Kluci, to stím jezdíte, nebo se chlubíte na parkovišti jak vám to krásně všude vevnitř svítí? Mně svítí vše kolem klími, čudle na okna, budíky, čudle na dveře a to stačí ne? To že mi nesvítí popelník mi nějak žili netrhá. A ještě zapalovač, to už vůbec ne. Zbytečně to pak rozptyluje a když jedu v noci, tak čumím na cestu a ne nato jestli mi svítí pod prdelou zásuvka na dvě věci.
Ale jste šikovný Děkujeme za návod, až budu v důchodu, tak se nato vrhnu. Tak 40 let.