Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. zajdi do mototechny a vezmi co ti doporucia ,alebo tu mas kalkulacku od varty tak si nieco vyber http://www.autobaterie-varta.net/konfigurator/osobni/typ-peugeot-307--3a-c--1-6-16v-80kw-r-v--od2000-08-11014/
  2. volba je na tebe
  3. http://www.autokelly.sk/Product/AX-1156/3349928/39849642;39850140;16;145661;167505;35131873;34883838;32822004 moj alternator ,rozmerovo vypada standartne
  4. tak pise v service box ja mam tiez 150 amperovy a neni nijak obrovsky
  5. nemas zac
  6. 150 amperovy altik mas podla SB
  7. krtek 2

    Y Konektor paliva / filtra

    dokonca si toto stocis aj na sustruhu ak mas moznost zo silonu
  8. krtek 2

    Y Konektor paliva / filtra

    uff sialena cena tam mozes dat hocico ,nejaky univerzalny T-kus
  9. krtek 2

    Studené štarty

    mam exide premium a toci to v poho aj na siedmy krat medzi tymi startami dvakrat zhavenie po sebe a nestraca dych stale toci dobre daval ju predosly majitel (neviem ako dlho tam bola) ja ju mam druhu zimu
  10. ked privedies +12 volt na ten hnedy kablik malo by to startovat a ten modry bude ten napajaci kablik ktory cez tlacitko posiela tych +12volt na ten hnedy neviem sice jaky je to rocnik ale v motorovom priestore sa pozri na poistku MF12 a MF13 pokial mas skusacku alebo merak tak na trojpinovom konektore spinacky pin 1 musi byt 12v trvale aj pin 2 musi byt 12vol, ked nebude na jednom z nich je problem od tej poistky jednej alebo druhej (co iny rocnik auta su tie poistky medzi sebou zamenene) alebo jej kabla co ide do spinacky na spominany pin na ktorom nebude 12volt ak bude 12volt tak otoc spinacku do druhej polohy a meraj ci je na tom hrubom cervenom kabli (co ide do poistkovky na fotke) 12 voltov ak nejde je spatna spinacka
    • 7
  11. no asi ten kabel (tlacitko) berie napajanie stavu z kabla na ventilator a posiela na cievku startera vypadol ventilator nemas stavu na starter ,prever vsetky poistky zalomcuj kablami na poistkovke a spinacke potom uz asi len spinacka
    • 7
  12. akoze ked stlacis tlacidlo tak starter nevyda ani zvuk?
    • 7
  13. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    ked obcas idem do mototechny ze potrebujem nieco narychlo (nemozem cakat za objednavkou)tak tomu predavacovi ani nevravim co chcem a ani na jake auto len mu dam oem kody a on uz hlada v druhovyrobe za prve je to rychlejsie a za dalsie mensia pravdepodobnost omylu ze ti da nieco ine a on je rad lebo vie ze ked som sa pomylil ja v kodoch tak my to nemusi vymenit dal mi to co som chcel
  14. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    tak mu to vrat poziadaj o vymenu za spravny diel (daj mu cislo s SB) ,chybu spravil on
  15. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    ozzy on kupil koncovy vyfuk na motor 85kw on ma stary lfy 81kw motor v aute pokial to dobre chapem
  16. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    kod moze mat ten povodny vyfuk 1726HZ ale mohol to niekto uz len dopasovat prikratil trubku alebo podobne ale to ty musis vediet lebo len ty si ten vyuk videl
  17. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    podla SB je 1726HZ(koncovy diel vyfuku) na novy model 1.8 16v 85Kw break tak pravdepodobne preto to tam akosi nepasuje
  18. krtek 2

    Aditiva do nafty

    ja tiez vif nalejem na tu klapku potom pistlolou len parkrat srknem nafu na klapku aby to vif splavilo do nadrze a potom normalne tankujem takto sa mi to osvedcilo
  19. krtek 2

    hdi zdochyna pri plnej zatazi

    v aute mas predohrev nafty bud obtokom na komoru termostatu (funguje az ked motor sa zohrieva) alebo elektricky predohrev (modernejsi system funguje hned ) napis vin a zistim ti aky typ mas ty ak nevies
  20. potiahne si viac v okamziku ked sa starter rozbieha je akoby skrat keby to tak neni to by potom odporovalo tomu ze silnejsia baterka potiahne sviznejsie starterom starter ma odpor 00 nic ked sa rozbehne odbera uz normalne a plati co ty Oddie pises za dalsie ak motor nechyta hned silnejsia baterka bude tocit sviznejsie po dlsiu dobu lebo ma vecsiu vydrz a to jej bude treba vratit a nechapem co sa rehoces nevies normalne komunikovat?
  21. elektrika neni nadrz neni to to iste precitaj si ohmov zakon ,najhlavnejssi zakon v elektrike prud sa rovna napetie deleno odpor odpor startera mas rovnaky aj napetie rovnake a kedze odpor je uplne nizky tak podla vzorca si z baterky ktora je schopna dodat viac prudov starter potiahne viac a to jej musis vratit cez alternator pri jazde a ked mas slaby altik a jazdis kratke trasy tak jej to proste nestihnes vratit takto budes fungovat rok dva a nastanu problemy
  22. precitajte si svoje knizky co vam ide do auta hadat sa nebudem ak by to bolo jedno nic take sa nebude uvadzat silnejsia baterka doda viac startovacieho prudu a tym padom mu to musis altikom vratit a ak jej to nevratis postupne ju zabijas
  23. pretoze potrebuje viacej krmit keby to nebolo dolezite tak ti vyrobca neuvadza aku baterku tam mas dat
  24. odber je ok ma tam ist baterka 44AH? a ty mas kolko 61AH jak si nedavno pisal? tak problem uz nehladaj v tom je problem nestiha ti to dobijat zvlast ak jazdis kratke trasy
  25. krtek 2

    Studené štarty

    u nas -18 rano ,7 krat start medzi kazdym startovanim 2 x zhavenie v nafte vif keby nemam dobru baterku idem peso do roboty
×
×
  • Vytvořit...