nevím proč, ale přijde mi že poslední dobrá trvanlivá auta se dělala max do roku 1998. Po tomto roku se to nějak kazí značka neznačka. V motoru milion blostí snižující emise. Kvalita dílů jde do hajzlu. Opravdu nechápu, že moje 406 98\' s naběhanejma skoro 350 tis. měla původní zadní ložiska na kolech a kamarád se 407 kombi je měnil po 150? Celý je to postavený na hlavu.
Jinak první moje auto byla Audina 80 z roku 79\' dodnes na ní s láskou vzpomínám 2.2 litru 5ti hrnek. Druhý i když jen asi na 14 dní byl Golf2 GTI, to bylo hodně zábavný auto. Pak mraky škodovek od MB100 až po felícii. Pak konečně pug 405 Mi16x4, pak 406 a pak už nic. Příští bude asi suzuki nebo toyota.
Proč to píšu? O značce to není, je to o momentální náladě, líbivosti, pohodlí, výkonu a hlavně penězích