Přejít na obsah

PAJA106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 942
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele PAJA106

  1. PAJA106

    Pasuje 1,4i do 1,1?

    Troufnu si tvrdit, že to byl tady dundee z P-Clubu, protože se tu nedávno ptal, na typ motoru 1,4 s SPI.
  2. PAJA106

    106 Rallye

    Souhlas s Kujonem a to že to nedělají ostatní není žádná omluva.
  3. Průměr?? Cena?? [upravil dne 28/1/12 22:50 od PAJA106]
  4. PAJA106

    Kozene/polokozene sedacky

    Vždyť MyP106 tam má sedačky z 206, ale musí se převařit uchycení. Nedávno to tu psal.
  5. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Na ebay jsi koukal?
  6. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    zadáš starý, pak C, pak nový. aktivuješ ho opětovním zadáním při prvním následujícím startu.
  7. Je to blbost, pojišťovny to sice chtějí vidět, ale nemají na to právo. Další věc, běžně když prodám auto, tak techničák jde k novému majiteli, nevidím jediný důvod, proč bych si měl dělat kopii, nebo to ukazovat v pojišťovně, že jsem si to odhlásil.
  8. PAJA106

    Lidskej nevkus

    http://www.sportovnivozy.cz/23152-renault-clio-sport-renault-clio-sport-20i-valasske-mezirici
  9. PAJA106

    Hlavové opěrky

    Ani mezi peugeotama nejdou jen tak prohazovat. Rozteč tyček u 306 je 130 mm, stejně jako např. u 106, Xantie a možná i dalších, ale přesto se liší například umístěním aretačních drážek. Koupil jsem takhle opěrky Rolland Garros z 306 a jsou mi do 106 k prdu, protože sice pasují, ale nedrží výšku.
  10. PAJA106

    106 Rallye

    Trochu mne zaráží rok výroby, pač v píšeš o 1,3 --> mk1 a přitom rok 97, kdy se dělaly mk2. Jinak za mne určitě nechat a oživit, ale rozhodně bych jí neprznil tuningem, v originál mi příjde nádherná dost.
  11. Vložené kolo pro zpátečku?
  12. PAJA106

    spotřeba 1.4D

    A kolik s tím jezdíš?? Protože dost dělají pojezdy na krátkou vzdálenost, kdy se motor pořádně neohřeje, obzvlášť teď v zimě. Jinak tu kompresi zkus, moc za to nedáš a celkově budeš vědět, jak na tom motor je. A ať ti to změří i pro případ špatného výsledku s panákem oleje, aby se vědělo, zda to jsou kroužky nebo hlava, ale to předpokládám, že mechanik bude vědět.
  13. PAJA106

    spotřeba 1.4D

    No, to vychází něco pod 6 litrů, což je skoro dost na tento motor. Spotřeba hodně závisí na stylu jízdy a taky jaké trasy jezdíš. Taky by možná stálo za to, nechat změřit kompresi, jestli už nemá motor své nejlepší za sebou. [upravil dne 19/1/12 18:11 od PAJA106]
  14. PAJA106

    Rada ohledve vyfuku na 106tku

    Rezavej nebo prorezlej?? To že jsou rezavý je naprosto běžný ;-)
  15. Zkoušel jsem to ve 106, co \"ušetříš\" na nižší cenně vydáš na zvýšené spotřebě (líh má menší výhřevnost). Ve výsledku to je buď nula k nule, nebo jsem tratil. Takže za mne nic moc. Zkusit to můžeš, ale výsledek si udělej na základě svého měření svůj. Za mne E85 leda na vyčištění pal. soustavy.
  16. Otec: řekni \"táta\" Dítě: \"máma\" Otec: Ne,neříkej \"máma\" Dítě: \"máma\" Otec: Do říti řekni \"táta\" Dítě: Do řiti Otec: cože?? Dítě: \"do řiti\" Máma: Zlato sem doma Dítě: Do řiti Mamá: Coože ?? Kdo tě to naučil ?! Dítě: Táta !
  17. Wow, co to, proč to??
  18. Protiodpověď tady :http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007091501
  19. PAJA106

    Lidskej vkus

    Ty modýlky vytuněný, to je hodně zajímavý koníček. Ale já bych na to neměl nervy
  20. PAJA106

    Zadní bubny vs kotouče

    Já bych skoro doporučil vyměni za nové, sice to bude nejspíš dost vopruz, pač to je vše hezky zarostlé, ale aspoň máš jistotu. Já před 2 rokama repasoval a už byli zase v háji, takže i obložení...
    • 7
  21. PAJA106

    Termostat?

    Přidávám se, mám to samé.
    • 8
  22. PAJA106

    Zadní bubny vs kotouče

    Náprava jak kdy, vím že tu byla s třmenama... asi za 5k. Nejjednodušší je měnit komplet nápravu, varianta 2 je nejspíš nesmysl, resp. nemyslím si, že by bylo pro předek a zadek shodné obložení a koutouče, var. 1 nebude pouze o výměně toho co píšeš, var.3 se mi zdá předražená, resp. ty bubny budou nejspíš i s ložiskama.
    • 7
  23. PAJA106

    Zvody z 206rc na 206cc

    Ale 2.0 je XU motor. A RC se liší proměným časováním, takže bude mít nejspíš jinou hlavu.
  24. PAJA106

    Nestartuje

    No myslel jsem něco jako padání nafty u dieselu. Že po delším stání prostě dýl trvá, než pořádně nasaje.
    • 9
  25. Pakliže by měl novou 1.1 99 a výš tak možná jo, pač ta už měla MPI, ale starší měla SPI a ty mají úplně odlišný airbox.
×
×
  • Vytvořit...