čus, jsem z Ústí a mám stejný auto, můžem na to mrknout
Jinak jak jsou tlustý ty \"trubky\"? Jestli hodně tlustý, tak to je přívod vzduchu od turba k sání, jestli je od oleje, jsou v podstatě tyto možnosti. Turbo, jeho mazání, egr ventil, netěsnost motexpásky u turba a olej tam rosí na hadici, nebo pokaď se nepletu, tam jdou i hadice od posilovače (tlustý jako palec), ty můžou rosit servoolej, určitě by ale neměl rosit po kapkách.
Mě olej rosil egrventilem a spod víka ventilů, ale to bys viděl