Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. ano preto lebo nejaka cast oleja vytecie a narobis si bordel pod autom
    • 46
  2. tie ihlicky ti rozomelie na male kusocky a vo vazeline sa to potom spatne hlada uz som ti pisal ak vytiahnes poloosu z tehlice a nejdes ju vytahovat z prevodovky tak nesmies ju volne pustit na zem (musis ju zavesit na spagat alebo hocico ine) a taktiez za nu netahat ale pri manipulacii s nou ju permanentne z lahka tlacit na prevodovku
    • 46
  3. krtek 2

    306, 1,6 65kw, nestartuje.

    da sa pomerat medzi dvoma pinmi (z troch alebo vedia byt len dva piny)musis namerat odpor radovo v 100-kach ohmov ale je tam viac typov tak hod vin a napisem ti presne kolko
    • 7
  4. krtek 2

    Lepidlo na šrouby Loctite

    mate tam navod na tej flasticke ako vsade,ako pise ozzy pokym to auto doskladate tak ten cas hravo ubehne inak je viac druhov na stredne tuhe zalepenie skrutky alebo na tuhe zalepenie skrutky
    • 27
  5. krtek 2

    Občas šklbne motor

    chod po palivovych hadickach od prepazky motoru a najdes ho
    • 22
  6. krtek 2

    Občas šklbne motor

    a ked si na SB tak zadaj svoje vin potom klikni na mechanicke casti- napajeni- filter odluco paliv cerpadlo a uvidis ho
    • 22
  7. krtek 2

    Vrzganie pri rozjazde

    cap riadenia vecsinou bucha po prejazde nerovnosti a citit to aj na volante a co ti tam vrzga? no musis pod auto a hladat, tipujem to na ulozenie stabilizatora ale to mi len vestecka gula povedala
  8. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    aha
    • 55
  9. krtek 2

    Občas šklbne motor

    urcite mas, naftaky musia mat palivovy filter
    • 22
  10. tak aspon napis cisla tych zaoxidovanych kablov nech sa to presne identifikuje
    • 21
  11. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    na videu je vidiet ze svieti hladove oko, mas tam dost benzinu? preistotu docapovat aspon 5 litrov ,bezne sa stava ze autom dojdes zaparkujes na miernom kopci to malo benzinu sa odleje na stranu nadrze a potom uz nenastartujes lebo palivova sustava pri opetovnom startovani chyti vzduch videl som to uz viackrat
    • 55
  12. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    P607 olda - ja si uvedomujem ze to neslo roztlacit ,vychadzam z toho ze som videl ele zapojenie 206 -ky{ i ked nemam 100 percent istotu ze sedi z jej autom) a tam starter neni nicim blokovany okrem spalenej poistky (,tie ze su vraj ok) a kabel ide priamo zo spinacky na cievku startera to znamena ze musi tocit stale ked otocis klucikom ) ,takze som jej radil to najjednoduchsie co ako zena moze urobit bez nejakych znalosti ale starter je bohuzial na nepristupnom mieste napetie baterky pomerat moze merak ze vraj ma tak nech meria a napise
    • 55
  13. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    ano chod po hrubych kabloch od baterky najlepsie od (+ pola kontaktu baterie)smerom k motoru a prevodovke a najdes ho
    • 55
  14. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    nemusis ak si das pozor zalezi aky tam je pristup k starteri najlepsie je ak niekto drzi klucik v polohe start a ty po starteru poklepes,ked sa starter chyti netreba sa nastrasit a zmetkovat napr pustit kladivo z ruky a tak
    • 55
  15. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    taktiez premeraj piny vstrekovacov( kazdy ma dva) voci kovovemu obalu vstrekovacov (nenalakovana cast)tam nesmies namerat ziaden odpor respektive nekonecny odpor auto uz zrejme s tym malo problemy ked je jeden vstrekovac iny nez ostatne
  16. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    premeraj odpor vstrekovacov mali by byt zhruba stejne( nejakych 17ohmov) po ,potom vstrekovace 1a 4 zamen tie dva krajne a zmontuj to a daj napichnut ak ta to nestoji moc penazi a ak to bude hlasit vadny prvy vstekovac tak chyba je v tom vstrekovaci ak to bude hlasit opet vstrekovac 4 valca tak chyba je inde
  17. krtek 2

    vadný startér

    medenu nie v ziadnom pripade je elektricky vodiva
    • 57
  18. ked myslis vyvody na spode elektroventilou tak ano nesu tam ziadne hadicky tam to nasava vzduch z atmostery, maju tam byt len take male filtriky a ktoru hadicku nevies zapojit ?, vyfot to
    • 25
  19. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    hlavne sa nedotkni toho hrubeho kabelu(respektive ziadneho kabelu ) na starteri okrem hrubeho ukostrovacieho(toho mozes)kladivom alebo inym kovovym predmetom lebo spravis skrat a budu lietat iskry proste sa nesmies dotknut plusoveho kabelu startera a zaroven kostry vozidla ( blok motora ci karoseria,kovovy obal startera )inak zle ale to by si musela byt moc nesikovna aby sa ti to podarilo
    • 55
  20. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    keby to das vsetko do jedneho vlakna tak to mas po kope ale ty uz si vytvorila 3 o tom istom probleme
    • 55
  21. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    netrieskat vo vnutri su nalepene magnety(stator)ale zase nebat sa buchnut , normalne poklepat asi ako ked klepes meso
    • 55
  22. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    vcera som pisal ze som pozeral schemu na 206-ku aj ked si niesom isty ci s tvojim autom sa zhoduje na 100 percent tak tam neni ziadne rele kablik ide napriamo zo spinacky na starter ,proste po nom pobuchaj ak to zaberie tak to kladivo maj v kufri pokym to nedas opravit doma v Cz tam kde si teraz sama neopravis starter von a repas ak nezaberie poklepanie kladivom potom mozes merat merakom
    • 55
  23. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    samozrejme by to chcelo multimetrom premerat ako to vidis v tom videu ale asi nemas merak a znalosti ako merat ,tak po tom pobuchaj bud to pojde tocit alebo nie
    • 55
  24. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    pust si to od 3 minuty 20 -siatej sekundy je tam viac typov poruch startera
    • 55
  25. krtek 2

    206tka nestartuje II.dil

    zober kladivo a treskni po starteru a startuj uz som ti to pisal vcera tuto je tvoj pripad ak neveris pust si to od 3:20
    • 55
×
×
  • Vytvořit...