Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Oddieho pětiboj

    Myslím, že ho nakopl náš klubový nákupčí a kšeftsman Charlie 1 svým komentářem o neohebnosti zad
  2. punkac

    Oddieho pětiboj

    Hafity, kolko bodů, když jsi Uff?
  3. punkac

    Oddieho pětiboj

    dám jen trojku, ale zase u toho krásně nadávám
  4. punkac

    Jak na pračku ve sklepě

    život je boj
  5. Sice trošku reklama na plzeňský, ale dobrý Nejlepší byl sekundovej prostřih na Bédu z Kouře
  6. punkac

    Nenastartuje 2.0hdi 66kw

    spínací skříňka?
  7. Toto jsem vztáhl na své výše citované modely, už jsou symbianové a N900 má linux (maemo5)
  8. Milane, měl jsem v autě handsfree od nokie s bluetooth a chodilo to jak s N70, tak N900 ale i s N3650 a i nejstarší N6310i.... všechny telefony jsou od sebe cca 2 až 3 roky výroby od sebe. Takže bych se toho nebál. N6310i pak N3650 pak N70 a nakonec N900.... takhle jsem to myslel Jinak u stařičké N6310i bluetooth ani nic jiného než spojení s handsfree sadou neumí.... Možná ještě přenos vizitky.... Data šly až s pozdějšíma Symbianem vybavenýma telefonama [upravil dne 22/1/14 23:52 od punkac]
  9. Jinak Milane, bratr ve svém předchozím vozítku provozoval autorádio Blaupunkt s bluetoothem + N6230 k plné spokojenosti
  10. Asi jsi chtěl napsat \"O 1203 jsi projevil zájem jenom ty, Radime\"..... :D:D
  11. Dvanácet troska snad jedině pohřebák, který prý měl nějaký kvalt na dlouhé funusy a jelo to krokem, aniž se auto uvařilo Ale zase kdo by do toho auta na penály lezl
  12. Nechceš se podělit o nástřel cen za jednotlivé vozy? Asi to bude znít podivně, ale za možnost kočírování 603 alespoň kousíček (kousíček = 8 km ) bych tu Boženku i dal. Nebo kdyby měl první Volhu..... Taky bych si to rád zkusil Možná by nebyla marná anketa všiml jsem si, že to máš rozdělené do okruhů - krátký a delší upravil jsem tedy velikost či délku míry kousíček [upravil dne 22/1/14 18:20 od punkac]
  13. Milane, když by byla 603 - byl bych ochoten i připlatit. V tomhle kočáru bych se svezl moc rád
  14. punkac

    Jak na pračku ve sklepě

  15. punkac

    Jak na pračku ve sklepě

    to je Charlie velkej omyl, nejsem kolenovrt Jsem šikovnej a většinu věcí si dělám sám, ale věci kterým nehovím dělají normálně firmy, třeba mě čeká zateplení baráku a to určitě dělat nebudu.
  16. punkac

    Jak na pračku ve sklepě

    no dyť říkám obyčejná kalovka v krabici..... za 7 a půl litru to je fakt předražený kdybych toto někdy potřeboval, koupím kalovku, šikovný svářeč svaří z nerezu bedýnku, dokoupí se příruby na odpadní trubky a jsem v tom tak za trojku
  17. punkac

    Rada ohledně spoření

    Ano, koupit bytovku celou a narvat do ní cikány.... Dobrý podnikatelský záměr
  18. punkac

    Jak na pračku ve sklepě

    vždyť je to normální kalové čerpadlo v bedně, který jde koupit za 15 stovek, bednu ti někdo svaří. Přiděláš příruby a hotovo
  19. skočím si pro brailovo písmo a brýle a odpovím ti..... Ne, Jenda z Karlovejch se blbě pančuje spíš by mě zajímalo, kdo utíká bez placení.... Člen zadax se napájející po svatbách tam pokud vím nebyl
  20. Ještě že jsem jedl jen a pouze pivo a svíčkovou tu jsem teda spláchl dvojitým Honzíkem 1807
  21. punkac

    Rada ohledně spoření

    teď jede věc na báti BIT Coinů - opět se to stává masovou záležitostí.....
  22. Peto, ty to takhle bratrovi Čárlýmu kazíš
  23. punkac

    Předseda SVJ - právní odpovědnost

    zvolte si uklízeče, který za mrzký peníz bude sníh a led z chodníku odstraňovat. Takto to máme my... Jestlis narážel na úraz na chodníku před domem
  24. Neznám žádný pokoj, ale znám spolunocležníky. Pokoj je mi jedno jaký dostanu
  25. kdo bude chrápat basy, kdo vejšky a kdo středobasy? Baritóny
×
×
  • Vytvořit...