Spínač na couvačku jsem řešil taky, když jsem auto koupil...já třeba měl nějak přerušený dráty od spínače k žárovce, ale mohla to být taky pojistka, což nevím, nicméně hned první den jsem přišel na to, že mám francouzské auto natáhl jsem si tedy nový drát - spínač mi pak chvíli vyskakoval, páč ty dráty drhly vypínací páku spojky, nebo co to bylo
Kloubek řízení .. nevím, něco by mohl mít teoreticky oddie, ale zkus se mrknout tady ve foru do historie, někdy se to už tu řešilo (možná to byla 309, ale princip je u řad 309/205 stejnej)