Milane, měl jsem v autě handsfree od nokie s bluetooth a chodilo to jak s N70, tak N900 ale i s N3650 a i nejstarší N6310i.... všechny telefony jsou od sebe cca 2 až 3 roky výroby od sebe. Takže bych se toho nebál. N6310i pak N3650 pak N70 a nakonec N900.... takhle jsem to myslel
Jinak u stařičké N6310i bluetooth ani nic jiného než spojení s handsfree sadou neumí.... Možná ještě přenos vizitky.... Data šly až s pozdějšíma Symbianem vybavenýma telefonama
[upravil dne 22/1/14 23:52 od punkac]
Dvanácet troska snad jedině pohřebák, který prý měl nějaký kvalt na dlouhé funusy a jelo to krokem, aniž se auto uvařilo
Ale zase kdo by do toho auta na penály lezl
Nechceš se podělit o nástřel cen za jednotlivé vozy? Asi to bude znít podivně, ale za možnost kočírování 603 alespoň kousíček (kousíček = 8 km ) bych tu Boženku i dal. Nebo kdyby měl první Volhu..... Taky bych si to rád zkusil
Možná by nebyla marná anketa
všiml jsem si, že to máš rozdělené do okruhů - krátký a delší
upravil jsem tedy velikost či délku míry kousíček
[upravil dne 22/1/14 18:20 od punkac]
to je Charlie velkej omyl, nejsem kolenovrt Jsem šikovnej a většinu věcí si dělám sám, ale věci kterým nehovím dělají normálně firmy, třeba mě čeká zateplení baráku a to určitě dělat nebudu.
no dyť říkám obyčejná kalovka v krabici..... za 7 a půl litru to je fakt předražený
kdybych toto někdy potřeboval, koupím kalovku, šikovný svářeč svaří z nerezu bedýnku, dokoupí se příruby na odpadní trubky a jsem v tom tak za trojku
skočím si pro brailovo písmo a brýle a odpovím ti.....
Ne, Jenda z Karlovejch se blbě pančuje
spíš by mě zajímalo, kdo utíká bez placení.... Člen zadax se napájející po svatbách tam pokud vím nebyl