3.0HDI: co chceš slyšet? Za mě ok motor, v podstatě 2.7. Výkonově ... bohužel přidušený kvůli převodovce. Vylítaný motor nebude, ale převodovka zřejmě ano a pokud jde o kupé, dá se předpokládat, že to nikdo moc nešetřil. na chip už dopředu můžeš zapomenout. Tuším, že 176kW a 450Nm rovných jak placka - nic, co by se nedalo dostat z 2.7. Měl jsem se čest s tímto motorem svézt, bohužel jako spolujezdec, takže to nedovedu porovnat.