A kolik s tím jezdíš?? Protože dost dělají pojezdy na krátkou vzdálenost, kdy se motor pořádně neohřeje, obzvlášť teď v zimě. Jinak tu kompresi zkus, moc za to nedáš a celkově budeš vědět, jak na tom motor je. A ať ti to změří i pro případ špatného výsledku s panákem oleje, aby se vědělo, zda to jsou kroužky nebo hlava, ale to předpokládám, že mechanik bude vědět.