ja to zkousel asi v sedmi, kdy jsem dostal pod stromecek takove ty klasicke male plastove lyze.... ee
pak asi ve trinacti, to byly bezky u nas na beskydach ... z nich jsem radeji presel na boby....
ted, ve triceti uz to asi znovu zkouset nebudu ,,,,,, nechci skoncit jak ten letec v kitzbuehlu
ad ten letec v Kitzbühlu - to je sport - všichni ví, že tihle borci mají lyže přišroubovaný k noze - a tudíž nikdy jim nevypnou.
Takže, já při svých začátcích (lyže jsou už dávno odeplý a žijí si svůj život na sjezdovce), rozrývám sjezdovku svou vlstní bradou.
I to má něco do sebe ...