Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Repase karburatoru

    Hele, Rebiku, nechces cenznout ten karbik ze 30 let stary Octavie za BSko ?
  2. vix

    Repase karburatoru

    Na tesneni se vybodni... Co jem opravoval karbik na starou S100, tak je udelanej tak, ze je tam minimum osicek (a nejsou v nejakej extra gumovejch luzkach) Tesneni vika apod. jsem udelal ze ctvrtky - akorat nesmi byt moc silna.. stary karbiky jsou z nejaky slitiny zinku a proto jsou docela dost citlivy na utahovaci moment ( proste pak se viko zdeformuje a netesni) Jinak v prirucce ke S100/110 primo pisou... je-li tesneni nesehnatelny, lze ho vyrobit ze ctvrky o max. tlouste 0,6 mm mmch: je to pekna pakarna, vystrihavat ty vsemozny otvory. S osickama to uz bude horsi...
  3. vix

    krystof a auticko

    Ja nevim, ja mam dost problemu to obcas ubrzdit z 50.... brzdit z 80 - brrr A to nejde o to, ze by byly v kelu nejak brzdy.. spis, to co ujedu pri prodleve reakce na 80 se pomalu rovna bzdne draze na 50
    • 19
  4. vix

    406 2.2HDi

    Sorry, ja ti s timhle moc nepomuzu... Tady se specializujeme spise na vozy pred rokem vyroby 93 (v mem pripade stary pixly ) .. ale vydr, treba ti nekdo vazne-vazne poradi
  5. vix

    306 benzin nebo nafta

    Kasli na 306 a kup si 806 Za docela malo penez je to hodne muziky.. a muzes mit vselijake kombinace - vylet na fotbalove zapasy (8 lidi), 4 jedou na hory, dva stehujou obyvak .... ... proste nadhera Nicmene mam dojem, ze uz te nikdo od te 1.4 neodradi. Jinak, 306 Break se zacala delat docela pozde, myslim, ze od roku 96/97.. ale mozna se pletu. Docela zajimava by byla 306 1.9 D / 51 kW - co jsem jednu videl, tak to byla taky 97, a stala nejakych 159, a to jen proto, ze nebyla bourana (byla na ni cedule - na ostatnich cedule nebyla ) Bejt bourana, byla by cena nizsi
    • 13
  6. vix

    Peugeot 907

    JoJo, nadhera... Peugeot mel vzdycky dobry koncepty
  7. jste Zabari ... prelepte si SPZtku nejakou folii (treba nepruhlednou), a mate po problemu Ad - jezdit bez rezervy je stejne, jako jezdit s vyfouklou rezervou a bez pumpicky Ad 2 - a mate v poradku lekarnicku ?
    • 27
  8. vix

    Servisní knížka

    Na servisku kasli - a u takhle staryho auta ´97 pomalu ani nema cenu... kolik muzou chtit za 406 Break .. 150-170 tisic ? Spis si to prohlidni, v jakym je to stavu )
  9. vix

    Označení

    Rozdil mezi GR a SR byl u starych 405 v motorech (GR chuda vybava, motory s karbikem) SR bylo o neco lepsi. Casem samozrejme GR dostaly taky injection, ale SR ho mela vzdy. P.S. Dokonce se delala 405 ve verzi GL s 1.4
    • 17
  10. vix

    Jen pro silné povahy!

    A to ani nevite, kolik tech naborelejch aut opet jezdi po nasich silnicich
    • 7
  11. vix

    označení

    A co takhle vrakace ? Tam by ti to mohli dat i zadarmo
  12. vix

    Rozhozené rozvody

    Zkus treba knihu : Jak na to 306, nebo servisni manulay co jsou tady na hlavni strance, nebo servis.
  13. vix

    olej ve vzduch filtru u 205

    - ja ted o vikendu vypral molitanovej v benzinu .... to najednou bylo zivy azaz
    • 11
  14. vix

