Nejdražší zásadně v Čechách - třeba Benzina VervaDiesel - 33,20 Kč/lt. (Normální 32,20 Kč/lt)
Na druhou stranu, Německo (Shell) DIN EN 590 1,15 € / lt (cca 29, - Kč/lt)
Pominu-li úsporu cca 3,- Kč/lt, tak mě navíc hřeje pocit, že p. Janota s jeho geniálním tahem, zvýšením spotřební daně z paliv, u mě pro letošek už odstrouhal.
A když vezmu nakonec na dálnici Ultimate od Aralu za 1,37€ (cca 34,50), který se cenou ani neblíží Medvědově Shellce, jsem na tom o dost líp, protože se svezu a ještě ušetřím .
Jo, Německo - nějak v českám pohraničí už ty fronty u čerpaček nevidím, zato prý střední autodopravci tankují naftu v Rakousku, Španělsku apod.
[upravil dne 14/8/10 vix]