Stiflere, jestli jsi schopnej tohle udělat po dvouměsíčním flákání se, tak jsem zvědavej jak budeš koukat na tenhle svět, až ti někdo šlápne do ksichtu.... Jsem opravdu zvědavý, jak na něj budeš máchat plackou.....
Jinak si pamatuji prodej tvé bývalé červené 406 jednomu zdejšímu členu.... Tvé chování popisoval přesně jako ty popisuješ prodejce nyní.... Taky jsi auto vychválil a ono téměř nebrzdilo, taková vlákna se nezapomínají. Jo a to se ozval, sotva s tím autem od tebe přijel, nečekal jako ty dva měsíce
To je panečku férovost, co? Není to o vodě a vínu
mrkněte na tohle
[upravil dne 6/5/14 16:17 od Radek Hurvajz]
Radku, díky za úpravu ale mělo to býti toto.....
Stiflere, jsi asi bláhový, když si koupíš jeté kola a dva měsíce je necháš ležet u \"strejčka někde v dílně\" a pak šermuješ plackou, co? Zaručíš se za strýčínka? Zaručíš se vůbec o sebe?
[upravil dne 7/5/14 10:58 od punkac]