ked privedies +12 volt na ten hnedy kablik malo by to startovat
a ten modry bude ten napajaci kablik ktory cez tlacitko posiela tych +12volt na ten hnedy
neviem sice jaky je to rocnik
ale v motorovom priestore sa pozri na poistku MF12 a MF13
pokial mas skusacku alebo merak tak na trojpinovom konektore spinacky pin 1 musi byt 12v trvale aj pin 2 musi byt 12vol, ked nebude na jednom z nich je problem od tej poistky jednej alebo druhej (co iny rocnik auta su tie poistky medzi sebou zamenene) alebo jej kabla co ide do spinacky na spominany pin na ktorom nebude 12volt
ak bude 12volt tak otoc spinacku do druhej polohy a meraj ci je na tom hrubom cervenom kabli (co ide do poistkovky na fotke) 12 voltov ak nejde je spatna spinacka