Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    facelift 508ček

    508 po FL vypadá moc hezky. Ještě ten správný motor a je o čem uvažovat .
  2. Nic proti, ale reflektor obecně je na tenhle účel k ničemu, ano svítí hezky, ale taky děla ostrý přechod světla, tudíž bych nechtěl dělat v autě nic, abych měl tenhle zdroj světla za sebou. Zářivka má podobnou účinnost w/lm a trubicová v tomto případě vítězí plochou. Přema. tyhle 10W COB mám za 150 a pohodě.
    • 69
  3. Na latě v pohodě ruční pilka . Na kotouč do rozbrušky jsem se díval, ale už jsem viděl následky normálního kotouče na kov
    • 35
  4. Za mě zářívkové trubice. Např. http://www.elektro-paloucek.cz/svitidla/zarivkova-svitidla/svitidla-prachotesna-ip65/svitidlo-zarivkove-prachotesne-tl3902a-2x36-evg, nebo ještě lépe větší http://www.elektro-paloucek.cz/svitidla/zarivkova-svitidla/svitidla-prachotesna-ip65/svitidlo-zarivkove-prachotesne-tl3903a-2x58-w, Zapojil bych to tak, aby se to se to dalo zapínat po jednotlivých trubicích, pokud to svítidlo umožňuje.
    • 69
  5. Agrafik

    Koupe 607 2.0HDI?

    Ze dvou 607 tady na foru usuzovat, že je to auto poruchové? A ta P607Oldy zase tak strašná nebyla nehledě na ten nájezd. Pokud 607, tak po FL. Co je lehčího na 407, když pohotovostní hmotnost dle příručky 2.0 HDI je : 407 - 1590 - 1660kg 607 - 1490 - 1590kg
    • 17
  6. Agrafik

    Bateria

    Fiamm, to nebude origo? A KO po třech letech se mi zdá nějak brzo. Z vlastní zkušenosti originál vydržel vždy nejdéle. Šel bych tedy do něj.
  7. V každém případě je to efektní
  8. Neměly by být ty budíky dva
  9. Já půjdu, jako skoro každý rok. Lékarnička mi končí příští rok, bude to asi zase ten pytlík do origoboxu s povinnou výbavou. Nikdy mi nic bez mého vědomí neměnili a nic nenutili. Když už, tak mi ukázali filtr jak vypadá... a jestli jo, nebo ne.
    • 10
  10. Ano DSG je jedna z nejlepších automatických převodovek podobné konstrukce, Peugeot nemá ekvivalent k DSG. Pro Návštěvník. Automat 6st s měničem v Peugeotech nepotřebuje nějaké extra zacházení pokud jde o ježdění. Je potřeba si "zvyknout" na jízdní režimy převodovky, používá se zde skluz měniče... Umí se učit, umí manuální řazení (zde lze dosáhnout nižší otáčky motoru), má režim sport, v normálním kopci tě udrží bez použití brzdy. Brždění motorem funguje úplně normálně.
    • 32
  11. Agrafik

    Dorobenie JBL

    Pokud se nepletu, tak JBL má v subwooferu dva reproduktory (snad v tandemu u SW), takže hrajou ti oba?
  12. Agrafik

    Dorobenie JBL

    Je to opravdu origo, nebo dodělávka. Zkusil si zesílit zadní repro, jestli se to nezmění? Protože mám srovnání tak standardní Fabia I a II hraje strašně.
  13. Agrafik

    Úprava na xenony

    Mám obavy, že pokud jde o HID sadu německé výroby, tak byla stejně vyrobená v číně jako všechny ostatní. To , že to není kompatibilní s elektronikou auta, tak za to výrobce auta nemůže a je otázka, co vše ti ještě odešlo mimo ŘJ stěračů. Docela by mě zajímalo, jak jsou udělány její filtry (pokud vůbec) v napájecích částech těchto HID a co vše se dostane v podobě napěťových špiček... do palubní sítě. Divím se, že sis to auto vůbec koupil, ale když vydržíš a opravíš to ,jak je třeba, tak snad budeš spokojen, v podstatě jsou to samé závady opotřebením .Raději nechat auto tak jak je a nebastlit tam kde co, dnes třeba populární LED "žárovky" jejichž úsporu energie doženeme přídavným odporem, - hodnotu auta to stejně nezvedne .
  14. Budík tlaku, jako že jo, ale co to druhé "zobrazovadlo" na palubovce
  15. Agrafik

    vstřiky prosím poraďte

    • 62
  16. Agrafik

    Rány od podlahového topení

    Dělá to ve všech místnostech? Jsou udělány dilatace? Obvodové,v ploše, u dveří? Nebo zde padlo pravidlo, že anhydrid dilatovat nemusí? Co topná zkouška před položením krytin?
    • 19
  17. není to v odkazu nahoře?
    • 66
  18. Agrafik

    308GT

    Od roku 2005 je to pokud se nepletu pořád ta samá 6st. automatická převodovka AISIN AM6 -TF80SC, průběžně modernizovaná.... Po zkušenosti s automatem si myslím ,že použití v 308GT není špatná volba. Začíná se mi ta 308 líbít
    • 21
  19. Agrafik

    308GT

    Měničový automat je proti tomu robotu - trošku jiná liga.
    • 21
  20. Agrafik

    308GT

    Automat beru jako pozitivum , ale na výběr dát mohli.
    • 21
  21. Jestli si je tam nenanosila kuna.
    • 18
  22. Agrafik

    Da se vypnout ESP/ASR ?

    To ale přece tazatel chce, aby mu auto do ničeho nekecalo.
    • 17
  23. Agrafik

    Výdrž baterie u 2,0HDI

    Moji origo táhne 9r. a zatím ok, akorát ji dopřeju dobití několikrát za rok. Až klekne, dám tu samou. S akcí na stáří by to mohlo být v pohodě.
    • 13
  24. Agrafik

    Rádio RT3 si nic nepamatuje

    Přejde ti do úsporného režimu?, nebo umí hrát pořád?
    • 6
×
×
  • Vytvořit...