Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Krytka ostrikovace svetel

    Mně ostřikovače nevadí [upravil dne 29/11/12 09:01 od Tango C8]
    • 9
  2. Jo, to vím kde.
    • 62
  3. Tá shellka v Mělníku je ale v centru né, u D8 není shell:myslim Dík za info:super
    • 62
  4. Jo to jo, když to máš cestou, tak to je jiné, ale jezdit po Praze a hledat benzín levnější o 2-3 kč, to se neoplatí. Jenom tak mimo, za kolik je benzín kolem Ústecké D8 (např. kolem Lovosic, UnL - ale kolem D8)
    • 62
  5. Jo, kdybych jezdil stím pořád, tak taky hledám levnější benzín, ale jelikož jezdím občas, tak natankovat za 37 nebo 34 je jedno, nemá cenu hledat levnější benzín, to co bych ušetřil, tak to zase spálím tím že si pro to levnější dojdu. A jináč tankuji kde to jde - většinou Shell, nebo Globus nebo Euro (tam beru 98).
    • 62
  6. Tango C8

    Táhne do strany

    JO, to mně taky klepalo, mám to ale vyměněné a nějaké drobnosti kolem ještě se měnilo. Dal jsme to k PP- čkovi, udělal práci a zajel na geometrií, odvtedy je klid.
    • 33
  7. Tango C8

    Táhne do strany

    není rovná sklon má, jenom to není poznat. Ale rozumím. Nevím co je stím, někdo poradí. U mně když jsem šel rovně, tak byl volant míííírně doprava, po geometrii je to ok.
    • 33
  8. Tango C8

    Táhne do strany

    Špatné silnice? Ale ne, skus jinde geometrii. [upravil dne 26/11/12 11:09 od Tango C8]
    • 33
  9. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    A sakra, kdyby jsi to tady dal o 3 měsíce dřív, tak jdu do toho, ale teď nejsou chechtáky.
  10. Tango C8

    Jak vyndat přední světlo?

    Pe.Tr a neporadí a neporadí , měl si dolu nárazník, ale na C8, tuším jsou tady fotky u PP205, když jsi něco dělal. Možná to pomůže se zorientovat. Kveton - když vydržíš do vánoc, tak ti stím píchnu až pojedu k tobě
    • 14
  11. Tango C8

    Akumulátor

    Mám stejnou:myslim
    • 11
  12. Dík za info. Zajedeme tam.
  13. No, já myslím že moje náprava a vše kolem vydrželo cca 170 tis km. Do 150 tis. km jezdilo vozidlo ve Švajcu, tak asi taky proto.
  14. Kluci, to stím jezdíte, nebo se chlubíte na parkovišti jak vám to krásně všude vevnitř svítí? Mně svítí vše kolem klími, čudle na okna, budíky, čudle na dveře a to stačí ne? To že mi nesvítí popelník mi nějak žili netrhá. A ještě zapalovač, to už vůbec ne. Zbytečně to pak rozptyluje a když jedu v noci, tak čumím na cestu a ne nato jestli mi svítí pod prdelou zásuvka na dvě věci. Ale jste šikovný Děkujeme za návod, až budu v důchodu, tak se nato vrhnu. Tak 40 let.
    • 42
  15. Tak to nevím, já to dal tady dvornému, šikovnému servisákovi, udělal co bylo potřeba. Jináč kluci tady ti určitě poradí co vyměnit.
  16. Vem rovnou celou nápravu, když máš peniaze. Nemusíš pokaždé dělat geometriu.
  17. Tango C8

    Potkal jsem klubáka...

    :o:o:mrk:mrk:mrk:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk
  18. No, podle toho co potřebuješ. Jináč SZ.
  19. Srandičky co?
  20. Tango C8

    Ostrekovace celneho skla

    Diamantovou ne, to ti poškrábe okno.
    • 35
  21. Já bych vyhazoval lístečky s tímhle textem z letadla nad každým městem v ČR pro jistotu aj SR. Možná stačí jenom inzerce, sekce ostatní prodám. Posuneme mu to dolu, tak honem do jiných vláken. [upravil dne 21/11/12 08:44 od Tango C8]
  22. Takže máš problém z obalem. Proto jsem napsal že von nemá Lanciu.
  23. To teda nalejes... Von nemá Lanciu:D
  24. Hele nemusel si bát o el. dveře při deckách. Jám mám dvě děcká 5-3 roky a dveře to prostávaj zatím bez úhony , fungují na 100%. Alespoň si to takhle můžou otevřít sami a sami taky zavřít. Nevím jestli manuálně otevírací dveře by 3 roční kluk zvládnul otevřít sám:myslim Jo jo, dešťový senzor u mně taky funguje naprd. Někdy stíra v pohodě, ale většinou stěrače mydlej sklo pořád i když prší málo.
  25. Vodič zásuvku nemá, má tam topení pod sedadlem. JAké topení? Myslíš nezávislé?
×
×
  • Vytvořit...