Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. 2Lubk0: Správně jsi se rozhodl, ale stejně si ještě kamínek hodím... necháváš si dostatečný odstup - co když ti do toho odstupu někdo znenadání vjede? jezdíš krokem do zatáčky - na zimních můžeš ject normální rychlostí a nezdržovat ostatní vzadu bubny a proto to je zbytečné - není nejde o brzdnou sílu, ale zimní pneumatika má lepší přilnavost a odvod sněhu či břečky než letní, která se zahltí a pak prostě klouže a jde do smyku i při sebemenším přibrždění Teď jsem se vrátil z výletu z Telnice (lyžařské centrum nad Ústím n.L. - od zítřka už je v provozu rudnej, hurrráá) a samozřejmě přede mnou kokot na letních nevyjel a sral mě, jak se tam postavil na štorc v příjezdu na parkoviště (kdo zná ten ví) na zimákách jsem to dal v pohodě
  2. punkac

    Jak na to

    hele je to celkem jednoduchý, staň se řádným členem a na hlavní stránce v sekci download najdeš, co potřebuješ
    • 6
  3. 2 Lubk0: Kámen, kámen, kámen Mě by jen zajímalo, jak by se ti jelo z Oravy z lyžovačky, kdyby v průběhu lyžování začalo hustě chumelit, silnice by byla zasněžená a silničáři nikde
  4. punkac

    Zimní (ne)startování

    turbo a tlak 105 barů, to je 105 atmosfér tý brďo nemyslel jsi náhodou vysokotlaké čerpadlo? protože turbo na startování nemá žádný vliv:cool:
    • 21
  5. punkac

    Vadný termostat

    jinak ten termostat se nachází v přírubě u vodní pumpy, přístup nic moc fotonávod zde
    • 11
  6. ne je u vodní pumpy, jak bylo popsáno výše
    • 7
  7. je za ní bordel jak od chlapa, co bydlí hodně dlouho sám, ale zase chlap by si na sebe snad nikdy dobrovolně nevzal triko s motýlama
    • 26
  8. nesmíš být takový pesimista
  9. punkac

    Noční hlídání

    takhle jsem to měl minulej týden
  10. Ahoj, připojuji se k ostatním a moc ti držím pěsti! Jestli to jde, mohl bys napsat jak jsi starý?
  11. nesmysl, nesmysl, nesmysl Nevymejšlej vymyšlený, toto platí jen když stojíš, za jízdy za to nedám ani zlámanou grešli Snad nechceš patřit mezi ty fráji, co si myslej, že už všude byli, všechno poznali, atd, atd, protože až vážně jednou budou v prdeli a něco na silnici provedou (nedejbože jinejm)je pozdě si říkat, tak v takovýhle prdeli jsem ještě nebyl! Já se od tebe rád něco přiučím o zesilovačích, a ty zas ode mě, člověka kterej taky jezdil ve felícii jen se zimákama vpředu - vydržel jsem to přesně 4 dny, přede mnou prudce zabrzdili, já taky zprudka zabrzdil a zadek (jak už jiní psali) ustřelil a naštěstí to odnesl jen zadní nárazník a světlo o svodidlo
  12. punkac

    Noční hlídání

    teď jsem sem dorazil z rachoty, už mám otevřený jedno Porto a jdu hlídat
  13. Taky díky za příjemnej dáreček, dokonce se peugeot club i trefil do pro mě velmi příjemné vůně - auto zase omládlo
  14. mám, co za to dáš?
    • 98
  15. punkac

    Výměna termostatu na 2.1TD

    tak moje auto vyrobené 9/1998 má termostat u vodní pumpy, jak je popsáno v návodu a na obrázku serviceboxu je to vidět (obrázek sem vložil honza406) ten druhej obrázek je k předehřevu nafty v tělese pal. filtru a jsou tam jen příruby na čidlo teploty budíků a sahar
    • 59
  16. punkac

