Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. Díval jsem se na zadek, podlahu kufru... vypadá to, jako by bylo zozlomený světlo + odřenej nárazník... střecha zlomeně nevypadá. Zadní dveře funkčí, možná odřené... Víceméně bylo bouráno do měkkých částí.
  2. že su vychcanej hajzlík:bacha Ne, to sedí spíše na Mišaka
  3. vix

    P405 - Oprava vakuove pumpy

    ozzy: zase to u těch vývěv hnaných vačkou nesmíš hnát do úplného konce. Pak by jsi mohl klidně i překročit cenu vozu !
  4. vix

    Moje nová lvice :)

    Coupé když otočíš na střechu - nojo, tam budeš mít ještě nějaký plech
  5. lentilka: 1) rodinu / rodinné vztahy si srovnej/te sám/i - aneb, uhodil jsem hřebíček na hlavičku! 2) když vletíš kilo do svodidel, tak auto vypadá jinak 3) takhle lehce jsem neměl zbořenej zadek ani já, a to delta byla u mě 15-20 km/h 4) o předním nárazníku jsem se ani nezmínil, ten beru jako že se s tím nezávisle sveze 5) celý můj původní příspěvěk byl o bodu 1), což jsi mi svou reakcí potvrdil. 6) Hádej, co sem za chvíli napíšu ?
  6. vix

    P405 - Oprava vakuove pumpy

    Výměna vývěvy je sranda... ale sehnat dobrou funkční je docela adventura (adventura = dobrodružný příběh plný nástrah většinou se šťastným koncem)
  7. vix

    TU1M??problém po startu?

    To musel být vskutku kvalitní benzín
  8. vix

    Sháním veškeré info !

    1) Rollanda jsem viděl i v hečbeku - myslím, že se dělaly obě verze.. 2) motor je 1,4 XS - 55 kW, na nějaké GTi zapomeň. 3) Pneumatiky na to patří 165/70 R13 4) Peugeot má fabriku ve Švýcarsku ? (spíš to bude dovoz - nebo, jestli máš původní techničák...) 5) Materiály zde na foru 6) Pokud ti nebudou stačit, použij kamaráda Googla
    • 7
  9. mno, jestli se nechce Lentilka otci i trochu pomstít. Do mě když to narvala Fábka, tak jsem to měl zmuchlanej i zadní blatník - a s díly, vytažením blatníku a světlem jsem se vešel do rozpočtu (s přehledem). Jako, dávat celolak kvůli \"odřenému impactoru(nárazníku)\" ... proti gustu žádnej dišputát. Myslím, že pravda bude někde uprostřed.
  10. vix

    Jaký olej do 306?

    Dej tam to, co předepisuje výrobce motoru dle specifikace API nebo ACEA. S tím neuděláš chybu - a nenaleješ do motoru šunt . Jinak, olej dle stavu peněženky každého soudruha.
    • 6
  11. Hele, mám 205D a za posledních 6 let na tachometru naskočilo 141 tkm. Kolik to auto naskákalo předtím, nechci raději ani vědět. Máš holt hodně zachovalý kousek. Ad řemen: \" Odborník je člověk z jiného města\". Jo, a občas \"se potkají u Kolína\"
  12. že ten pátý je Bůh. Jenže, jak všichni víme, tehdá byla církev pronásledovaná ...
  13. vix

    405 T16 - kolik za ní ???

    Ha, já už Bohouše odhadl Měl 205 GTI - tu opravil, motor zgenerálkoval, vyšperkoval a prodal Měl 405 Mi16 4x4 - tam se celou dobu štval s tím 4x4 a jakmile ji rozchodil a opravil, tak ji prodal Teď má 405 T16, a vida, potom co už sehnal nesehnatelný housing turba, tak ji bude v supr stavu prodávat. ... asi jeho další auto bude něco nepojízdného z Marcelova křápiště. Bohouši, až tu jeho dieselovou 505 opravíš, tak bych si ji s dovolením koupil
  14. mno, nejhorší jsou ty kanystry
  15. vix

