Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Izolace ze spodu, to není ono,pokud nemáš zateplení zvenku. Veliký tepelný most tvořený stropem s přechodem směrem ven. http://www.kto.cz/s2/images/stories/prospekt/toptherm%20prospekt.pdf
  2. Jestli to chápu, nevleze tam izolace. Pravděpodobný prostor , který je k dispozici je instalace podlahovky na sucho.
  3. mam \"tenke\" podlahy, museli by sa zvysovat, co uz troska problem je --- co to znamená? plus odizolovat podlahu pod podlahovkou....takze toto treba u mna zvazit -- dole je sklep? plus dalsia vec, mozno do suterenu by sli radiatory, to znamena komplikacie okruhu celeho -- patřičně velké radiátory by byly bez komplikací, stejná teplota všude.
  4. Těší mě, že to auto najelo tyhle kilometry. jestli jsou tohle první problémy, tak to není žádná hrůza. A snad tohle nebude žádná velká investice.
    • 22
  5. Jedna z verzí AM6. Toč. moment max 450Nm. Proto žádný z motorů nepřesáhne tuto hodnotu. Ani ten 3.0HDI a nový 2.2HDI v 508 GT. Ale křivka toč. momentu je jak placek na 450Nm.
    • 19
  6. Agrafik

    vysoka spotreba

    Motor je na to auto OK. I ty dvoulitry s tím umí jezdit za dobrou spotřebu.
    • 31
  7. Agrafik

    Motor K.O. ???

    Bohužel,v tomhle průseru to nepotřebuje nic jiného, než ten olej z motoru.
  8. Agrafik

    2.7hdi

    Faktura za 90k ? Já ho mám přes 2r a jsem pořád nadšený .
    • 32
  9. Agrafik

    2.7hdi

    Vítej. Apropo, podle mě je to nejhezčí barva na tomhle autě
    • 32
  10. Agrafik

    Motor K.O. ???

    Straki007: díky Se mi zdálo, že by to u automatu šlo. Fotka té trubky by nebyla. Díky. Jen taková blbost, tam je sání společné pro 6 válců? Nebo taky napůl? Přiznám se že o tohle jsem se nezajímal.
  11. Agrafik

    Vrtání výfuku-odtečení vody

    Teď mě napadá, že výfuku v tomto směru asi prospěje teplota při regeneraci FAPu.
    • 26
  12. Agrafik

    Motor K.O. ???

    To jde? Udusit automat přes brzdu? Taky mě to napadlo,kdyby se mi to stalo. To jako nechat tam D, nebo vrazit D, nebo M , vypnout zapalování a stát na brzdě? Takže tam zůstane zařazená nějaká rychlost a chcípne to přes měnič?
  13. Agrafik

    Jak rozděláváte oheň v krbu

    Venku zapaluju gril velkým propanbutanovým hořákem na Ipu.
    • 49
  14. Agrafik

    Auto na vodě "plave" !!

    Já bzch to neřešil. Roztaje a bude klid
    • 32
  15. Agrafik

    Jak rozděláváte oheň v krbu

    90% letáků jsou k ničemu- nechcou hořet. Takže noviny, jemné třísky, na to polínka tak do prům. 3cm, a na ně už klidně silnější. Ještě nekdy, když nemám čas na ty jemné třísky, stačí vzít svíčku a nakapat hromadu vosku na ty noviny. na to jemnější polínka a na to ...¨, to zapálit a hurá. Nebo použít rovnou tekutý podpalovač a je to bez námahy, ale litr nevydrží moc dlouho. Základem jsou dobře naštípané a vysušené polínka. 7 kubíků naštípeš jak nic, hlavně dobrá sekyrka.
    • 49
  16. Agrafik

    Auto na vodě "plave" !!

    1. Asi je to konstrukcí zadní nápravy, což je citelné , když najedu jedním kolem např. na kanál a zadek se houpe do boku. 2. Zkusit jezdit na režim Sport, kdy to o něco ztuhne. 3. Co jsou oskákané pneumatiky?. 4. Na vítr zrovna tohle auto podle mě moc citlivé není. Vyzkoušeno v Chorvatsku, kdy ostatní auta docela tancovaly (pověstný úsek za tunelem, kdo to tam někdy zažil, tak ví. ) 5. Hodně dělají gumy, Teď dojíždím Micheliny s 5mm vzorkem a proti novým Nokianum na můj vkus často zasahuje ESP a ABS.
    • 32
  17. Agrafik

    elektroventil k bojleru

    A co tam tak rovnou vrazit kapilární termoventil.
  18. Hele a jak jezdíš? Plynule, nebo sportovní styl po městě. Ono regeneraci FAPu, pokud si dobře pamatuju přeruší i hodně prudká akcelerace. (odkud ja to mám??).
    • 19
  19. RT3 programovat asi moc lidí umět nebude, tyhle obrazovky jsou už součástí a jen se de/aktivují. Třeba teploty klimy u 407, 607 má pro to svoje zobrazovače.
  20. Má to spíše smysl kvůli těm snímačům na kolech. Místo teplot tam mohli dát něco jiného, ty vidím na přístrojovce.
  21. Agrafik

    vysoka spotreba

    Tak 9.5 je v téhle situaci dost. Kola se ti točí volně? Nedrhnou?
    • 31
  22. Agrafik

    problem s maximalkou

    Dobrá připomínka, jakých otáček motoru jsi měl u tebou dosažené\",maximálky\"?
    • 73
  23. Agrafik

    vysoka spotreba

    Na takovou spotřebu bych to musel tlačit.
    • 31
  24. Agrafik

    vysoka spotreba

    Nevidím v tom nic nenormálního. Je to těžká kára, spotřeby patřící do říše snů u toho nečekej.I když já mám od léta dlouhodobou 7.5l a po vynulování minulý týden v těchle mrazech průměr do 10l. Ale bylo už i více. U těch 30km bych se věřím dostal pod 9 určitě, protože u jízdy nad 10km je auto pěkně zahřáté a pak už to u mimoměstské jízdy jde spotřeba docela rychle dolů. S klidnou zimní jízdou. Pokud jezdíš kopce tak ty to strašně kazí.
    • 31
  25. Agrafik

    STK - projdu nebo ne?

    Airbag :zkus konektory. STK. hlavně aby jsi měl brzdy v pořádku. Jinak to nedostaneš ani na těch 30 dní.
×
×
  • Vytvořit...