Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. umíte někdo toto levněji? http://www.topenilevne.cz/profi-rozdelovac-easy-5-2-okruhy-s-cerpadlem-smesovanim-hlavicemi-a-prutokomery-p35413/
    • 8
  2. 40 rajčat? Ježíši právě vznikla Fruta Oddie\'s Budeš dělat domácí loupaná rajčata v pixle na zimu?
    • 19
  3. punkac

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    Godzilo, taky jsem měl životní taky názor, že rodina a děti jsou kravina. Taky jsem kouril 60x Startka \"bez\" per day.... Ale to mi bylo dvacet... Takže jeli ti taky okolo tohoto věku, tak nezoufej :-) Ony ty priority se ti srovnaji samy s věkem... Neříkám že nekouřím ale až budou dítka na světě, jsem rozhodnutý s tím přestat [upravil dne 20/5/14 14:06 od punkac]
  4. punkac

    Večeře pro radost

    osobně z toho šparglu dávám pryč ty květy
    • 95
  5. Oldo, ty fakt chceš to rádio posílat zpátky? Když ho jednou nepřevzal, udělá to podruhý, pošli mu ho na dobírku [upravil dne 16/5/14 15:24 od punkac]
  6. punkac

    Vše nejlepší k svátku..... Přemo

    Turci si nadělili nové autí Haryku vše nejlepší a lopatkovi z okolí Bruntálova - drsného toho kraje přeji taky vše nejlepší, hlavně zdraví a ostré břity lopat.... Žaby se letos přemnožily :D:D
    • 14
  7. punkac

    Navigace: Waze vs Sygic

    Nechceš ze sebe udělat veřejně zlodějíčka, že ne? To, cos vypotil, je hodno usmrkance ze základky Ještě bude dlouho trvat, než si lidé uvědomí, že vše někomu patří a nic není zadarmo
    • 36
  8. punkac

    Navigace: Waze vs Sygic

    Sygic jsem si koupil v nějaké akci na Nokii N900 (system maemo5) navigovalo to v pořádku, jen ke scratchovi na chalupu se netrefil Mám Waze od doby, co mám S3 na doporučení Lubka a opravdu je to super.... V zahraničí používám mapfactor, který je offline a s OSM mapami zcela zdarma
    • 36
  9. MrChodny: Bingo
  10. Možná už paranoia, ale nápadně mi to připomíná výhovorky typu Hyena nebo peugeot09 i když byl tu jeden (po odhalení si teda popelem hlavu posypal) a ten se nechal po neúspěšném kšeftě dokonce pohřbít a vydával se zde za plačící \"svou bývalou\" přítelkyni
  11. punkac

    Nějaké tipy jak přestat kouřit?

    takže vlastně kouřit nechceš přestat, tak co řešíš? Jestli to měl být výkřik do tmy, že si neumíš přiznat pravdu, žes trochu v této věci srabík, tak se ti to povedlo Kouřím asi od 14 s většíma či menšíma pauzama. Vždy jsem přestal kvůli nějakému vnějšímu důvodu jinému než moje zdraví.... Jednou to byla přítelkyně, jednou zdražení cigaret, jednou to že nedoběhnu trolejbus..... Abych se k tomu zlozvyku vždy vrátil, kvůli nějakému psychyckému problému.... Přítelkyně, práce a podobně..... Třeba vím, že až budu mít potomka, tak přestanu kouřit.... Klidně to říkám veřejně a tu, abych se pak nemusel stydět
  12. Chápu OK406, ale nevím, proč by měl klub dávat nějakou slevu někomu, že v čistě soukromém obchodě mezi někým vydávajícím se za kentosoura a OK406 došlo k nějaké pochybnosti. Klub dává svůj prostor na webu všem inzerentům a je jen na kupujících a prodávajících, jak obchod \"upečou\".... Klub přeci nemůže za nepoctivé nést riziko.... Je jen na OK406, jaké kroky podnikne - my mu můžeme maximálně poradit. Přeci nechcete, aby až nějaký dlouholetý člen koupí od někoho podobného padělku kentosaura auto stavu skrytého vraku, tak aby klub dával slevu na díly u nějakého klubového partnera
  13. Pošlu sem bandu zfetovanejch negrů s letlampou, aby si hoši trochu zablbli (kdo neslyšel Vydru dabovat 160 kg negra tak neví o co přišel ) Jeden z mojich topten filmů červený trpaslík super a černá zmije s Baldrickem ještě víc, aneb nachystejte květináče protože mám vychytralý plán mí lordi
    • 29
  14. punkac

