a jsme zase u chlastu - Napadla mě klasická masáž, bolejí mě záda a kamarád šel a nemohl si to vynachválit. Sice čekal nějakou prsatici, místo ní přišel kolega Igor z Ukrajiny, ale prej ho napravil parádně, taky měl z toho vysedávání u komplu bloklý kříž jako já.
Stibto, hoď sem fotku kolejiště H0 - měl jsem jen TT. Myslím si, koupit mu nějakou pěknou parní lokomotivu ho určitě potěší nebo speciální vagon (někde na aukru jsem viděl soupravu přepravující jadernej reaktor)