nevím, ale já jezdím na tu kauflanďáckou furt - 5 lt za 70 Kč do -20 a ještě se mi nestalo, že by to zamrzlo v nádržce, natož v tryskách.
Buď mám kliku, nebo nevím. Jenom vím, že jsem jednou koupil letní směs ( což je blbost, bo stačí voda - navíc jak často v létě pouštíte ostřikovače ) , byla růžová, bylo jí celkem 5 litrů za 25 Kč - voněla jako malinová limonáda a kdyby se zředila 5 llt vody, tak by i tak vypadala.
Akorát, jak jsem už řekl, jsem to neprozřetelně nalil loni na jaře do nádržky od ostřikovačů ... gumičky to sice nerozežralo, rozežralo to akorát tu starou vazelínu, co tam byla a samo se to vypustilo ... no, nakonec jsem jsem strávil přijemně odpoledne rozebíráním půlky auta, bych se dostal k nádobce od ostřikovačů a tu gumičku zase řádně vazelínou napatlal.
Nevím jak vy,já se těším na zimu a vyrážím do Kauflandu !