Nedavno jsem to kupoval nove za 1400,- (original Valeo) , na vrakaci za to chteji 700,-
jinak, 200,- je moc
.. hele, nemusis delat zadny tistak, nic, staci, kdyz si za 50,- koupis vypinac na lustr - ten je do 16A a ty proudy, co prepina by mohl taky snest ))
PS: jinak, kdyz vam to odejde, prepinat s tim jde... je to dost krkolomne a chce to ten spravny grif !
na dalkove se jedna o to, ze date packu do mezipolohy, az se rozsviti dalkove, a prepnete na parkovaci a zase zpatky na potkavaci - mely by se rozsvitit dalkova.
na potkavaci - musite na parkovacky (vidite tmu !!!!) a prepnout na potkavacku..