Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    montáž podvozku /pomoc EDIT

    co Příbram? http://www.renovacenaprav.cz/
    • 16
  2. Ghostboxere, víš, že máš problém. Tohle není normální. Měl by ses přestat vztekat a vzít si prášek
    • 14
  3. punkac

    Aktuální pracovní nabídka

    tak nám nabídka zmizela, už se nepobavím ani v Cirku Kde je ten čaroděj, co umí zmizet vlákna?? (Nemohl by nechat zmizet i všechny Zigeuner)
  4. punkac

    COCA COLA..už ste to viděli....

    Ale Vendo, Cola není pivo, kdo by jí pil???
    • 13
  5. punkac

    COCA COLA..už ste to viděli....

    Moment, kola opravdu obsahuje kyselinu fosforečnou a špinavý záchod bez problému za noc vyčistí. Fixinela je čistič do koupelny a na chrom za pomocí kys. fosforečné v přípravku obsažené
    • 13
  6. punkac

    COCA COLA..už ste to viděli....

    Míchaj do toho tu fixinelu
    • 13
  7. punkac

    COCA COLA..už ste to viděli....

    Kyselina fosforečná udělá svoje my používáme fixinelu [upravil dne 8/7/13 22:56 od punkac]
    • 13
  8. mno, je vidět, že znáte německé zákony jako je kozel zahradník.... Nůž s dlouhou čepelí se bere jako velmi nebezpečná zbraň. Kor když s nožem vyhrožuje http://www.mvcr.cz/clanek/aktualni-upozorneni.aspx?q=Y2hudW09NQ%3D%3D Jinak ho trefil do ramene, když kryl kolegu ALtman: Takový výkřik do tmy. Prej \"víme svoje\"
    • 9
  9. Nebo PEPSI
    • 13
  10. Řekl bych si o nápis \" nesnáším kolu \"
    • 13
  11. ouuu, práce na chalupě má přednost, je vidět, že nejsem jediný, kdo maká a musel by se naklonovat
    • 84
  12. třeba napíšu totální kravinu, ale parní lokomotiva mění barvu i hustotu dýmu, když se otevřou dveře žároviště a přikládá se uhlí -> kotel má jiný tah... Nemůže to být u auta podobné? Nakládáš motoru a najednou na chviličku ubereš (přeřazování) a pak zase naložíš plnej. Motor jede chviličku bez zátěže, ta směs (benál + vzduch) se bude maličko jinak spalovat. Navíc pochybuju, že by ta čidla (co mají směs na starost) zareagovala tak rychle, abys nakonec nic nepoznal. Nezakopne (necukne nebo nemá díru) motor při opětovném sešlápnutí plynu maličko? To by toto vysvětlovalo....
    • 13
  13. punkac

    Jaké srazy preferujete?

    anketa pro me opet o houvne. Pojedu klidne pres celou republiku na jednodenni sraz, stejne jako nemusim ject na celovikendovy sraz, ktery bude za humny. V prvem pripade zalezi na tom jestli tam bude nekdo koho znam. Pak az na organizaci, lokalite a tak. stejne jsem si i na velkych srazech delal induviduelni plan a prakticky se tesil na pokec v hospode.
    • 32
  14. punkac

    Kdo najde Pavlíka?

    jinak Medvěde, promiň dotaz, ale proč to?
    • 8
  15. punkac

    Kdo najde Pavlíka?

    Tome, nenapsal bych to lépe
    • 8
  16. punkac

    Potkal jsem klubáka...

    Co v Liberci na kus řeči, ale v UL jsi se nestavil na oběd Na Rychtě se mnou na kus řeči
  17. Lucaso mam to samé Neděláš ve stejné firmě jako já :D:D +1GB internet za 140 kč s dph
  18. nevím proč, ale přijde mi že poslední dobrá trvanlivá auta se dělala max do roku 1998. Po tomto roku se to nějak kazí značka neznačka. V motoru milion blostí snižující emise. Kvalita dílů jde do hajzlu. Opravdu nechápu, že moje 406 98\' s naběhanejma skoro 350 tis. měla původní zadní ložiska na kolech a kamarád se 407 kombi je měnil po 150? Celý je to postavený na hlavu. Jinak první moje auto byla Audina 80 z roku 79\' dodnes na ní s láskou vzpomínám 2.2 litru 5ti hrnek. Druhý i když jen asi na 14 dní byl Golf2 GTI, to bylo hodně zábavný auto. Pak mraky škodovek od MB100 až po felícii. Pak konečně pug 405 Mi16x4, pak 406 a pak už nic. Příští bude asi suzuki nebo toyota. Proč to píšu? O značce to není, je to o momentální náladě, líbivosti, pohodlí, výkonu a hlavně penězích
  19. Malý hodný Jendo, dobrou noc
  20. punkac

    Někdo ochotný z Prahy? Auto ESA

    ti nevím předek pravej mi moc nesedí. Na to že to má 244 tis. km to má moc hezkej dekl motoru (víko ventilů) Bráchá měl služební auto od novoty a ani v 300 tis. km neměl takhle prosezelou sedačku Ten práh zvohybanej zezhora je dobrá podivnost. Opravdu bych být tebou hledal dál
    • 72
  21. S tímhle taky souhlasím Možná budu za teroristu, ale dělal bych jen jeden sraz ročně. Těšili bysme se na něj..... Minisrazy bych taky neřešil v rámci klubu
  22. punkac

    Vzpomene si někdo?

    Medvěde, klídek Marcel00 to dozajista myslel v dobrém Jo jinak mě napadá, že by se měla volit výstižné názvy témat, aby šla později lehce dohledat Protože na \"vzpomene si někdo\" si za nějaký čas nikdo nevzpomene [upravil dne 27/6/13 20:13 od punkac]
    • 37
  23. punkac

    Vzpomene si někdo?

    Nedalo mi, co za typy byly v Andělovi na dovolené s Marvanem Bohužel autobus s čumákem se nikdo netroufl ani na busportálu identifikovat ty dva ostatní jsou RO 706 viz fotky skoro na konci článku http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=7998
    • 37
  24. punkac

    Vzpomene si někdo?

    Byly tam dva jeden bez čumáku a jeden s čumákem. Dělal se s harmonika dveřma i s bouchacíma jinak jeden nadšenec odněkud z okolí Košic restauruje ŠL (i ŠM11) 11 dokonce ze dvou dělá dle původních plánů kloubák http://www.railweb.sk/Karosa/index.html doporučuji přečíst a kochat se fotkama a umem tohoto nadšence
    • 37
  25. punkac

    Vzpomene si někdo?

    Otan: RO 706 aneb Dovolená s Andělem
    • 37
×
×
  • Vytvořit...