Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. občas si štrejchne o zem, ale stejně je to frajer
    • 12
  2. punkac

    Elektřina

    jde to spojit přes mosaz a mosazný šrouby
    • 73
  3. punkac

    Noční hlídání

    nejseš, dělám protokoly
  4. punkac

    Elektřina

    jenom 12x denně? Měl by ses polepšit
    • 73
  5. punkac

    Elektřina

    ještě je jinej věneček, když byla řeč i o těch gynekologech amatérech:D
    • 73
  6. fakt dobrej
    • 12
  7. punkac

    Radary

    teda ta je zakořeněná ta osoba blízká. Proč prostě neodmítneš (nebo majitel auta) výpověď?
    • 40
  8. tož si to užijte, vypadá že všechny pražský srazy jsou mi zapovězený. V sobotu bude v práci inventůra a já samozřejmě musím být přítomen
  9. punkac

    Noční hlídání

    ach jo, noční neutíká a musím udělat tři reklamace
  10. punkac

    Vánoční dar

    nic si z toho nedělej, na mě taky
  11. punkac

    Noční hlídání

    za chvíli jdu do postele, první noční je hrozná
  12. punkac

    Noční hlídání

    cártmen: tebe neučili ve školce hodiny?
  13. punkac

    Noční hlídání

    tak jště jednou gratulace a jelikož ráno musím do rachoty a jezdím mastnou tyčí jdu spát
  14. Se musíš zeptat rodičů podle čeho nebo jakých znaků ti dali jméno. U mě to bylo prej hned jasný A vydrželo a nepustilo mě to do teď. Aneb kzy jsou kozy a nejlepší je máj, protože vyženeme kozy v háj ( to je pokoukáníčko, už aby byl květen)
  15. punkac

    Noční hlídání

    Kdy budeš mít rodinku doma? Jinak dneska má narozky moje mamka, která si dala před 29 lety nejhezčí dárek a to mého bratra Vojtu. Skoro to tvůj Kubík stihnul a mohli jsme chlastat společně
  16. udělej si nealko mojito, je to docela dobrý Neboj neznám žádnýho Kubu sebe nevyjímaje, kterej by nebyl horňák
  17. gratuluju a jakožto Jakub jsem moc rád, že další Kubík chodí (teda teď ještě ne, páč je jistě u prsu, jestli je po tobě) po světě. Ať vám oběma dělá jen radost
  18. punkac

    Noční hlídání

    vstavam ve 4:30 a jdu chrnět teď
  19. punkac

    Dárek pro taťku?

    bych k tomu přibalil 6 roliček 4vrstvého velejemného :D:D:D
    • 22
  20. punkac

    Dárek pro taťku?

    a jsme zase u chlastu - Napadla mě klasická masáž, bolejí mě záda a kamarád šel a nemohl si to vynachválit. Sice čekal nějakou prsatici, místo ní přišel kolega Igor z Ukrajiny, ale prej ho napravil parádně, taky měl z toho vysedávání u komplu bloklý kříž jako já. Stibto, hoď sem fotku kolejiště H0 - měl jsem jen TT. Myslím si, koupit mu nějakou pěknou parní lokomotivu ho určitě potěší nebo speciální vagon (někde na aukru jsem viděl soupravu přepravující jadernej reaktor)
    • 22
  21. punkac

    Dárek pro taťku?

    jestli je lenoch, je lepší ta flaška než vrtulníček, kerej odloží do skříně. Let balonem doporučuji, sám jsem to dostal ke třicetinám, ale to není za 1000 korun
    • 22
  22. punkac

    Dárek pro taťku?

    flašku Botranu
    • 22
  23. tak jsem v pátek vyzkoušel pošušňání z elektrickýho cigára. Chutnalo mi to, byla v tom příchuť ostružin. Majitelka mi říkala, že na trhu jsou lepší modely s bombičkou, kde je nikotin s příchutí. Ona si musí kapat z flaštičky a prý se někdy stane, že jí to nateče do pusy a je to odporný . Jinak se z toho čudilo pěkně ALE hned jak sem dočuřil, zapálil jsem si normální retko, chuť dehtu je prostě nepřekonatelná
  24. 11) mezy slepýma jednokým králem 14) ráno moudřejší večera 17) koho chleba jíš, toho píseň zpívej
  25. punkac

    paragraf 53

    běž marodit na hlavu a nechej si napsat vycházky Jinak u nás vždycky pustili dohodou na hodinu i zloděje chycenýho při činu. Ono s tím paragrafem 52 jsou oplýtačky na pracáku a to se většinou nechce nikomu řešit
    • 44
×
×
  • Vytvořit...