můžeš sem jen napsat, kolik máš na případnou koupi 3,0 V6 peněz, respektive jaký máš rozpočet?
Trošku nechápu tvou větu:\"Kupuji auto, které se mi páčí\" To si kupuje totiž většina z nás Ale trochu to na mě budí dojem, že opravdu nevíš do čeho jdeš, láká tě koupit olítané mrchy v ceně 60, 70 tis. Kč, které budí dojem supr pěkného auta. V případě tohoto motoru je to past nad jiné pasti a počítej, že do něho to samý néli více zahučíš ještě jednou.
Kladívko a šroubovák jde použít tak možná někde u žigulíka, tady ti šroubovák ani nepropadne skrz motorový prostor