Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Rezavý prášek na řemenici HDI

    Swag 62 92 4628 by byl OEM Peugeotu 0515.P2
    • 39
  2. koblih69

    Rezavý prášek na řemenici HDI

    Píše to dobře, je to OEM: 0515 V6 tedy Swag 62 92 8525, a vypadá takto:
    • 39
  3. No na tom asi něco bude, mám stropní ventilátor v každé místnosti a tepota se nemění, ale rozdíl ja to vnímám je velkej. Hlavně v noci je to příjemné, přes den si zapnu klimu, ale v noci je tohle ideální. Jinak jsem se ptal na počet listů protože třeba v obýváku mám velikej s 5-ti listy a ten prostě míchá cleou místnost a nefouká to přímo dolů. Jinde mám 4 nebo 3 listy a ty jsou zase takové, že foukají hodně přímo pod sebe.... Jinak směr záleží na tom na kterou stranu jsou nakloněné listy, nejčastěji je to Letní provoz ve směru a zimní proti směru hod ručiček.
    • 36
  4. koblih69

    Poistkova skrinka

    Jo takhle, já z toho co píšeš pochopil, že svítí... tak v tom případě je správně, že to signalizuje. Konektor na mlhovce se mi moc nezdá, ale samozřejmě to můžeš snadno proměřit.
    • 15
  5. Kolik listů má ta vrtule?
    • 36
  6. koblih69

    Poistkova skrinka

    Problém je obvykle v konektoru zadních světel, takže vyčistit, prostříkat, napružit, viz třeba: připadně přizemnit.
    • 15
  7. koblih69

    Poistkova skrinka

    No tak kvůli tomu nemusíš sahat do pojistek, ale do kufru
    • 15
  8. koblih69

    Rezavý prášek na řemenici HDI

    Pokud dobře vidím tak to máš správně [upravil dne 4/7/12 21:58 od koblih69]
    • 39
  9. koblih69

    BGA reflow zakladni desky

    Já to dělal jednoduše, co jsem chtěl odstínit jsem zakryl tlustým alobalem. Teplotu doporučuju poladit na nějakým kousku na vyhození...
    • 7
  10. koblih69

    Poistkova skrinka

    Vlevo od volantu je schránka na drobnosti, tak ty dvířka otevři ještě trochu víc
    • 15
  11. koblih69

    607 2.2 HDI aditiva/FAP

    Buď v Pežo a nebo se občas objevuje třeb ana AUKRU: http://aukro.cz/listing.php/search?change_view=1&country_code=56&string=Eolys&search_type=1&shop=0&closed=1&exclude=&price_from=&price_to=&category_radio=1&category=0&order=t&view=gtext&buy=0&pay=0 Já kupoval 3l, plnící nádobku a hadice se spojkami za 1200,- [upravil dne 4/7/12 19:49 od koblih69]
    • 7
  12. koblih69

    ložisko klima kompresor

    Pánové jenom poznámka - pokud se to kousne nebo to bude hodně z osy hrozí spadnutí, přetržení nebo roztřepení... a pak se to může zamotat do rozvodů ...
    • 12
  13. koblih69

    ložisko klima kompresor

    Pokud to rachotí bez ohledu na zapnutou klimu tak to opravdu není ložisko kompresoru, ale řemenice
    • 12
  14. koblih69

    ložisko klima kompresor

    Srandičky srandičky co Nebo jsi myslel dotaz vážně? Jeslti ano tak pak na to zapomeň.
    • 12
  15. koblih69

    BGA reflow zakladni desky

    Už mám taky pár horkovzdušných atrakcí za sebou. Kupodivu to funguje. Pečení v troubě bych se naopak vyhnul.
    • 7
  16. koblih69

    607 2.2 HDI aditiva/FAP

    Stačí hledat, podobné téma je třeba tady:
    • 7
  17. koblih69

    Nefunkční ABS/ESP

    No tak vida otázka je jak to vypadá, někdy se to dá s trochou šikovnosti zavařit.
    • 27
  18. No tak základ je vzít baterku a posvítit na spojku kompresoru, pokud se při zapnuté klimě netočí střed tak spojka nespíná a nejčastěji buď náplň chybí nebo je jí moc.... napiš jeslti ti spíná.
    • 10
  19. Možní to z mého příspěvku jasně neplyne, ale pravé světlo se po zahýbání seřizovacím šroubem umoudřilo a nevrčí a naklápí se a levé k\"kouká\" smutně dolů, vrčí a ani se nehne.
  20. Pánové, včera jsem chtěl sousedovi opravit patici h1 a všimnul jsem si, že pokud se rozsvítí světla tak nepříjemně vrčí motorky. U pravého světla se i mírně čočka hýbala u levého jen vrčí a světlo vypadá hodně skloněné. Levé se umoudřilo po mírném pohnutí výškovým nastavením. Motorky jsou předpokládám nedostupné - asi se musí rozlepit světlo, ale zajímá mě jeslti už to někdo dělal, jaký je tam motorek ( krokový? Jestli má kontrolu polohy nějakým potenciomentrem... ) a jeslti se s tím dá něco udělat, resp. jeslti to rozdělávání má smysl. Já předpokládám spíš mechanickou vadu, tedy že je to někde zaseknuté a pokud s eto nevystaví do požadovanés polohy tak to vrčí dokud se to nespálí. Díky za nápady.
  21. koblih69

    cistenie klimatizacie

    no to můžeš... nicméně podle mě je to zbytečná práce, pokud to tam nastříkáš odtokovou hadicí tak nemuíš blbnout s rozebíráním a je to podstatně účinější
  22. koblih69

    cistenie klimatizacie

    Ventilátor se vyndá po demnotáži schránky spolujezdce
  23. koblih69

    motor 2.2

    A kde je materiál z toho pístu, vydrolenej dole? Tomu bych se obloukem vyhnul...
  24. Nene, to bylo něco jiného ... koukám, že to byl asi tento, teď není v akci: http://www.electroworld.cz/product/televize-dvd-video/set-top-boxy-a-satelity/ORT8812/optex-8812-set-top-box těch jsme dával několik a s ohledem na cenu OK. Ten kabel od Krupu nevím nevím, myslím, že je to nornální Mypermarketový **** ( tam to taky Krup prodává :-D ), Krup znám od jejich vzniku a kabel k TV bych tan teda nekupoval ale třeba mají i jinou řadu než \"to nejlevnější\" Kup normálně metráž a konektor. Kvalitní kabel má kvalitní stínění, kvalitní střed a mezí tím dobře provedené dielektrikum. Prostě zajdi někam kde tohle i instalují a zeptej se jich na něco s malým útlumem.
    • 30
  25. koblih69

    607 2.2 HDI aditiva/FAP

    Předpokládám, že ti došlo aditivum, ale musíš se podívat přes Diag. Doplnění není problém, ale bez diag. je to jen \"věštění z koule\"
    • 7
×
×
  • Vytvořit...