Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Lyžování

    Kecko !
  2. vix

    porucha mazání motoru

    jo, taky se přikláním k tomu, že když nesvítí při zasunutí klíčku, že je někde problém (tahle kotrolka, na rozdíl od ostatních - bezvýznamných, mi funkuje)
    • 8
  3. vix

    Lyžování

    ... raději ani nebudu zjišťovat co?!
  4. vix

    Lyžování

    Zatím nemůžu pochopit, proč tomu říkají sport. 15-20 x za den se necháš vyvézt nahoru, aby jsi pak mohl sjet kopec dolů. Nicméně, jeden víkend v (zimním) měsíci se snažím poctivě tomu přijít na kloub. Zatím bezúspěšně! ... mno, budu zkoušet dál.
  5. vix

    Lyžování

    ja to zkousel asi v sedmi, kdy jsem dostal pod stromecek takove ty klasicke male plastove lyze.... ee pak asi ve trinacti, to byly bezky u nas na beskydach ... z nich jsem radeji presel na boby.... ted, ve triceti uz to asi znovu zkouset nebudu ,,,,,, nechci skoncit jak ten letec v kitzbuehlu ad ten letec v Kitzbühlu - to je sport - všichni ví, že tihle borci mají lyže přišroubovaný k noze - a tudíž nikdy jim nevypnou. Takže, já při svých začátcích (lyže jsou už dávno odeplý a žijí si svůj život na sjezdovce), rozrývám sjezdovku svou vlstní bradou. I to má něco do sebe ...
  6. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    Já ji tu vychvaluju a ty tohle... :bacha P.S.: Netopku znám osobně více než sto dní ... P.S.S.: O kartičku (ani o ten přívěšek) mi nejde - kartička je mi na prd, a přívešek mám od předloňského podzimu z Kostelce.
  7. vix

    Lyžování

    BV 406 - zkus to jako já po 20 letech
  8. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    Bych si, být vámi, tak nefandil ... Jo, jenže za minulého vedení (a nekrásného předsedy) dostali všichni kartičky a vánoční dárky včas. Dneska máme hezkou předsedkyni, zato problémy s kartičkami, apod. Na foru radí pár znalých, (jako oddie a spol.), a zbytek se trochu veze. Musí se, ale nechat, že nová předsedkyně alespoň stíhá stírat komunikační bariéru. Mno, nic, abych se zase nerozčílil, jdu hrát TETRIS (rada od člena vedení jménem Neon) Ta rada je totiž dost užitečná. A to pro všechny
  9. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    zvláště na srazech, po půlnoci, ...
  10. vix

    DŮLEŽITÉ,prosím o radu

    Zeptej se Indiana Jonese !
  11. čakom: musíš s \"ním\" holt bojovat (a mezi námi, máš na to - jen chtít)
  12. řetězy - woe, TY řetězY ! Jak vypadají záclonky ČSD - stačí sednout do místní lokály (pokud tam zbyly). Jinak, pak si začneš o dost víc vážit svého auta. Můj poslední rekord s Č(S)D byl 400 km za 11 hodin. To bych snad dal rychleji i na kole
  13. čakom : Se záclonkami ČSD to bude dobrá kombinace :aut
  14. vix

    jak na HDR?

    Hmm, já teda focení moc neholduju, digiťák používám jako informační médium, neboť na kinofilmu je fajn kouzlo okamžiku. Takže na věci spojovat fotky přeexponovanou - dobrou - podexponovanou (tedy blbou - dobrou - blbou), v součtu dvě blbý a jednu dobrou ... nějak mi z toho, nic jiného, než že výsledkem bude blbost, nevychází. Jako, focení je fajn, beru kompozici (a trochu mě štve na super-digitálech rozostřené pozadí)
  15. Hard fakta (moje) - proti tvým soft-faktorům namátkou iDnes: 643 - Poplatky 1057 - ODS letí ke hvězdám 1244 - Prej se nevěří Flojdům a o čem se tu Bavíme? 1258 - Lisabonská smlouva P.avlíku, čistě pro tebe, tohle - podle tebe - tohle nejsou průzkumy. Resp., ty mnou uvedené příklady, mají stejnou vypovídající hodnotu. (a jen slabomyslný nepochopí, že je to vtip)
  16. Hmm, 64% procent je pro, ale už nenapsali kdo, kde a na jakém vzorku byl provaděn průzkum. Tohle je statistika, mno, víte na co... Jen uvedu příklady: - Bleskový průzkum veřejného mínění, provedený dnes odpoledne ve foyer obchodu Hugo Boss, prokázal, že 87% Čechů považuje svoji životní úroveň za uspokojivou. - 98 % dotázaných v předsálí poslanecké sněmovny uvedlo, že je spokojeno se současnou politikou.
  17. vix

    Co vse nedokaze Ceska posta

    Vvitty, nic se neděje, jen mi přišlo divné, že nic nepřišlo.
  18. vix

    Co vse nedokaze Ceska posta

    Tak by mě zajímalo, kde se toulá ta moje
  19. Ne vždycky to, co někdo říká, musí být špatné. >> Občas stačí umět jen číst <<
  20. vix

    Peugeot tradičně mezi nejhoršími...

    Der Sessel jako To křeslo :aut (pro lidi žijící mimo německé pohraničí) ... česky to zní ale dost zajímavě
  21. vix

    Peugeot tradičně mezi nejhoršími...

    Přemo, je to jasný. Verze Platinum má v \"seslých\" vzduchové odpružení
  22. V nejhorším koupíš nový radiátor (ten nákup, na rozdíl od práce s jeho vysápáním, je pohodička)
  23. vix

    Diesel TopQ a Verva

    Aby vám ten německej \"ARAL\" nezaváželi z Čech (a naopak)
  24. vix

    Peugeot tradičně mezi nejhoršími...

    Matrixi ... jenže, pokud budeš mít u té \"chudinky 406\"na STK seřízený světla, fajn destičky, předpisový gumy, funkční všechny žárovky, procházející čepy a bude ti to troubit - budeš na tom stejně, jak ten Passat co vozí stejdu Helmuta na schůzky do Dubí. ( to je paradox statistiky TUV)
  25. vix

    Peugeot tradičně mezi nejhoršími...

    Fajn, extra pro tebe. Tady najdeš, z čeho se dělá TUV (stačí přečíst první ostavec) A tady najdeš, co se dělá na německé STK Doporučuju pročíst. Třeba už konečně pochopíš, o čem se tu bavíme.
×
×
  • Vytvořit...