 1,27. Medzi Grazom a Klagenfurtom na diaľnici Agip 1,399. Tesne pred talianskou hranicou na zjazde Arnoldstein smer Tarvisio v dedine Maglern Shell 1,259. Ja som tankoval tu spotreba 5,7 Odtiaľ po paralelnej ceste do talianska s5 na diaľnicu alebo podľa chuti mimo cez Alpy do Udine a až tam. Prvá pumpa v taliansku v Tarvisiu mimo diaľnice 1,457. Ciao.
  25. Kedy vyrážaš ? My sme akurát vyrazili
×
×
  • Vytvořit...