Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Tipovačka C8 vs Dopravka

    Aby jste tam nakonec neječely dvě. :D:D Jdu se podívat co mám v techničáku já
  2. Agrafik

    cim mazat sroby od kolesa

    Já práškovým grafitem. Nemazat? Naposledy jsem se bavil v pneuservisu, jak se několik borců snažilo povolit \"zarezlý\" šroub na audině. Stejně ho ukroutili, takže ke slovu přišlo ještě větší násilí, svářečka... Aspoň jsem se při přezouvání kol nenudil
  3. Měl jsem 6.62, nahrál češtinu a mám 6.63. Už to je někde ve vlákně o češtině.
  4. CD s češtinou ti to povýší na 6.63.
  5. Agrafik

    RT3, firmware

    Tím, že tam dáš CD s V6.63
  6. Jedině diagnostika a uvidíš, co se ti povedlo udělat. Co nekomunikuje a případně otestovat jednotlivé prvky, ještě zkusit odpojit baterku, ale to asi nepomůže. Smutné ponaučení - pokud dělám cokoliv na elektroinstalaci auta, je potřeba odpojit akumulátor.
  7. Agrafik

    607 , 3.0 V6

    Protože se jim to vyplatí tam ten plyn dát? Třeba. Promiň, ale jaký Pežoťácký automat??? Celé je to
  8. Při měření jsem zapadnul
  9. Na stole.
  10. Aby to bylo objektivní. Uprostřed zahrady něco kolem 35cm. A to jsem chtěl jet pryč.
  11. Změřil jsem díru po šlápotě a je to přesně 39cm
  12. Kousek od Frýdku :-)
  13. Momentálně kolem 35-40cm.
  14. Agrafik

    Kolik vám žere

    Mě to přijde akorát. Momentálně mám rovných 10.0l za celou zimu
  15. Agrafik

    rozjezdy do kopce

    Zrovna to, že se auto udrží na volnoběh bez brzdy by převodovce vadit nemělo??? ten měnič to přece udrží a nedělá nic jiného, než to co je jeho funkce. nebo se pletu? Víc ji vadí parkování v kopci bez ruční brzdy.
    • 10
  16. Novalja byla OK.
  17. Za mě Čekal sem něco odladěnějšího, než tohle.
  18. Nějak tu zvýšenou poruchovost nevidím.
    • 28
  19. Agrafik

    rozjezdy do kopce

    Co to je , že rozjezdy do kopce jsou mrtvé? Při jakých otáčkách motoru. Přidávání pomalu? Rychle?? V kopci tě převodovka udrží bez brzdy?
    • 10
  20. Agrafik

    Letné pneu.. ale aké?

    Bravuris 2 jsou dle mě OK. Jezdily minulou sezonu a letos budou taky.
    • 93
  21. Agrafik

    Omezena RAM pamet ve win 7 ???

    Co tak nainstalovat SiSoft Sandra.
    • 22
  22. Agrafik

    aux vstup u RT3

    Co by jsi chtěl slyšet. RT3 má aux vstup vkompozitní video a audio L+R.
    • 10
  23. Agrafik

    Spotřeba 5008

    P607Olda: stejná zkušenost Když jezdím po městě, tak palubní PC kecá. Na dálkových je to OK. Aspoň někdo to potvrzuje.
  24. Krouťák není veliký??? U čeho?.
    • 23
  25. Zateplený dům nic neřekne. Trojsklo za cenu dvojskla, je blbost, nikdo nedává v dnešní době nic zadarmo. Slevy 30-50% jsou ... . Začal bych takhle. Jaké tepelné ztráty jsou přes jednotlivé konstrukce. Pak vypočítat poměr ztrát přes jednotlivé konstrukce a zjistím, zda se to vyplatí mít trojsklo. Co tepelné mosty kolem rámu -překlady ,ostění ... jak jsou zaizolovány?.Pokud mizerně tak je to v ... .Z technického hlediska bude mít lepší parametry od dvojskla, ale to třetí sklo např. taky omezuje prostup světla do interiéru. Taky je těžší tak pozor na kvalitu rámu.... Při určité vlhkosti a teplotě se ti projeví kondenzace na spodní části skla i u trojskla .
    • 66
×
×
  • Vytvořit...