Jo, to je bezny pokupni servis.... vicemene normalka..
Provozni naklady pocitej po takovych 50 tkm, se vsim, co k tomu patri.. a docela se budes divit, kolik do auta nacpes penez, aniz by jsi musel. Ale proto si to auto prece kupujeme, by bylo hezke, ciste, vonave a bez kapajiciho oleje.
Extremem je muj zcela zablaceny a utahany vuz s orezlejma diskama a pridratovanym prednim naraznikem, upadajicim vyfukem a jinymi, casto v porovnani s timto, malichernymi nectnostmi.
pro Hardu:
eRko nenajdes .. ty si dedove na nedelni vylety nekupovali...
Spis je problem sehnat neshnily eRko s neprokopnutou strechou.. anebo koupit blatniky, podbehy, svarecku apod. Navic vetsina techhle vozu je prebastlena na vselijaky petikvalty, s posilovacem brzd a jinyma serepetickama ... proste, eRko v krasnym stavu se shaneji spatne a navic bych uz do toho znova nesel. Ale nikdy nerikej nikdy, ze ?