Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    výměna převodovky

    Kolik si tak řeknou v servise za výměnu převodovky 1500,- + novej olej?
    • 17
  2. Siemens má jednak nerozebíratelný vstřiky a jednak je lenivější než Bosch ...
    • 22
  3. koblih69

    výměna převodovky

    Napadá mě jedině podhrabat....
    • 17
  4. to je otázka na to jaký máš motor... bez toho ti těžko někdo poradí...
    • 11
  5. koblih69

    Napínací jednotka klínáku

    Kup to celý není to tak drahý
    • 12
  6. koblih69

    Tažné HAK-POL

    Montoval jsem zatím 3 kusy a za ty peníze úplně v pohodě. Rozhodně rezne míň než origo Pežo
  7. koblih69

    Mobil s netem, navigací atd.

    Určitě jo, třeba teď jsem odložil HTC Desire Z, ten klávesnici má. Před ním jsem měl Omnii Pro takže proto jsem chtěl zase s klávkou, ale už v tom pokračovat nebudu. Teď používám HTC Sensation bez klávky a asi u toho zůstanu.
    • 26
  8. koblih69

    setrvačník

    Ale píšeš o několik příspěvků výše: \"....Navíc když jsem otevřela kapotu tak ten zvuk jde z pravé strany tedy, když stojím čelem k auto. ...\" tak teď nevím jeslti to jde z toho levýho prava nebo pravýho prava.... Jeslti je to nějaká z kladek příslušenství ( to vlevo, na videu ) lze vyzkoušet za 5 minut sundání.
    • 39
  9. koblih69

    setrvačník

    Ono by bylo potřeba ujasnit jestli jde ten zvuk jak píšeš \"zprava když stojím před autem\" a nebo zleva když stojíš před autem jako je na videu
    • 39
  10. Originál DRL taky obvykle vypadá vkusně ... mimo to že mi nevypaluje voči. Ten obrázek je fakt dost trapnej Photoshop to bych vůbec nebral vážně
    • 60
  11. koblih69

    setrvačník

    Ano je to velmi pravděpodobně setrvačník. S uvedeným projevem se dá najet desítky tisíc km pokud to není opravdu nepříjemně hlasité nevrtal bych do toho, protože výsledek může být brzy stejný. Zárukou je pouze jednohmota, ktero bych s ohledem na komfort nedoporučil.
    • 39
  12. koblih69

    Kdo si hraje nezlobí

    Pěkňéééé
    • 28
  13. koblih69

    setrvačník

    Tak trochu o kozách a vozech... ale kdo chce kam...
    • 39
  14. koblih69

    setrvačník

    No nebudu komentovat ty ceny, kontaktů přes SZ jsem dal myslím vác než dost... takže jenom poznámku - nneí málo členů, kterým vydržel po výměně setrvačník tichý jen par tisíc km. Tak jenom aby nebylo nějaké zklamání
    • 39
  15. koblih69

    Napínací jednotka klínáku

    Myslíš napínací kladku nebo ten automatický napínák s vodící kladkou? Asi to druhý, prodává se to jako komplet. Sice jsme tady řešili i nějkou náhradu, ale muselo se to upravovat.
    • 12
  16. 1. vypadá to otřesně 2. svítí mi to do očí 3. vypadá to otřesně
    • 60
  17. koblih69

    Pätice žiaroviek na P407

    Přesně tak, až tě totiž za světla někdo neuvidí a nedá ti přednost bude vymylováno... slušná žárovka vydrží v blinkru několik let aniž by se loupala.
    • 14
  18. koblih69

    Neznamy plast z interieru

    jojo je to pod přední sedačkou, mrkni pod tu druhou a uvidíš...
    • 14
  19. koblih69

    Dálniční známka

    Dělal jsem to 3x a vždycky stejný scénář - líh, smáznout původní nápis napsat nově a je to hotovo. Nevidím důvod kvůli tomu běhat na poštu
    • 21
  20. koblih69

    Chcete tisknout za 3 haléře?

    Nejde porovnávat tiskárnu s výměnými zásobníky inkoustu a tiskárnu kde je hlava součástí spotřebáku. Pokud tisknu pravidelně a chci tisknout levněji a kvalitnějí koupím 1. variantu, pokud tisknu velmi zřídka a kvalita je mi šumák koupím druhou. Argument, že hlava stojí tolik jako celá tiskárna je zajímavý, ale v dnešní době kdy sada spotřebáku stojí podobně jako tiskárna, asi ztrácí smysl. O tom, že by HP měnilo tiskárny kvůli zaschnuté hlavě kus za kus jsem zatím neslyšel
    • 27
  21. koblih69

    Pätice žiaroviek na P407

    Nízká svítivost, nevhodná směrovost, špatný rozptyl... do interiéru OK ale do vnějších světel se ti to jen ztěžka povede nakombinovat tak aby to bylo přijatelný.
    • 14
  22. koblih69

    Pätice žiaroviek na P407

    No hlavně je nakupuj postupně, protože tě nebude tak mrzet až je budeš vyhazovat
    • 14
  23. koblih69

    406 - jak silnou baterku?

    To je samozřejmě nesmysl. Maximálně se úplně vybitá baterie bude dobíjet déle než ta menší což je logický. Takže je vždycky nejlepší baterii volit co největší tak abyse ještě mechanicky vešla
    • 7
  24. No tak riskuješ, že ti vykape olej z převodovky, ale 3 kapky za hodinu je asi OK...
    • 12
  25. koblih69

    klimatizace

    je normální - kondenzát z klimatizace, koukni někdy za horkého dne na parkovišti někde u HPM jak je pod auty jedna louže vedle druhé
    • 33
×
×
  • Vytvořit...