Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Kolik vám žere

    Zpátky stejná trasa, větší rychlost, místy o dost větší a zácpa u Grazu přes hodinu, nějaké pojíždění po městě mi to zkazila na 6.3l .
  2. Agrafik

    coupe 2.7Hdi

    Blbost. Oceňovaný motor ve své době. Jako každý má své \"mouchy\", ale o ničem zásadním nevím a o zbytku se tady píše. Dával se do kde čeho, včetně Jaguárů ... Pěkný zvuk, táhne hezky, spotřeba v mezích normy, nechá se pěkně vytáčet... a ve spojení s automatem nemůže dostávat od uživatele na \"prdel\". Když autu dáš co potřebuje a nebudeš do toho lít žádné srač.. tak by neměl být problém. Já vyzkoušel několik 607 s různými motory a po svezení s 2.7 bylo jasno spotřeba nespotřeba. A pokazit se může všechno.
    • 7
  3. Agrafik

    automaticka prevodovka

    Mám ten dojem, že jsem někde viděl jak to opravit a nastavit samo domo. Taky se čím dál víc ujišťuju, že měnit olej je základ, protože když koukám co vše je závislé na tom oleji tak potěš koště.:o:o
    • 11
  4. Agrafik

    Kolik vám žere

    Tak trochu dálková jízda. Už se nedivím, že mají Oktávky takovou \"pěknou\" spotřebu, když za celou cestu mě nepředjela ani jedna
  5. Tak to je :) .Omlouvám se, ale já na to zapoměl
    • 69
  6. Nedá.
  7. Agrafik

    Vyřízení mé reklamace

    607 čisté vnitřní prahy, asi nejezdím v marasu.
  8. I když to tak nevypadá, tak 607 v této motorizaci dovede překvapit. Vyzkoušeno několikrát :-) proto zatím neměním
    • 7
  9. Agrafik

    2.0HDi/2.2HDi

    Po projetí 2.2 a 2.7 nebylo o čem dál uvažovat. Průměr po městě 8.6+- . Ale dálky paráda.
    • 17
  10. Tobě přijde celkovej náklad na barák 40t za rok moc? V dnešní době ano, ale neznám ostatní parametry domu, hlavně tepelnou ztrátu.... a taky ten bazén v tom bude docela hrát roli. Jaká je tedy návratnost? Dík.
    • 50
  11. Agrafik

    Vyřízení mé reklamace

    Schválně se podívám, jak je to u 607, která čeká na umytí.
  12. Agrafik

    nepovedená uprava

    mohy: jaké grafy?
  13. Cena za tč 230tis, náklady na el. za rok 40tis? A návratnost je kde?
    • 50
  14. Agrafik

    nepovedená uprava

    8 kW úbytek bych neřešil. Některý má více, některý méně. Sice tohle jsem nezjišťoval, ale jakým způsobem se na brzdě počítám reálný výkon motoru? Přepočet, jak ?... Nemůže tam vzniknout nějaká chyba, věřím že jo. Započítávání těch pohyblivých hmot mezi motorem a brzdou???, když každé auto to má jinak.
  15. 2.7hdi jedna baterie v kufru vlevo. Zajdu tam, kde opravdu prodavaji aku a tam ti poradi. Co to je za servis, za nedovedou dat správnou baterii a čekají na dodání nové
    • 11
  16. Agrafik

    tuning výkonu bi-turbo

    Mohy: není problém těch 200 koní ,ale ten točívý moment, který je třeba přenést.
    • 32
  17. Agrafik

    3.0HDi

    Rozdíl 2.7 a 3.0 ve zrychlení je krásných +- 0.7s
    • 22
  18. Agrafik

    3.0HDi

    Ale jde, jako každý jiný, ale to už není o motoru, ale o zbytku co je za motorem.
    • 22
  19. Agrafik

    3.0HDi

    3.0HDI: co chceš slyšet? Za mě ok motor, v podstatě 2.7. Výkonově ... bohužel přidušený kvůli převodovce. Vylítaný motor nebude, ale převodovka zřejmě ano a pokud jde o kupé, dá se předpokládat, že to nikdo moc nešetřil. na chip už dopředu můžeš zapomenout. Tuším, že 176kW a 450Nm rovných jak placka - nic, co by se nedalo dostat z 2.7. Měl jsem se čest s tímto motorem svézt, bohužel jako spolujezdec, takže to nedovedu porovnat.
    • 22
  20. Ahoj kluci, můžete někdo napsat reálný, v praxi ověřený čas na trase Brno-Graz-Zagreb? Rád bych si porovnal časy. Díky.
  21. Neřešte psa, ale výcvik psa... pokud je naučený, štěkat nebude, ale to je otázka majitele. Jde o to natočit psa, co dělá v nepřítomnosti majitele, a podle toho jednat. Jestli patří pes do bytu, nebo ne nemá cenu řešit. Soused má venku psa u baráku a ten celý den a noc vyloženě prořve, takže za mě u baráku nemá nevychovaný pes co dělat taky.
  22. Agrafik

    baterie pro V6

    Já bych tam dal tu, kterou tam máš, nebo tam má být. Dávat silnější nemá moc smysl. Jedině do složitých podmínek, a to jak jízdních, tak i klimatických. A hlavně se o ni pořádně starat, což znamená i občas dobíjet na nabíječce.. Pak budeš v pohodě.
    • 15
  23. Mám obavy, že to srovnání podlahy lepidlem nebude to pravé. Už jsem to jednou viděl a šlo to poměrně rychle do kytek i s nátěrem.
    • 21
  24. Agrafik

    tůje-edit-je to jalovec viržínský

    Na mobilu je to špatně vidět, ale není to nějaký druh cypřiše. Ty na tohle trpí.
    • 24
×
×
  • Vytvořit...