Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    mastny flak modrej farby pod 406 coupe

    ano, tuto fíčuru jsem si dodělal do svého sedana elektronika z kupé, čidlo jsem jistojistě montoval místo záslepky vepředu olejové vany na motoru, určitě né na převodovce, tu ještě poznám
    • 45
  2. já taky, ale nejvíc bych byl u mušle 12°
    • 8
  3. punkac

    Co je to za auto? (po x - té)

    je to vono nebo ne?strejda gugl kecá nebo tady [upravil dne 13/6/10 punkac]
  4. punkac

    Co je to za auto? (po x - té)

    lamborghiny [upravil dne 13/6/10 punkac]
  5. no paráda
  6. právě odhlasováno z nesoutěžních vede Džáňa
  7. punkac

    čerpadlo v nádrži

    mě se to u nafty povedlo napoprvé, dolu to šlo těžce ale za použití tupého sekáče z bouracího kladiva a poklepáváním se to povolilo, nejtěžší bylo najít vhodný nástroj.. při opětovné montáži nebyl problém s okroužkem ale s plovákem trošičku se asi přihnul a od té doby mi to nechce ukazovat úplně plnou nádrž, je divný, že minimum ukazuje dobře
    • 12
  8. zkontroluj ten dodělanej bazmek na spojce, to bude nejslabší článe řetězu, tempomat si myslí, že máš furt zmáčklou spojku a nezapne se
  9. pánové moc hezký Jste na polovičky pyšný co? pro mě vede: 1)koblihova banditka 1200 2)kujonovka,y2k_girl, georgovka, stibtova, přemovka, Honzova 406tá, lvice aka (avatar) 3) swing trio zelenej Džáňa a duet tequilovej Přema s cyklistou ve skladu alias Pe.trem :potlesk:potlesk:potlesk Peugeot09: U tebe víc než kde jinde platí, než něco kvákneš, počítej si do deseti! Jinak mám holt dojem, žes obyčejnej nadrženej hulvát, ty krasavče! Hlavně, že ty máš figuru jako ze žurnálu
  10. punkac

    Noční hlídání

    A proč a proč a proč? Pro slepičí kvoč
  11. teda Džáňo, mňauuuuu :D:D si vítězka, alespoň dneska než se přihlásí nějaká hezčí
  12. to mi trošku bylo předem jasný, až teď si uvědomuju, jaké jsem v roce 1997 měl štěstí, že se mi povedlo v UL zakoupit 4 lístky na hru Lijavec
    • 8
  13. souhlasím s Oldou, pravděpodobně máš vadný spínač na brzdě nebo je jen povolený, někdy je společný s brzdovým světlem, někdy je na pedálu dvojice spínačů, další možnost je špatná kostra na světlech. Nebliká ti více světel při blinkrech? Tak se většinou špatná kostra prokáže.....
    • 13
  14. punkac

    lepidlo na laku.

    já sundal lepidlo po těch černých polepech na dveřích, co se časem zkrabatí, 98% alkoholem, na sluníčku to šlo docela dobře
    • 14
  15. hele tu je seznam zájezdů, asi bych si zavolal do toho kina Jas, poptal podrobnosti jestli vůbec budou hrát
    • 8
  16. punkac

    podtlaková vývěva-dotaz

    vývěva netlačí ale saje Když jsem měřil podtlak u sebe tak moje dává -0,85 Baru, což už se bere za dost silné vákuum výrobce uni tempomatu psal, že podtlak pod -0,6 Baru (tj. 0,5, 0,4...) je slabý a nedostatečný k ovládání tempomatu, třeba to je s brzdama podobný. Tvých - 0,55 Baru se mi zdá málo
    • 31
  17. taktéž bych to viděl na poloosy a jejich klouby! Samozřejmě zkontroluj i ostatní uložení, když už pod tím budeš ležet. Čep a táhlo řízení, silentbloky ramene či stabilizátory. Ještě mě napadá ojetá destička brzd
  18. punkac

    Klesající otáčky

    hallův snímač je na snímání otáček, může být na klice (většinou je na setrváku), na vačce... Více poradí kdo zná tento motor
    • 6
  19. punkac

    Smoljak

    Nepíše se mi to dobře, jistě jste to již četli na Novinkách, ale dnes bohužel skonal pro mě jeden z nejlepších režisérů, scénáristů a humoristů pan Ladislav Smoljak ČEST JEHO PAMÁTCE
    • 19
  20. TDi je koncernový motor VW s přímým vstřikem paliva, palivo hoří ve válci TD je klasickej turbodiesel staré koncepce, kdy palivo hoří v předkomůrce v hlavě
    • 6
  21. punkac

    SERVICEBOX funguje vam prave ted ?

    ach jo, je vidět, že je někde (ve Francii) přezamněstnáno... V odd. IT neví do čeho z nudy rýpnout, tak mění to, co fungovalo. Chovají se jako mikrosoft, nevím, proč tam nikde není tlačítko \"zpět ke starší obrázkové verzi\" HA, když dám v bezplatné službě klik na dokumentace v euro5, objeví se stará známá obrázková verze [upravil dne 2/6/10 punkac]
  22. můžeš mi napsat v kterém servisu ti to dělali? Klidně do SZ Já jen abych tam někdy omylem nezajel
    • 16
  23. no tak to každopádně gratulace
  24. jinak určitě nemáš TDi, ale jen a pouze TD Tak si to uprav v podpisu
    • 6
  25. čus, jsem z Ústí a mám stejný auto, můžem na to mrknout Jinak jak jsou tlustý ty \"trubky\"? Jestli hodně tlustý, tak to je přívod vzduchu od turba k sání, jestli je od oleje, jsou v podstatě tyto možnosti. Turbo, jeho mazání, egr ventil, netěsnost motexpásky u turba a olej tam rosí na hadici, nebo pokaď se nepletu, tam jdou i hadice od posilovače (tlustý jako palec), ty můžou rosit servoolej, určitě by ale neměl rosit po kapkách. Mě olej rosil egrventilem a spod víka ventilů, ale to bys viděl
    • 6
×
×
  • Vytvořit...