Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    odskok 5 dveři

    Hele, tohle jsem realizoval jen za pomoci klasickýho nejlevnějšího servomotorku centrálu v ceně cca 200 Kč. Na táhlo, které otvíralo zámek, jsem přidělal pérko. Fungovalo to tak, že po puštění proudu do servomotorku se páté dveře otevřely, skončil impuls od centrálu a pérko vrátilo táhlo servomotorku zpět do výchozí polohy. Používal jsem dvoukanálovej centrál od jablotronu, kde první kanál byly dveře pro lidi a druhej kanál byl na odskok
  2. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    já to nejtoval nejtama, vždycky to vydrželo jednu zimu, sůl ty nejty rozežrala oni věděli, proč to dali plastový
  3. koukám, konečně vím, kde bydlíš. Žirafa na vyzvednutí motoru připravena Jinak Kameňák aktuálně 3,5°C a taje to, jsem zvědavej, kdy se Labe vyleje
  4. Johne, přesně takto jsem to myslel, ne jinak.... Samozřejmě když někdo koupí opečovávané auto, nic se nesere a citlivý V6 bude sloužit, tam past není, protože když začne zlobit, hned to dá majitel do cajku, ale to není pravděpodobně tazatelův případ, spíš bych to viděl na vylítanou popelnici, která dostávala za uši a výměnu oleje moc nezažila
  5. ty jo, asi bych byl hodně neslušnej a zlej.... Ženská neženská, tohle se fakt stane jen v kraji rázovitém
  6. punkac

    Chrápete v noci? co s tím?

    usnu většinou jen na levým boku, ale probudím se na pravým. Chrápu strašně, ať spím jak spím, kor když se vrátím s pár dvanáctkama v hlavě Jinak na levým usínám, protože žaludek je dole, kdybych usínal na pravým boku, žaludek by se chtěl vyprázdnit
  7. punkac

    Taky tak milujete zimu?

    Mám to jako Ozzy56, zima k nám patří a užívám si jí Nemám rád solí rozbředlou srágoru. Mě by stačil jen pluh a škvára ve městech
  8. Smysl spanilky moc nechápu, zažil jsem jen dvě. Jednu z mělnickýho campu do Neratovic, ta byla dlouhá a stejně na to dle mého názoru nikdo s okolí nekoukal, Jedna krátká na Sejfech, tam šlo spíše o to dostat se na start orienťáku cca 2km od hotelu. Takže za mě je to práce navíc, kterou bych využil smysluplněji třeba v tvorbu loga lva z různých aut
  9. můžeš sem jen napsat, kolik máš na případnou koupi 3,0 V6 peněz, respektive jaký máš rozpočet? Trošku nechápu tvou větu:\"Kupuji auto, které se mi páčí\" To si kupuje totiž většina z nás Ale trochu to na mě budí dojem, že opravdu nevíš do čeho jdeš, láká tě koupit olítané mrchy v ceně 60, 70 tis. Kč, které budí dojem supr pěkného auta. V případě tohoto motoru je to past nad jiné pasti a počítej, že do něho to samý néli více zahučíš ještě jednou. Kladívko a šroubovák jde použít tak možná někde u žigulíka, tady ti šroubovák ani nepropadne skrz motorový prostor
  10. punkac

    Vaše zimní nehody 2013/2014

    Mě třeba vytrestala moje první nehoda v životě se 405 Mi16x4.... Najeto jsem měl něco lehce přes 100000, s tímhle autem něco přes 40000 km. Bylo mi 26 a přesně jsem si říkal, auto znám a tak dále. Vytrastala mě obec Kuklov a její 180° pravotočivá zatáčka do mírného kopečka, bohužel klopená ven. Měl jsem moc sebejistoty a s vědomím, že stálá 4kolka mě přeci vždycky podrží na silnici s novýma gumama... Tato úvaha se ukázala býti lichá. Bylo trošku po dešti. Před obcí značka upozorňující na doporučenou rychlost 30-40 km v hodině. Do obce jsem jel cca 60 na trojku pod plynem. Bohužel jsem se svezl v zatáčce do pangejtu. Kola vytočený úplně do prava. Když už jsem se hrabal zpět na silnici narazil jsem do obr balvanu, kterej cestáři zapomněli ze škarpy uklidit. Tupá rána a v mžiku jsem byl na silnici. Na kastli ani šrám, jen jsem utrhl nápravnici, převodovku a motor, který se válel pod autem. Od té doby respekt a pokora
  11. punkac

