Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    webasto je bufik ide na naftu , takze 5kw ok 1000w tak to lutujem vase baterky aj altiky to ti cuca cez 80 A lebo prikon je vecsi nez vykon i ked to nejde stale ale aj tak podla popisu to funguje tak ze cim teplejsi vzduch cez cez termistor PTC tym pretekaju mensie prudy a hreje nizsim vykonom a naopak takze vkuse to nevala naplno
    • 30
  2. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    nemyslel som zapalovaciu cievku ale cievku vo vnutri vstrekovaca
  3. http://www.peugeot-club.com/topic/102519-peugeot-206-netoci-starter-budu-rada-za-jakoukoliv-radu/ o toto ide
    • 11
  4. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    daj ich vycistit podla dia sa ti ten stvrty zadrhava alebo je v nom nacata cievka alebo mas zozraty konektor alebo kabely ked vysoky signal moze tam byt prechodak ,v akom stave je? pripadne hod foto pisal si ze to tam mas vsetko vyhriate a rozpada sa ti kde co
  5. tak popripade vymen zelene cidlo chladiacej kvapaliny a hlavne prekontroluj tie dva kable co idu z neho na rj motora kable 4000 a 401 idu na rj motora piny45,46
    • 21
  6. pozeral som schemu zapojenia startovania na 206 ,podotykam ze neviem ci mam spravnu moze sa podla rocnika lisit ale na tej co mam ja nieje ziadna blokacia od immo startovanie(ovladanie) je napriamo so spinacky a je to len istene poistkov MF 13 v poistkovke motorovom priestore ,tak skus pozriet tu poistku ,predpokladajme ze mam spravnu schemu v tom pripade ti musi starter tocit vzdy nevylucujem ani immo ak by to u teba bolo zapojene inak ale ten cip v kluci je vecsinou zaliaty v plaste a nema sa to jak namocit
    • 31
  7. jinak dnes som riesil to iste na byvalke 1.8 otocil klucikom poloha start a nic ani tuk
    • 31
  8. tak si zapni stropne svietielko a startuj ak svetielko trochu pohasne prud do cievky startera ide potom po starteri poklep a skus tocit znova uhlikami to nejspis nebude lebo to by spinacia cievka startera minimalne cvakala je to dost pocut
    • 31
  9. poklep nejakym tachsim klucom po tom starteru a skus tocit vydava starter nejeky zvuk? cvaknutie? alebo uplne nic?
    • 31
  10. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    tak to daj napichnut a opis si hlasky , ja len vychadzal z toho ze to hlasi nizky tlak paliva(to co ti povedali) kludne to moze byt aj lambda ze to moc obohacuje zmes spotreba by tomu nasvedcovala ,na dia sa da pozriet ako chodi
  11. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    tak sry myslel som ze si zomna utahujes v tej vete co si pisal o spalin vymenniku elektricky predohrev tam moze byt ale nie o takych mega vykonoch
    • 30
  12. krtek 2

    Spojka - REPset LUK 207 1.4 HDi 2007

    a menil aj zotrvacnik ci len set spojky?
  13. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    pokial ti motor bezi snimac otaciek je ok ,ked ti hlasi nizky tlak paliva nechapem preco chcu menit vstreky ,pomeral by som realny tlak paliva manometrom ak je nizky tak skor spatne cerpadlo v nadrzi alebo regulator tlaku paliva,samozrejme mozu byt zanesene vstrekovace ale tie tlak paliva neznizia jedine ak by boli netesne a tieklo z nich jak z vodovodu ale to neni problem zistit vytiahnut celu rampu aj s nasunutymi vstrekovacmi otocit klucik v zapalovani nech natlakuje listu palivom a sledovat ci tesnia a na manometru ci drzi tlakk tiez by sa patrilo vymenit palivovy filter ak ho tam mas
  14. krtek 2

    Spojka - REPset LUK 207 1.4 HDi 2007

    na lamele je cislo ak ho tam este vidno tak ho opis z tej povodnej lamely
  15. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    niektore maju pridavne naftove nezavisle kurenie a nie 1000w spiraly 1000w spirala pri 12voltoch by ti brala cca 80 amper tie spiraly by ti baterku aj altik rozcupovali mozu tam teoreticky byt ale napajane z externeho zdroja na 230 voltov zo sieti
    • 30
  16. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    to agressor - to ze v niektorych 1.6 hdi spalin vymennik je je pravda a ze sluzi na rychlejsie ohriatie vody je tieez pravda tak nechapem preco si zo mna robis srandu?
    • 30
  17. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    klima je prazdna treba menit chladic ,topenie ma znacny vplyv na teplotu motora sice nemam spalinovy vymennik co tipujem ze u vas bude ale aj tak to neni spasa stejne to kradne teplotu vody z motora to topenie
    • 30
  18. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    ja ked mam teplotu vody 90 a zapnem topenie naplno tak rucicka teploty pada okamzite niekde malo pod 80
    • 30
  19. krtek 2

    Teplota oleje a vody

    tak prestan topit a nechaj teplo motoru u dizlu normalne moc tepla nevyrobi
    • 30
  20. tak plati stale co som napisal akurat ten treti neber do uvahy
    • 25
  21. spojk sada http://www.autodielygafa.sk/inshop/scripts/shop.aspx?action=DoViewProductDetail&CatalogueNumber=826550&code=826550&manufacturer=VALEO&viewas=tecdock zotrvacnik dvojhmota -http://www.autodielygafa.sk/inshop/scripts/shop.aspx?action=DoViewProductDetail&CatalogueNumber=836161&code=836161&manufacturer=VALEO&viewas=tecdock ale u badisaka bude este trochu lacnejsie
  22. pohlad s predku auta na prepazku z lava prvy ventil ,sivy konektor ,hadicka ide na -turbo druhy z lava, modry konektor , hadicka na- EGR treti z lava cierny konektor ,hadicka ide na- klapku na sani ,(ten ventil mozes mat aj nemusis mat) zalezi ci tu klapku mas alebo nie na sacom potrubi pripadne daj vinko dotycnej 406-ky
    • 25
  23. ok ak je to na ryskach je to v poho tak to vsetko pouvolnuj a zatazene znova utiahni
    • 46
  24. pokial su nove tak ich povol vsetky naraz , nechaj zatazene na kolesach mozes auto trochu preperovat smerom k zemi , potlacit ho trochu dopredu a naspet dozadu aby sa uvolnili a spravne usadili a poutahovat ak su silenty stare tak zbytocne taktiez zalezi jak si nalisoval ten zadny silentblok ramena ak si ho nenalisoval presne podla stareho(uhol aky zviera rameno s tym hlinikovym silentblokom) tak tiez nevydrzi pri zatazeni podvozku a stejne sa skruti a ostane tak nafurt
    • 46
  25. s tym by ta na stk urcite vyhodil kebyze si to vsimne ako pise Stejsn
    • 7
×
×
  • Vytvořit...