Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Koupě na Ebay.ie

    taky si myslím
  2. punkac

    Koupě na Ebay.ie

    no, vždycky, když se někde nějaký objeví, tak tu regulaci nemá a nemá ani ty VU metry tohle je ten základ http://aukro.cz/tesla-i2041719646.html a já mám tohle, jen je stříbrnej a vybuzení není pomocí LEDek ale ručičkových měřáčků http://aukro.cz/magnetofon-sm-261-i2044889565.html tady ještě jeden condor http://aukro.cz/tesla-condor-i2036418214.html
  3. punkac

    Koupě na Ebay.ie

    ten deck bez úpravy pro počítač bych taky někde vyhrabal. Daly se nastavit úrovně nahrávání pro oba kanály. Ukzatele vybuzení byly super. Tenhle kousek nikdy nedám, jen by potřeboval vyměnit řemeničky a bude jak novej
  4. doufám, že mě to výjde. Předběžně jsem se o dopravě na sraz bavil se Scratchem. Jestli je Minimaxa sám, klidně se k němu přifařím. Z chaloupky u Staré paky ví, že jsem tichý a nenáročný
  5. punkac

    Koupě na Ebay.ie

    docela jsem o něm uvažoval, ale jelikož mám pár transsiwatů a jejich klonů, moc by si u mně nezahrál
  6. punkac

    Potkal jsem klubáka...

    přesně tak to měl
  7. punkac

    Koupě na Ebay.ie

    http://aukro.cz/magnetofon-tesla-condor-i2043365977.html tohle jsme měli, kámoš na tom hraje dodnes na chalupě.
  8. punkac

    WLAN připojení....

    zkus projit forum na www.mujeee.cz nasel jsem tam vse (mam eee901) a je tam i jak udelat, aby se program files a dokumenty presunuly na kartu a vse se instalovalo na kartu. Bude ti to setrit misto na disku C - to jde uvolnit i velice dobrym nastrojem eeeshrinker, ktery je primo od Asusu
  9. vendi, 11 není zrovna dobrej výsledek a navíc sem dáváš nápovědu
  10. punkac

    Nedávejte si kočky k obědu

    Indiana Jones a chrám zkázy - ta jejich hostina s polívkou s očima, jezení chrobáků, požírání mladých ještě živých háďátek a nakonec dezert v podání chlazeného opičího mozku
  11. jestli se připojuješ přez ten jejich program Web & Walk manager, tak ten umí (když to v něm povolíš) načítat obrázky v menším rozlišení nebo je nenačítat vůbec
  12. punkac

    Vyrobni cislo motoru mi405 x4

    Takže když jsem dělal evidenčku u tohohle auta, tak štítek s číslem na motoru je v prostoru, jak je čerpadlo ABSka a to velký stříbrný sání, tak tam na bloku motoru (možná je z boku). Technik STK měl takový zubařský zrcátko a pomocí toho štítek přečetl
  13. punkac

    Snímač otáček 1.9 TD 1996

    Tu Pavle ty nemáš! Měly jí jen vozy 2.0T a 2.1TD a možná nějaký třílitry a notabene nekecá do otáčkoměru ale do rychloměru (odcházela v té krabičce zenerova dioda a jeden kondík) Hele když ti to dělá jen při dobržďování, nemáš jen špatný (popraskaný) kontakty těch kolíčků na desce plošných spojů v budíkách rozdělej to, a proletuj to. Respektive si půjč jiné budíky z jakéhokoliv starého modelu P406 a hned budeš vědět na čem jseš, jestli je chyba v budíkách nebo někde jinde
  14. punkac

    Nedávejte si kočky k obědu

    No u nás se k prasatům nebo jatečním bejkům taky nechovají zrovna v rukavičkách (neříkám, že mi to je jedno), ale to neznamená, že si odpustím krkovičku nebo svíčkovou. Jak psal BV406. Jestli jim to chutná, ať si to klidně jí
  15. vzadu na destičce dyspleje bude určitě nějaké typové číslo a podle toho by mohl jít objednat....
  16. punkac

    Kluk jak buk....

    Strejda Pupkáč Ti (a celé tvé rodině) přeje hodně štěstí. A ať Ti synek dělá jen samou radost
  17. punkac

    Noční hlídání

    jdu na cígo, tak tu Vendi hlídej
  18. punkac

    Noční hlídání

    já tu pořád jsem, venku prší.... holt jaro
  19. Hurvajzi, čoveče, taky tě znám na stopro
  20. punkac

    Snímač otáček 1.9 TD 1996

    Takže, když se podíváš na obrázek čidla výše, tak protikus (nevím, proč ho máš tak okousanej, jako by něco vypadlo) jena tom tvým obrázku, kam jsem domaloval šipku, kdeby mohl ležet kablík od čidla Porovnej to s výstupky na obrázku čidla se zářezy v konektoru. Dále by alespoň jeden drát měl mít číslo 131
  21. punkac

    Noční hlídání

    já taky
  22. punkac

    Noční hlídání

    nee, taky musím něco dělat
  23. punkac

    Poctivý lidé ještě nevymřeli!

    Abys už na doklady neměl zařízenou nějakou výhodnou půjčku
  24. punkac

    Noční hlídání

    Laďa: mam tu krabku Velbloudů, ale nemám zapalovač, vyskočil mu kamínek Vidíš, jdu si jednu dát, tak zatím hlídejte:D
  25. punkac

    Snímač otáček 1.9 TD 1996

    pavle hledej tohle, kablík je od čidla dlouhej asi 25 cm ke koncovce
×
×
  • Vytvořit...