Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Peugeot EX1

    Až \"dvěstěpíďa\" doslouží, její motor před šroťákem vyvážu a bude sloužit jako základ jisté elektrocentrály. Good luck!! (popřejme (prozatím) mé dvěstěpětce)
    • 15
  2. vix

    Pražská radiála

    pozdravuj Mazda Club a nás nech na pokoji. Jinak, nabídka srazu, a to příští týden v Porche Muzeu stále platí. vix, člen tohoto fóra
    • 18
  3. vix

    Pražská radiála

    Je to moc rychlý! Dokážeš uspořádat sraz tak za 3-4 týdny ? (ovšem perfektní sraz se vším všudy!) Nebo se výhledově můžeme příští týden setkat ve Stuttgartu
    • 18
  4. vix

    Peugeot EX1

    Jen mi tam chybí (na těch fotkách) stožáry velmi vysokého napětí (přes které není vidět čoud kouřící uhelné elektrárny). Jinak príma EKOvozítko
    • 15
  5. vix

    Sbírka invalidů

    Ano. i my občas dáváme (musíme dle zákonů ČR) dávat práci ven (tělesně postiženejm). Je fakt smutný vidět 30ti letýho chlapa na vozíku po auto-nehodě. Takže Oktávka v tuningu s ručním řízením mě nechává chladnou. P.S.: Tomu Volfu chybí už jen přívěsný vozík. A fotka by byla dokonalá. P.S.S.: Jenže, rozčilovat se kvůli nějakému špatně zaparkovanému FolFu - je tady hodně věcí (v této kotlině) k rozčilování.
    • 88
  6. vix

    Jak konvertovat audio na MC do PC ?

    Díky Uni.
    • 10
  7. vix

    Stavba domu bez firmy

    Proto je to na klíč také o něco dražší. Sice dražší, ale také i rychlejší. Je třeba k celkovým nákladům připočítat i \"investovaný\" čas. Popř. se zamyslet, jestli by ten rozdíl by nešel vydělat jinak, třeba svojí kvalifikovanou prací. Vvitty: Třeba za pozemek tady na jihu chtějí 2000,- /m2. A je 15 min chůzí od rynku.
    • 62
  8. vix

    chcipani motoru.

    Asi ti padá nafta. Prolez palivové potrubí, mrkni na hadice a těsnění palivového filtru.
  9. vix

    druzstevnici

    Špinavý auto po kolchoznících je to nejmenší. Větší hardcore je ta skvělá klouzavá směs, ve kterou se to bahno promění po prvním deštíku. Většinou takto upravenou silnici potkávám před ošemetnou zatáčkou a za horizontem.
    • 16
  10. Zkus si to přeložit třeba přes seznam.cz (pochopíš)
  11. vix

    Ethanol 85

    Jo, a taky je dobré se mrknout do té knížečky, co jste dostali k autí, jestli je E85 popř. FFV pro něj frendly;) Další info nemám ničím podložené, nicméně za zajímavost stojí - výhřevnost E85 dosahuje v létě asi 72% výhřevnosti benzínu.
  12. vix

    Stratena SPZ

    Prostě si zaplatí a zažádá o novou. Tečka. Čím dříve, tím lépe. V uplynulém roce jsem toto zažil dvakrát. A nedávno, když do mě jeden Rakušan nacouval, jsem konečně pochopil, jak to chodí. Mmch, RZtky měním stejně tak jako olej (půlrok nebo 10 tkm), nad stavem českých silnic se nepozastavuju (jistojistě jsou skvělé) a naše menšina má jistojistě větší zisky z něčeho jiného, než je kradení SPZ-tek. \"Úřední šiml\" se nažere, mě to stojí 1000,- Kč a půldne dovolený, a jinak jsou všichni happy! Prostě ji ztratil. Zažádá si holt o novou. Vy se jinak něčemu divíte? Vždyť je to tak běžný postup... P.S.: Kdy jste naposledy viděli Š105 - já osobně už hodně dávno ... (dyť poslední sjela z výrobní linky před 20 lety)
  13. vix

    Piskot pri pohynani a malych otackach

    Proč km natočených ? Ty na pískání/nepískání nemají absolutně žádný vliv
    • 9
  14. vix

    Cena vyfuku + zadneho naraznika - P407

    Mě teď na výfuku přivavařovali na středním dílu normální trubku (nechtěl za to nic) ... prý je to v ceně brzd a tlumičů - jó, \"staří\", dobří, opraváři. P.S.: Ten kluk byl stejně starej jako já
  15. vix

    relé žhavení

    spíš bych se koukl na drát, co vede do kontrolky žhavení - mě taky nesvítila, co mi servis po výměně rezonátoru na výfuku šahal do motorového prostoru. P.S.: Čidlo žhavení jsem pak domáčkl, od té doby (a nejen od té doby) mám v servise neskutečně dobré ceny
  16. vix

    Prevodovy olej

    Neškodilo by ho vyměnit každých 40-60 tis. km P.S.: Lhostejno zda Esso či Total
  17. vix

    Jake nejdrazsi PHM jste kde tankovali?

    Nejdražší zásadně v Čechách - třeba Benzina VervaDiesel - 33,20 Kč/lt. (Normální 32,20 Kč/lt) Na druhou stranu, Německo (Shell) DIN EN 590 1,15 € / lt (cca 29, - Kč/lt) Pominu-li úsporu cca 3,- Kč/lt, tak mě navíc hřeje pocit, že p. Janota s jeho geniálním tahem, zvýšením spotřební daně z paliv, u mě pro letošek už odstrouhal. A když vezmu nakonec na dálnici Ultimate od Aralu za 1,37€ (cca 34,50), který se cenou ani neblíží Medvědově Shellce, jsem na tom o dost líp, protože se svezu a ještě ušetřím . Jo, Německo - nějak v českám pohraničí už ty fronty u čerpaček nevidím, zato prý střední autodopravci tankují naftu v Rakousku, Španělsku apod. [upravil dne 14/8/10 vix]
  18. vix

    Mazlik 405 a vypadáto na parte

    Tak to jsem zatím v klidu, mě předminulý pátek jen klekla ve Stuttgartu baterka a teď v úterý se jeden Rakušák chtěl podívat, jak vypadají na 205 sahary
    • 48
  19. vix

    Facebook aneb já to říkal

    Špatně! Ta otázka měla znít:\" Nechcete si mě odebrat z přátel?\" \"smajlík srkající kávu a čtoucí novinky\"
    • 81
  20. vix

    Facebook aneb já to říkal

    Ostatně, iHned zatím vyšel článek, že \"Super Net\" by měl tyhle problémy odstranit. Sedm strážců kyberprostoru drží klíče k světovému internetu
    • 81
  21. vix

    Řidiči z povolání

    Náhodou, ta Tatra je výstavní leštěnka !
  22. souhlas s bostichem! Buď neřídím a piju nebo nepiju a řídím. Obě věci, býť jsou sebezábavnější, spojovat nejde.
    • 17
  23. souhlas s Kurtem.
    • 18
  24. Jim zavolej, je to Bosch Neni to Čína, vědí co dělají a ví, že když už je musíš telefonicky otravavovat, jsi zoufalý.
    • 12
  25. vix

    řadíte taky tak?

    Občas řadím i bez vyšlápnutí spojky
    • 38
×
×
  • Vytvořit...