Mám obavy, že pokud jde o HID sadu německé výroby, tak byla stejně vyrobená v číně jako všechny ostatní. To , že to není kompatibilní s elektronikou auta, tak za to výrobce auta nemůže a je otázka, co vše ti ještě odešlo mimo ŘJ stěračů. Docela by mě zajímalo, jak jsou udělány její filtry (pokud vůbec) v napájecích částech těchto HID a co vše se dostane v podobě napěťových špiček... do palubní sítě.
Divím se, že sis to auto vůbec koupil, ale když vydržíš a opravíš to ,jak je třeba, tak snad budeš spokojen, v podstatě jsou to samé závady opotřebením .Raději nechat auto tak jak je a nebastlit tam kde co, dnes třeba populární LED "žárovky" jejichž úsporu energie doženeme přídavným odporem, - hodnotu auta to stejně nezvedne .