    olej ve vzduch filtru u 205

    Proste, kdyz se motor toci, tak z odvetravani klikovky a podobnejch habsi (ventilove viko) se nejaky olej dostane do filtru. Proto leju olej na dolni rysku, pri ostrejsi jizde co je nad se casem nejak vycaka. Navic, zase tak hrozne to neni, jestli se nepletu, tak 1.8-1.9 D by mely mit filtr \"mokry penovy\", tj nejakej molitan nacucanej olejem. Proto neni duvod neco resit. Je to, naopak, spise ku prospechu Na papirovej filtr se da taky jezdit. Ujel jsem na nej nejakej 30 tkm (po 10 tkm) a nijak drasticky od oleje nebyl (no, byl, ale trochu). Jinak bych rekl, ze sla spotreba trochu nahoru, ale to mohlo byt taky jinejma vecma (poloosy, loziska, aj.) A to je asi tak vse. -vyvedeni odvetravani klikovky pod auto... no, kdyz chcete, ja mam na to vlastni nazor
    • 11
  15. vix

    205 Roland Garros - barva

    Kde ? Treba tady u nas, v horach
    • 20
  16. Ja znam jeden o snecich Mladej snek se pta staryho, jak to dela, ze vzdycky preleze silnici. - no, ja si v noci pocihnu, jak svitej svetla a zacnu sprintovat do prostredka jizdniho pruhu, takze jsem mezi kolama a auto me prejede. pak si lezu vklidu dal. -hm, to je dobry, ja to zkusim. Tamhle jsou svetla.(a mlady snek odleze do stredu jizniho pruhu) brrum-brum- brrum-krup -brm -brm -brum (a mladej snek je namaderu) A starek si jen tak pro sebe rekne. Hmm, Velorex, to uz se dneska malokdy vidi.
    • 51
  17. vix

    tažné zařízení v papírech

    Sehnat homologacni list od vyrobce.. a to uplne staci
    • 9
  18. vix

    206 pickup

    Ten Pick-up je na houby. Nebo na hobby? To zadni okno je prakticky jako na Sahare zimnik ! Spis bych rekl, ze je to fotomontaz. 205 se delaly v provedeni jako vagon. Mely takovou nastavbu, ktera se na ne varila snad nekde v Italii. Bylo jich vyrobeno celkem dost, mely motory 1.1, 1.4 a 1.8 D. Neplest s uzitkovou verzi, ktera se oznacovala (a jako u 206) se oznacuje XA, XAD
    • 16
  19. vix

    205 Roland Garros - barva

    Ad 1) Co mas proti repce ? Je to dobre palivo a v zime to chyta stejne dobre. navic to ma vyssi cetanove cislo, takze motor min klepe. A kdyz se potrisnis pri tankovani, tak to smrdi jako olej, ve kterym se smazily rizky Nebo jsi uz nejakej motor kvuli bionafte oddelal ? Ad 2) zase tak velkej problem to neni. vymeni se nadrz a spousta jinych veci. neni to majstrstyk, je to v posledni dobe v CR celkem bezna vec. - jako majstrstyk povazuju udelat z 205 model 206 Ale uznavam, ze casu to sezere hodne!
    • 20
  20. vix

    106ka 1.0

    presne tak. Ty 1.0 se delalay ve verzi 33 a 37 kW. Vetsinou ale uz jsou jednobody
    • 8
  21. vix

    205 Roland Garros - barva

    Ta opacna kombinace sejmenuje Peugeot 205 GREEN
    • 20
  22. vix

    Spotreba oleja pre P307

    No, motor je v zabehu, ale ta spotreba je velka. Nekdo tady uz cca pred rokem resil spotrebu u 307, tak si to zkus najit. Myslim, ze tam bylo i zajimave rozuzleni
  23. vix

    klepání auta

    Vidiš, a kdyby jsi pozorne cetl, vysla by te poloosa v petrovicich na nejakych 1500+380 Kc montaz Tomu uz rikam cena
  24. vix

    Spotreba oleja pre P307

    Zalezi na tom, jak je to auto nove, kolik ma najeto. apod. 0,4 lt/1000 km je dost, i moje S120 zere cca 0,3 litru Super Mogulu na 1000 km
  25. vix

    Pro Oddieho příznivce

    Ja, kdyz si myslim, ze nastal cas abych neco sdelil plenu, tak to reknu. Plenu je to jedno a vsichni jsme spokojeny. Ovsem, kdybyste me zacali urazet ... (asi bych si na hlavu srat nenechal)
×
×
  • Vytvořit...