Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Typ motoru

    Ten stitek muze byt vselickde, pokud uz ho nejaci tvorove (ropaci, benzinaci) nezkousali, nebo se na ceskych silnicich nevytrasl... co typ motoru, to jinde umisteny stitek... holt Francouzi A vy se pane divite? A cemu ???
    • 16
  2. Jo, to je bezny pokupni servis.... vicemene normalka.. Provozni naklady pocitej po takovych 50 tkm, se vsim, co k tomu patri.. a docela se budes divit, kolik do auta nacpes penez, aniz by jsi musel. Ale proto si to auto prece kupujeme, by bylo hezke, ciste, vonave a bez kapajiciho oleje. Extremem je muj zcela zablaceny a utahany vuz s orezlejma diskama a pridratovanym prednim naraznikem, upadajicim vyfukem a jinymi, casto v porovnani s timto, malichernymi nectnostmi. pro Hardu: eRko nenajdes .. ty si dedove na nedelni vylety nekupovali... Spis je problem sehnat neshnily eRko s neprokopnutou strechou.. anebo koupit blatniky, podbehy, svarecku apod. Navic vetsina techhle vozu je prebastlena na vselijaky petikvalty, s posilovacem brzd a jinyma serepetickama ... proste, eRko v krasnym stavu se shaneji spatne a navic bych uz do toho znova nesel. Ale nikdy nerikej nikdy, ze ?
    • 12
  3. vix

    Nulová šance

    no, normalne musi prolit 2 pytliky krve, nez muzou prohlasit cloveka za nereparabilniho.. tady je ty krve malo. Ale na silnici ji byva vetsinou dost
    • 7
  4. vix

    jak se vyspat ve 406?

    Jak málo stačí oddiemu k určení motorizace vozu. jinak, ve 205 se dá doopravy spát krásně, řekl bych, že ještě líp, než na alumatce někde na chodbě
    • 27
  5. vix

    co říkate na F1 v USA?

    Hmm, kdybych tam jel s Křápíkem a gumama Obnova BRNO, asi bych i nějaké body měl... a mohl bych jet ještě trochu víc pomalejš, než ostatní ... ale super závod.
    • 33
  6. vix

    405 1,6i - výměna motoru (dotaz na cenu)

    nevím, ale nevychozený benzíny... fakt nevím. Spíš je to kus od kusu
    • 11
  7. Jo, třeba ty dubový piliny v diferákách.
    • 15
  8. vix

    Věci mezi nebem a zemí

    pan Překližka !
    • 11
  9. vix

    Motocykl proletel autem...

    No, musis jezdit MHD, treba v plzni to vsichni v busu prezili
    • 15
  10. vix

    Výměna koberce

    Normalne jsou tyhle koberce (bez celkovych interieru) snad gratis, resp za vymontovani. Tech 500 bych dal za vymontovanej (kdo se s nim ma tahat, že ?)
    • 23
  11. vix

    6- kvalt

    Hodne stesti
    • 30
  12. vix

    Šebetov 2005

    Asi taky přijedu
  13. Nevím, nevím ... tipuju brzdy, nejspíše destičky. Je zajímavé, že auto přibržďuje vždy po výměně brzdových destiček (určitě to moje).. buď tám dávám nějaké divné, nebo je to prostě Pažout. (extrém byl 80 km na ctyřku a plnej kotel, pětka to taky na víc než 80 km neroztáhla a na dálnici na mě nalepená Š120, takže jsem prošlápnutím brzd nemohl shodit... kotouče byly krásně do ruda - a taky to smrdělo) Pokud toto to dělá trochu déle po výměně destiček, tipnul bych to na orezlé okraje kotoučů - od nich může být to bouchání (vibrace do volantu) v zatáčkách, protože se ty okraje dřou o destičky a může to i trochu pískat. Asi bych sundal kolo a pro začátek omlátil ty zrezlý okraje těch kotoučů. Pak, pokud si troufneš, bych vyndal destičky (může mezi třecí plochou destičky a kotoučem být nějaký bordel) a pořádně odrbal od rezu ty plochy, na kterých destičky jezdí.. rozhodně to tomu neuškodí a často se tím problém vyřeší. Poloosa na D/non-GTI stojí repasovaná (jinou ani nelze pomalu sehnat) 1700-2000 Kč, na GTI/TD u 205/309 vyjde na těch 3500. Jo, a ložisko fakt nechutně hučí...
    • 7
  14. vix

    Přísada do motoru Bishop\'s original

    Okena je fajn. ad zubní pasty : dříve se k čistění zubů používal coby abraziva popel (cca 16. století) ad přísady do oleje: dříve se používaly dubové piliny (1.pol.20 stol.) Asi tak ...
    • 88
  15. Tankuju u ONA (to je asi nejlepší nafta, alespoň podle normy), dokonce jsem jeden čas jezdil u nich i na bionaftu (a kupodivu to jelo stejně a žralo stejně). Shell a jemu podobné lejou do nafty aditiva, takže se vám zdá, že to míň klepe a líp jede, ale to mi ta bionafta dělala taky. Jinak, nejlíp Křápík jezdí v suchém mrazivém počasí, páč to má nejlepší účinnost, vraždou je mlha. (víte, že elektrárny mají v zimě až o 4% větší výkon ) A stejně je nafta drahá... a, a máte to !
    • 29
  16. vix

    Praskám ve švech...

    no, a já to mám taky za sebou ...uff
    • 47
  17. vix

    prosakování oleje

    nevím, ale nové těsnění víka ventilů se pohybuje okolo jedné až dvou stovek (jestli se ten nákup lepidla a podobných těsnicích tmelů vyplatí a jestli při dalším seřizování ventilů budete mít náladu ten tmel seškrabávat)
    • 12
  18. vix

    Baterie 405

    33 Ah .. třeba to byla nějaká tropická verze ?
    • 6
  19. vix

    Olej do HDi

    vyplachovat motor po opravě plnou syntetikou mi přijde trochu neš?astné. Zvláš? u 405. Přece jenom, plochy nejsou tak vyhlazené a ještě se upravují.. Polosyntetika by stačila, možná by to zkouslo i minerál (tady je ale zase problém s teplotním namáháním oleje) - ale nevím, co máš za motor, asi tak.
    • 19
  20. vix

    Hřbitov

    ...kromě toho, že je to psáno na stroji v roce 1970 (krásný normalizační ročník)
    • 7
  21. vix

    DOTAZ:kam dáváte tyto věci...

    Lékarnničku mám zapáslou za ten držáček na levé straně, navíc sedí na trojúhelníku.. a v tom vinglu toho držáčku mám narvaný lano, protože lékárna je přece jenom o něco širší. A zbytek se mi válí taky po kufru... Lano je moc fine věc.. v tomto případě funkuje jako tlumič
    • 39
  22. vix

    Necháte mě tu?....

    neprovokuj ! ale někdy v Hradci bychom si mohli dát, nějaké to pivko (do držky)
    • 40
  23. vix

    Má 205ka omezovač otáček?

    já mám hlavně diesela :)
    • 10
  24. vix

    Peugeot 206 X-Line

    nevím, já bych třeba 206 a 1.1i nechtěl... .. jsem totiž dieselovej. ale a? ti slouží
    • 10
  25. vix

    Má 205ka omezovač otáček?

    hmm, mě u diesela to přestává jet na dvojku při 60 km/h - tak nefim Ale řekl bych, že asi ne, 90 na dvojku je docela dost:)
    • 10
×
×
  • Vytvořit...