Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Hlavně je potřeba skloubit výkon teplovodního okruhu krbu, tep. ztrátu domu a taky jaký výkon podá krb do "vzduchu", aby pak nedošlo k situaci, že krb jede a nahřátou vodu z krbu není kam dát.
  2. Dneska v Trogiru lidí jak sr....k. .
  3. Neodpovídá specifikaci.
  4. Dělá to pořád?, nebo jen v této rychlosti a převodovém stupni. Jiné projevy? Jak se to chová v manuálu?, uzamčení měniče poznáš, nejde do skluzu. Měnič se v určitém režimu zamyká na 4,5,6 -ce. Jestli je to měnič, tak existuje test, dát D, sešlápnout brzdu a zvyšovat otáčky motoru. Podle dosažených otáček motoru poznáš jestli je OK, nebo ne, ale hodnoty pro tvůj motor nemám. Mám dojem, že to může být po dobu max 2s. Nedělá se to na studeném autě. Ale stejně odpovědi budou jen dohady a budeš muset zajet někde, kde tomu rozumí.
    • 8
  5. Agrafik

    Výměna naftového filtru pokec

    • 8
  6. Agrafik

    Výměna naftového filtru pokec

    Hele, to jako jo, ale nemám důvod se v tom vrtat, zatím. Jinak jsem včera koukal do SB a tam se to odvzdušňuje.
    • 8
  7. Agrafik

    Výměna naftového filtru pokec

    Tak to asi takový tlučhuba nebyl.
    • 8
  8. Jo. Skla dosah ovladače brutálně omezují, ale než dojedu mám otevřeno Mám Smilo. Dokonce ani rádio v mobilu díky sklům moc nefunguje.
  9. Drátek co se tváří jako anténa nejspíš trčí z pohonu. Dosah cca 40m, z auta tak 15.
  10. Tak pohon Spido je co do hluku v pohodě, funkčně taky OK.Spotřeba v klidu cca 10W. Řetěz by měl mít údajně větší životnost než řemen.
  11. Ahoj, při hospodském pokecu došlo i na auta, servis... bla bla. Řeč přišla i na výměnu naftového filtru u 2.7 HDI. V hloučku u stolu byl i jeden "automechanik", stylu nic není problém. Na mou otázku postupu výměny , jestli to po výměně odvzdušńuje, tak že není třeba, že se to odvzdušní samo... . Tak jak to tedy je? Abych se příště mohl aktivně zapojit
    • 8
  12. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Než to zapojíš do skimmeru, tak dej ten konec hadice na výstup vody z filtrace v bazénu a ono se ta hadice krásně naplní vodou, pak ještě ručně více potopit tu hadici, aby vše vybublalo ,napojit do skimmeru a vysávat
  13. Agrafik

    607 alarm

    Není to nějaká dodělávka? Beru, kdyby jsi neotevřel dveře, pak se samo zamkne. Do podpisu by bylo dobré si dát alespoň rok výroby.
    • 8
  14. Agrafik

    letni pneu - jelikoz se blizi jaro

    Musí být Y?
  15. Agrafik

    Peugeot 607 - telefonovani Iphone

    RT3 BT neumí. Taky jsem řešil extra SIM, ale nakonec stejně vyřizuju telefony když nejedu. Ještě se otravovat hovorama v autě. Aspoń tam chci mít klid
  16. Agrafik

    Peugeot 607 - bouchání na zadku

    Nebo alespoň sklopit zadní sedačky a možná půjde poznat z které strany to jde.
    • 6
  17. Agrafik

    Cena Motor roku 2015 pro PSA

    A co tak z toho udělat V6
    • 42
  18. Agrafik

    Peugeot 607 - telefonovani Iphone

    Nejdříve je potřeba vědět typ rádia .
  19. Na Rudné?
    • 35
  20. Agrafik

    problém s automatem

    Když neodpověděl za 1 1/2 roku ,tak asi ne. Třeba mu to udělala špatně provedená výměna oleje.Už jsem slyšel osobně o výměně oleje stylem, že to co se vypustí, tak nějak odměří a nalejou stejné množství zpět, ale jestli ho tam předtím bylo jak mělo neřešili.
    • 6
  21. Ahoj, nechápu to "mazání" ?
    • 81
  22. Po dálnici v Maďarsku je to nuda, Km navíc bych neřešil, ale to, že mají pumpy zpoplatněné i WC, tak to mě dostalo.
  23. Agrafik

    problém s palivem

    To se blbě radí, jedině snad vypustit nádrž. Tankování za 500 je špatně.
  24. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Baterie v Rt3 jde vyměnit. Jsou to 3 články Li—ion. Dvě baterie měly 607 do FL.
    • 65
  25. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Cituj prosím tě místo, kde se píše o tom, že to má druhou baterii v motorovém prostoru.
    • 65
×
×
  • Vytvořit...