Na to všetko sa dá pozerať z dvoch pohľadov.
Na tú túru, môže, ísť na miesto, ktoré ma zaujíma, spravím niečo pre svoje zdravie, nadýcham sa čerstvého vzduchu a ten čas navyše môžem tráviť s mojou \"polovičkou\" (frajerkou, manželkou), prípadne niekto aj s detmi a podobne ... Takže v podstate utužuješ svoje zdravie, máš pohyb a tráviš čas s rodinou.
Pri umývaní auta si toho asi moc neužiješ.
Vo finále na 14 let starou pixli (vek som len odhadol) zabiješ X hodin času, aby sa leskla o niečo viac, ako keď ti ju umyje niekto v ručnej umyvárke. Nepomôže to v podstate ničomu, stále je to tá istá stará 14 ročná pixla, jej hodnota sa nezvýšila, nejakú novú \"roštenku\" na to asi len ťažko zbalíš a akurát to priťahuje oči závistlivých ľudí, takže sa môže stať že ti tam pribudne nejaký škrkanec klúčom ...
To je len môj pohľad
Lubk0, lépe bych to nenapsal :potlesk:potlesk