    Vaše zimní nehody 2013/2014

    Díkec Brundibáre, lépe bych to nevystihl, jen těch km mám krapet méně Jinak MilanF1 má v ploužení zábavu, kterou sice nikdo moc nechápe, ale proč mu to brát. Jen si říkám, že F1 bejvaj docela rychlý vozy, tak proč si to někdy neskusí
  12. proč nepraktické? na podzim nandáš a začátkem léta sundáš
    • 8
  13. Peta: použil jsem slovo pardál, ne většina, je to asi buřt. Ale frenštátskej lukaro ví a bude vědět
  14. punkac

    Vaše zimní nehody 2013/2014

    Milane jen věcná, najeto mám 8x tolik co ty a nedovolím si napsat, že PŘESNĚ vím, jak se kára chová i s nějakýma 700000 km za 13 let se cítím jako cucák! Už jsem měl tři nehody, letní teda..... zimní žádnou.... asi na mě čeká Prvního pežota jsem rozštípal v obci Kuklov za obcí Brloh, maj tam speciální zatáčku, do té doby jsem měl cca 200000 km a říkal si, že mám volant v ruce. Pak mě to nějak přešlo (bylo mi 25 let) [upravil dne 23/2/13 21:14 od punkac]
  15. právě že věděl, napsal prvě jen a jen kvůli němu a myšleno jen a jen na něj. Protože pardálové nezapomínaj.....
  16. punkac

    PC šikovný odborník v Praze?

    Psal PC z roku 2006 tak bych tu měl origo nfs z roku 2000 jménem nfs porsche unleashed
  17. Chápu rozhořčení BVčka nebo Ozzyho, ale šlo jen o upozornění na jinej účet.... Určitě v tom nebyly nějaké posměšky. Hyena byl odsud, toť ten černý humor (který jen připomene, že VÍM a vše si pamatuji a nezapomínám jako většina) Jestli to někoho pozlobilo, omlouvám se, bylo to jen na naší hyenu jako memento......
  18. punkac

    Noční hlídání

    Jestli to je blbě vyřešeno jako ve 406, tak bych to viděl na ulomenej živej vodič v tom bazmeku, co je našroubovanej na šroubku z antény. Jinak do sání frézy stříkni trošku éteru a to by bylo aby nechytla, jinak jestli rok stála, tak vyměň benzín a uvidíš, že to půjde. Rok mi stála elektrocentrála a nechtěla chytit. Nalil jsem do nádržky čerstvěj benzin a chytla hned
  19. jakej máš excel? Ve 2003 šlo když vnořit do jiný funkce když jen sedmkrát Ve vyšších verzích to už snad zvětšili, ale stejně není nad macro Jinak díky za U2U, nechám se překvapit sobotním dopolednem Medvěde, nikdo tu MilanaF1nechce znechutit, jaký značky je tohle forum plný příznivců? Že by francouzský? Co dělaj francouzi podstatnou část pracovní doby? Žvaněj a kecaj o hovně, jo amaj všude odbory, který do toho jak nedělat kecaj dvakrát tolik... Jaký jsou češi? Papežtější než papež! Tak se nediv debatě [upravil dne 23/2/13 02:59 od punkac]
  20. punkac

    Noční hlídání

    tak jsme si zamávali, přišel jsem z přesčasu pivko doma jen jedno, dám ho na dobrou noc a jdu chrnět
  21. punkac

    Jak často měníte ložiska?

    250 tkm levé přední. Na pavou stranu jsem si dával moc pozor a díry vymetal levým kolem
  22. punkac

    Aretace kliky na pug boxer 1.9 TD

    napíšu, jak jsem to dělal na svým díslu (třeba to jde jednodušeji, ale mě se to povedlo) 1) vyšroubovat žhavičky 2) sundat řemen příslušenství (to asi máš) 3) na šroub od řemenice na klice nasadit klíč a pomalu otáčet, až půjde u setrváku zastrčit kolík. Šlo to docela lehce
  23. punkac

    Vaše zimní nehody 2013/2014

    Milane, snad jsisi vzal na toho traktoristu číslo či adresu a těch 40 Kč mu nějak dorovnáš, třebas upečeš buchtu nebo tak něco.... Aby si nemyslel, že pežoťáci jsou sociálky
  24. http://www.novinky.cz/krimi/294067-hyenismus-nejvyssiho-stupne-frenstat-varuje-pred-falesnou-sbirkou.html Pozor na to, Hyeny jsou všude (obzvlášť ve Frenštátě)
  25. punkac

    Podoba IQ testu od Mensy

    Beru jedině spolek Sigma a bernieho vláčky, to je správné združení Íkváků - popelář vedle vědce. Tak Ikváci tykváci, kde najdete spolek Sigma?
×
×
  • Vytvořit...