    1.5D za tepla nemá tah

    napadají mě ventilové vůle Jinak nevím, 1.5D by neměl mít nic, co reaguje na teplotu.
  16. vix

    Tak mi nabourali zadek

    Jsem rád, že na foru jsou jenom samí čestní lidé. (co by se hned přiznali)
  17. vix

    Krabička místo dálniční známky

    Krabičky budou proto, prortože Orgáni nejsou schopni uhlídat placení/neoprávněné používání dálnice a krabičky jsou dalším levelem \"Velkého bratra\" Prostě, za silnici dálničního typu (tankodrom) alá D1budeš platit od kilometru, ať se ti na ni auto rozsype nebo ne. Proč mají Němci označené dálnice značkami 100 km/h a vyjeté koleje a v ČR tohle znamená tzv. hezčí úsek D1??? Douuška: Němci mají pro osobáky dálnice gratis a v ČR chtějí bumážku za 1000,- Kč A teď navíc ještě nejakou krabičku ?
  18. vix

    Krabička místo dálniční známky

    hele, když pojedu po I/23 z ČB do Brna, tak oproti D1 ztratím jen 20-25 minut. A rozbitý je to stejně Nechápu, proč D1 je značená jako dálnice ? (možná proto , že má na úseku 0- 21 km 3 pruhy - polní cesta+ vymĺácená silnice + alespoň trochu slušný asfalt.) Nějakých 200-400,- Kč za připitomělou krabičku + návod \"Jak na ni\" beru jako další zpoždění
  19. vix

    již VI. olympijská medaile pro ČR !

    vidíte, kdybychom se nerozdělili, kde bychom byli
  20. ¨ BINGO !
  21. hele, ložisko neřeš... až ti to někde exne, tak sundáš značky, odsekáš vin a odjedeš vlakem domů. Protože, vůbec nechápu, proč se ptáš ? (a ještě takhle blbě)
  22. vix

    Anglie-Česko

    3,14 : odmocnině ze dvou ... iracionální výsledek
  23. vix

    PEUGEOT po čtyřicáté šesté

    190? A já myslel, že 190 byly/jsou Mercedesy !
  24. vix

    405 T16 - kolik za ní ???

    Bohouši, co řešíš ? Prodej to druhý přibližovadlo, kup místo něj něco novějšího a T16 si nech. Druhý auto v rodině to sice bude, ale zase s ním nebudeš vůbec jezdit, nebude ti před barákem vadit, bo ho budeš mít stále garážované v servisu Prodávat T16 !!! (vzpomeň na GTI )
  25. vix

    peugeot ako prve auto

    1) Spolehlivost 1.8 TD a 1.9 TD bych neřešil - \"jedna-osmy\" jsou o něco starší a mají možnost mít natočeno více. Jinak, bloky, kliky apod. jsou úplně stejné. 2) GL-GR-SR (apod.) jsou stupně výbav, přičemž jakou to má výbavu, záleží na modelovém roku, stávkové pohotovosti ve Francii daný měsíc, přání původního zákazníka, omylu úředníka na DI když to přepisoval do techničáku, horlivosti servismena když náhodou měnil kastli, kutilských zásazích, rosném bodě, slunečních skvrnách na slunci a směru současného větru ... ve zkratce, čert aby se v tom vyznal. 3) za 40 kilokreditů koupíš buď 205/405 ve slušném stavu, nebo koupíš šrota s pěknou(neshnilou) kastlí za 10 a mechaniku vyměníš za dalších 0-30 kilokreditů. Záleží jen na tobě. 4) Řady 205/405 mají již přes 12 let ukončenou historii, takže s investicema do brzd, pryžových dílů apod. jistojistě počítej 5) Existují i jiné značky (P.S.: Kolik jste viděli pěkných 205/405 na srazu na Šebetově?)
×
×
  • Vytvořit...