Já nevím, na Plzeň prostě nemá (ale asi jsem zmlsanej)
Je to budějovický pivo, takže po 3. kousku už je to jedno, protože po 5. bude ráno bolet hlava.
Nicméně na první ochutnání dobrý.
O reklamě nemůžu říct nic jiného, než že je stupidní a občas jde až za hranici slušnosti (hasiči, lidi u vody, ti všichni pijou pardála)
To český zlato (rozuměj BUDVAR) bude prodáno - už ted má vyhráno hodně soudních sporů, takže se snad najde někdo, kdo by ho koupil. Stát zase vydělá pár miliard, kterýma zalepí díru v rozpočtu (a zaplatí školáčkům pastelky -zkátka to prožere), z budějovickýho "bolehlavu" udělají europivo (nedokážu rozhodnout, co je horší) a všichni se budou hádat, jestli je Gambrinus lepší než Staropramen (nebo Padrál - dyť je to fuk)