Dělá to pořád?, nebo jen v této rychlosti a převodovém stupni.
Jiné projevy?
Jak se to chová v manuálu?, uzamčení měniče poznáš, nejde do skluzu. Měnič se v určitém režimu zamyká na 4,5,6 -ce.
Jestli je to měnič, tak existuje test, dát D, sešlápnout brzdu a zvyšovat otáčky motoru. Podle dosažených otáček motoru poznáš jestli je OK, nebo ne, ale hodnoty pro tvůj motor nemám. Mám dojem, že to může být po dobu max 2s. Nedělá se to na studeném autě.
Ale stejně odpovědi budou jen dohady a budeš muset zajet někde, kde tomu rozumí.