90% letáků jsou k ničemu- nechcou hořet. Takže noviny, jemné třísky, na to polínka tak do prům. 3cm, a na ně už klidně silnější. Ještě nekdy, když nemám čas na ty jemné třísky, stačí vzít svíčku a nakapat hromadu vosku na ty noviny. na to jemnější polínka a na to ...¨, to zapálit a hurá.
Nebo použít rovnou tekutý podpalovač a je to bez námahy, ale litr nevydrží moc dlouho.
Základem jsou dobře naštípané a vysušené polínka.
7 kubíků naštípeš jak nic, hlavně dobrá sekyrka.