    Výměna termostatu na 2.1TD

    doplním honzův návod přímo návodem přímo pro náš 2,1 TD motor mrkni zde Jinak v techto teplotách se mi motor neohřeje na více než 82°C při normální jízdě do 100 km/hod, topení topí normálně a teplota oleje je cca 85-90°C
    • 59
  17. punkac

    Noční hlídání

    tak zas jedno hlídáníčko
  18. punkac

    Tachometr - zbláznil se

    máš to zakroužkovaný v předchozím příspěvku jinak byh to pořádně proletoval pájkou, to halabala přeletování planžetou :bojim
    • 84
  19. videjko dobrý, kobříku nemáš ještě nějaký? ekoteroristi maj bubeníka (jak trapné ) navíc tenhle traktůrek může klapat i na řepku olejku kdyby se jim to sucharům nezdálo
    • 42
  20. punkac

    nový motor

    nevím nevím, zase si myslím, že tyhle dnešní motory vydrží záruku a budou chtít generálku, myslím že můj motor \"objem ničím nenahradíš\" je v tomhle ohledu lepší opravte mě, jestli se pletu, rád se poučím
    • 45
  21. punkac

    nejmladší vlastník 407ky

    407 sice nemám, za půl roku budu \"fóťa\", ale proč někteří z vás řeší, kde kdo na co bere peníze? To fakt je ta naše česká vlastnost starat se o druhý více než o sebe! Náctiletý kluci se čtyřista sedmama fandím vám a přeju dobrý fleky aby bylo na naftu či béňo nebo údržbu (sám mám různá auta od 21 a vždy jsem si na ně a provoz vydělal sám, žádnej papínek s tučným kontem za mnou nikdy nestál):super
  22. punkac

    Snímač hladiny oleja

    tak jestli máš motor DV6TED4 (1,6 HDi) tak měrka je zašroubovaná v bloku motoru je pod číslem 18, pravděpodobně pěkně blbej přístup
    • 6
  23. punkac

    Nechali byste si naskládat zboží?

    mrkni sem, jsi tam, je hezké, kde až jsou pežoťáci
    • 50
  24. punkac

    Nechali byste si naskládat zboží?

    Romové budou mít palčáky kvůli hbitosti prstů, ne to je vtip (černej humor, není to rasistické? )
    • 50
  25. punkac

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    tak jak to vidí jeden s řádných členů... Zilo, jak už psal Hurvajz přede mnou, ty tam někde ucucáváš naftu (jinak si nedovedu vysvětlit tvé reakce zde na fóru) a zhruba jednou za 4 týdny, když si nejvíc v rauši, vyměníš respektive přidáš obrázek ********* do tvého podpisu a to je známka pro nás ostatní, žes na vrcholu blaha O co ti jde? Chceš odlákat zdejší spokojené slováky k sobě? Hmm, očividně a hádej proč, se ti to nedaří. Už ten web s koncovkou SK, \"prijimame pomocnou ruku?\" Co to jako má být? Chceš něco rozjet a vlastně ani nemáš koncepci, jak by to mělo fungovat, to už ale všechno napsali lidé přede mnou Nejvíce tě vystihl Lubk0 a teď něco za mě: jako platící člen nechci číst na tomto fóře příspěvky, jako jsou tvoje, na to ti já svou zhruba jednou pětsetinou nepřispívám! Už to vážně hraničí s vyvoláváním FLAME! Jestli chceš pokračovat v tomto tažení, jaké tady minimálně jednou do měsíce předvedeš, založ si prosím s těmi pár lidmi okolo tebe (tuším, že dle loga v podpisu jste 4) svoje fórum a bavte se prosím tam zajímavé komenty: Lubk0, Durko, Vvity, Medvěd..... Ááá šlaka zapoměl jsem na Pe.Tra [upravil dne 10/12/09 punkac]
×
×
  • Vytvořit...