milý Kulíšku - asi i já budu mít pro tebe jednu radu (do života). Pod demokracií se skrývá to, že si každý může dělat co chce, ovšem v mezích zákona. (něco v tom smyslu, že svoboda tvé pěsti končí na špičce mého nosu)
Takže, jestli se ti oddieho vyjadřovaní nelíbí, tak to nemusíš číst, a už vůbec ne na to reagovat. Rozčilovat se tady nad tím nemá absolutně žádný smysl, jenom zaplevelíš forum - což zase neudělá dobrý obrázek o tobě
Vzhledem k tomu, že tvoje příspěvky byly po technické stránce dosti slabé, a vzhledem k tomu, že se potřebuješ nějak exhibitovat, chápu, že v tváří v tvář pravdě jsi reagoval, jak jsi reagoval. Ona totiž pravda bolí. A spousta lidí ji neni ani schopna přijmout.
A protože oddieho znám a vím, že je to rovný chlap, který ti nebude nikdy lhát, chápu, že reagoval tak jako vždycky - řekl ti pravdu.
Ostatně, na jeho vyjadřování neshledávám nic špatného - informační hodnota byla vysoká, sprosté to nebylo, urážející už vůbec ne, gramatika a interpunkce více než slušná.
Takže ti radím (za sebe), místo nějaké rozčilování a exhibitování tady na foru zalézt do knihovny, vzít si nějakou technickou knížku a začít studovat - protože jinak nebudeš moci (umět) oponovat a zbyde ti akorát to rozčilování.