tak jak to vidí jeden s řádných členů...
Zilo, jak už psal Hurvajz přede mnou, ty tam někde ucucáváš naftu (jinak si nedovedu vysvětlit tvé reakce zde na fóru) a zhruba jednou za 4 týdny, když si nejvíc v rauši, vyměníš respektive přidáš obrázek ********* do tvého podpisu a to je známka pro nás ostatní, žes na vrcholu blaha
O co ti jde? Chceš odlákat zdejší spokojené slováky k sobě? Hmm, očividně a hádej proč, se ti to nedaří. Už ten web s koncovkou SK, \"prijimame pomocnou ruku?\" Co to jako má být? Chceš něco rozjet a vlastně ani nemáš koncepci, jak by to mělo fungovat, to už ale všechno napsali lidé přede mnou
Nejvíce tě vystihl Lubk0
a teď něco za mě: jako platící člen nechci číst na tomto fóře příspěvky, jako jsou tvoje, na to ti já svou zhruba jednou pětsetinou nepřispívám! Už to vážně hraničí s vyvoláváním FLAME! Jestli chceš pokračovat v tomto tažení, jaké tady minimálně jednou do měsíce předvedeš, založ si prosím s těmi pár lidmi okolo tebe (tuším, že dle loga v podpisu jste 4) svoje fórum a bavte se prosím tam
zajímavé komenty: Lubk0, Durko, Vvity, Medvěd.....
Ááá šlaka zapoměl jsem na Pe.Tra
[upravil dne 10/12/09 punkac]