Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Umíte česky?

    Když je Bůh s velkým, tak jsem dal i Bohyni.... Se říká přeci o ženských... Má ji? Má! Tak je Bohyně Předložka je podmět, ale nepochopil jsem zadání zbytek si už nepamatuji
    • 55
  2. punkac

    Umíte česky?

    ehm, od maduridy už je to nějaký pátek, z písemky jsem měl kuli, a jak říkám, je mi to fuk
    • 55
  3. punkac

    Umíte česky?

    Bixtr: Ufff, spadl mi kámen ze srdce, nejsem sám, kdo má 22
    • 55
  4. punkac

    Umíte česky?

    Méďo, není Džáňovi jako předsedovi?
    • 55
  5. punkac

    Dotaz - komerce nebo ne?

    Medvěde, nevím o tom, že jsi se stal přeprodejcem náhradních dílů.... Naposledy jsi mluvil o tom, že děláš garážmistra..... Myslím, že moc inzerátů nedáváš, aby si zde o tobě lidé mysleli, žes komerční inzerent..... Leda kdybys začal prodávat turistické známky, těch víme, že máš hodně :D:D
    • 13
  6. punkac

    Umíte česky?

    ROFL
    • 55
  7. punkac

    Umíte česky?

    Jak by řekl Kroupa starší na reakci známky z průzkumného diktátu \"Sveřepí šakali zavile vyli na bílý měsíc\" tak čistá pětka a je mi to fuk.... 22 bodů je stále v normě, že to s jazykem umím znamenitě, tak co řešit
    • 55
  8. punkac

    Akvarel kháry

    úžasné :potlesk
  9. punkac

    Suzuki Ignis- viskózní spojka

    jak píše Olda, míčko 4x4 byla stálá čtyřkolka a měla myslím poměr mezi předkem a zadkem 53:47 tak je to tady [upravil dne 14/3/14 16:01 od punkac]
  10. Tak pod to ma podpíš :D:D
    • 55
  11. jako za pár ml dávaj patnácet.... To se Charlie1 vyplatí zaject i do Walbřichu.... Akorát budou matky rodit trávníky nebo trávníkáře
    • 76
  12. http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Charger-for-Samsung-Galaxy-S3-i9300-S4-i9500-Charging-Pad-Receiver-/200962957683?var=500185513362 Po delší době obnovuji, podařilo se nám s Přemou vychytat akci na bezdrátové nabíjedlo i srecievrem do mobilu, jaké používá Peta za luxusní cenu 15,33$ Jak je vidět cena se nám během putování (tři týdny) ke mě domů krapet změnila, třeba bude mít prodejce zase někdy akci, tak hlídejte
    • 19
  13. Na to všetko sa dá pozerať z dvoch pohľadov. Na tú túru, môže, ísť na miesto, ktoré ma zaujíma, spravím niečo pre svoje zdravie, nadýcham sa čerstvého vzduchu a ten čas navyše môžem tráviť s mojou \"polovičkou\" (frajerkou, manželkou), prípadne niekto aj s detmi a podobne ... Takže v podstate utužuješ svoje zdravie, máš pohyb a tráviš čas s rodinou. Pri umývaní auta si toho asi moc neužiješ. Vo finále na 14 let starou pixli (vek som len odhadol) zabiješ X hodin času, aby sa leskla o niečo viac, ako keď ti ju umyje niekto v ručnej umyvárke. Nepomôže to v podstate ničomu, stále je to tá istá stará 14 ročná pixla, jej hodnota sa nezvýšila, nejakú novú \"roštenku\" na to asi len ťažko zbalíš a akurát to priťahuje oči závistlivých ľudí, takže sa môže stať že ti tam pribudne nejaký škrkanec klúčom ... To je len môj pohľad Lubk0, lépe bych to nenapsal :potlesk:potlesk
  14. ten chleba vypadá opravdu luxusně.... Minimaxova roštěnka s výpekem a aluščiným chlebem.... Mňam
  15. punkac

    Ako posilnit dvere proti zlodejom?

    dříve byla perfektní tabulka na kyseliny, kde místo smrtky byla rozežraná ruka (dlaň) až na kost
    • 15
  16. punkac

    Ako posilnit dvere proti zlodejom?

    http://www.tabulky.eu/downloads/katalog/bezpecnostni-tabulky-katalog-2010-2011.pdf tady mrkni
    • 15
  17. punkac

    Ako posilnit dvere proti zlodejom?

    Krtku, to samozřejmě hrozí, ale ty vždycky můžeš říct, že tam máš prostředky proti škůdcům nebo postřiky a právě na to tam je to varování, ty ty \"náhodný kolemjdoucí\" vlastně chráníš a varuješ Těhle značek se lidi (čti svinský zloději) bojí dost.
    • 15
  18. punkac

    Ako posilnit dvere proti zlodejom?

    Dal bych tam ceduli. Sklad jedů, nebezpečí života, přede dveře mrtvou otrávenou krysu a máš klid
    • 15
  19. Vždyť je to jen auto, taky tu bydlí magor, kterej auto leští a pucuje, ale klidně na silnici vysype obsah popelníku... To je přesně ono, do plechovky lidé vrážejí nesmyslné peníze, ale jistinu na živobytí většinou nemají. Abych čistotě auta podřizoval svůj volný čas? To bych za chvilku měl vážně tu kazajku a bonbonky pod jazyk by mi dávala vrchní sestra Mildred Ratchedová Nejsem žádné prase, které má pod sebou ve voze nastláno, ale co tu čtu, vážně hraničí s nějakou úchylkou
  20. Charlie 1, se nedělej, ty už jsi mu psal, takovej byznys si přeci nenecháš ujít
    • 25
  21. 14 st. a na nebi jeden velkej mrak
  22. punkac

    Hospody, hospody, restaurace

    teda, to je video
    • 80
  23. punkac

    8.březen MDŽ

    Oddie je žena? Posledně vypadal jinak...... Ne ženský, užijte si váš den a ty Oddie narozky (předpokládám, že prosíváš hlínu na zahrádce) :D:D
  24. punkac

    Hospody, hospody, restaurace

    Teda Oldo to koukám, Starou Poštu samozřejmě znám, ještě tak před 15 lety jsme se tam stavovali při cestě do Sloupu, kde jsou taky zajímavý hospody.... Jinak nejlepší pajzl v Boru je Díra pod Tescem, funguje ještě? To byl dealerů ráj..... Medvěde, bramboráky normální většinou nejsou, jen takový ty malý bramboráčky, to věřím, že to není ono
    • 80
  25. punkac

    Aplikace pro Android

    jenže mám tymobile a čsob a to je na dvě věci
    • 6
×
×
  • Vytvořit...