P607 olda - ja si uvedomujem ze to neslo roztlacit ,vychadzam z toho ze som videl ele zapojenie 206 -ky{ i ked nemam 100 percent istotu ze sedi z jej autom) a tam starter neni nicim blokovany okrem spalenej poistky (,tie ze su vraj ok) a kabel ide priamo zo spinacky na cievku startera to znamena ze musi tocit stale ked otocis klucikom ) ,takze som jej radil to najjednoduchsie co ako zena moze urobit bez nejakych znalosti ale starter je bohuzial na nepristupnom mieste napetie baterky pomerat moze merak ze vraj ma tak nech meria a napise