    Problémy s marihuanou

    se bojíš, viď?
    • 80
  15. punkac

    Problémy s marihuanou

    no možná nějakej ve dvě ráno pořvávající násoska mě obtěžuje více než nějakej hulič
    • 80
  16. Brácha tak dva roky zpět prodával jednu podobnou, jen tam byl motor na 500V, ale funguje i na 400V Nepotkali jste se?
    • 41
  17. ne, nevzal, to je snad jasný.... Normálně bych to udělal jako ty, vrátil bych ho..... jenom bych se snažil domluvit tak nějak lidsky
  18. Havlicek.Lukas: škodovka takhle nechala zničit celou sérii oktávek cca 2000 kusů
    • 10
  19. Jestli OK406 měl dostat plně funkční rádio, tak bych se se šroubovákem taky nikam nenípal OK406:Jinak vy mezi sebou máte nějakou smlouvu, že odstupuješ od koupě..... Mám takovej pocit, že na tohle se to nevztahuje a je vždy sázka do loterie jestli podobný \"kup\" vyjde... Jak pro kupujícího tak prodávajícího.... Stejně to neplatí na prodeje typu aukro, ebay (i když tam to chrání), kde je uvedeno, že věc není nová a nejsem živnostník doplněno a opraveny chybky enigmy [upravil dne 8/5/14 18:50 od punkac]
  20. punkac

    Kdy se do 307 dávali RT3 a kdy RD3?

    RD3 je takové \"hloupé rádio\" které máme ve 307 starý model rok 2005 https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTH6iCIWvpRkAMZreoRHD3QvK-VfbWgldunc12SrvFTje114inMVQ
    • 7
  21. vyfoť potisk z trubky výfuku, až si pod to lehneš..... škoda, že nedali park senzory do barvy vozu (teda vozíku :D:D )
  22. rajčata dal děda do země minulou středu, my raději počkáme
    • 19
  23. rootsky: v klidu, proti policajtům nic nemám, jen se to nesmí zneužívat..... Takový kecy, že se z moci úřední po někom projdu, kopnu ho do zádele nebo někoho budu popohánět kvůlivá vlastní neschopnosti, jsou opravdu trapná.... proč jsem postnul tu červenou 406, je jen pro to, aby se nám pan správňák trošku srovnal a chytil se za noc John: bohužel mám opravdu sloní paměť, někdy je to spíše k vzteku
    • 58
  24. Stiflere, jestli jsi schopnej tohle udělat po dvouměsíčním flákání se, tak jsem zvědavej jak budeš koukat na tenhle svět, až ti někdo šlápne do ksichtu.... Jsem opravdu zvědavý, jak na něj budeš máchat plackou..... Jinak si pamatuji prodej tvé bývalé červené 406 jednomu zdejšímu členu.... Tvé chování popisoval přesně jako ty popisuješ prodejce nyní.... Taky jsi auto vychválil a ono téměř nebrzdilo, taková vlákna se nezapomínají. Jo a to se ozval, sotva s tím autem od tebe přijel, nečekal jako ty dva měsíce To je panečku férovost, co? Není to o vodě a vínu mrkněte na tohle [upravil dne 6/5/14 16:17 od Radek Hurvajz] Radku, díky za úpravu ale mělo to býti toto..... Stiflere, jsi asi bláhový, když si koupíš jeté kola a dva měsíce je necháš ležet u \"strejčka někde v dílně\" a pak šermuješ plackou, co? Zaručíš se za strýčínka? Zaručíš se vůbec o sebe? [upravil dne 7/5/14 10:58 od punkac]
    • 58
  25. punkac

    úprava obrázků

    taky mám fastone, jinak jestli jde jen o rychlou změnu rozlišení fotky a zmenšení její velikosti, tak pod XP používám fíčuru od microsoftu jménem Image Resizer. Udělá to v kontextový nabídce (když klikneš pravým myšítkem na obrázku) novou položku \"resize image\" - jen si vybereš formát a vytvoří to nový obrázek stejného názvu s dopsaným rozlišením (původní je zachován)
    • 7
×
×
  • Vytvořit...