Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Jaký olej do 306 GTI-6?

    Myslím, že ten Total quartz 10w-50 je s ohledem na občasnou větší zátěž dobrá volba za dobré peníze.
  2. koblih69

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    Tak nájezdy jsou svařené. Aby na to 407 vyjela/sjela a nemusel jsem se bát nějakého zhoupnutí tak jsou 120 cm dlouhé ( ty z Kelly mají cca 80cm ). Jsou trochu bytelnější takže kdyby někdo potřeboval zvednout tank tak může zajet Až je stříknu tak hodím foto.
    • 69
  3. koblih69

    Sajmonky 106

    Uprav si nadpis:papa
    • 32
  4. koblih69

    Pronájem bytu v ČB

    Já měl pronajatý 3+1 na Máji. Tam je asi nejlevněji, ale je potřeba aby to bylo dál od Hnědočechů ( dál od Volfa a pod. ) U nás by úplný klid, parkování OK... takže super. Platil jsem 7 500,- včetně energií. Nicméně dneska platím míň ( 4+1 s garáží ) za komplet, ale s hypotékou. Prostě mě nebavilo vyhazovat peníze oknem. Hlídej si ceny, nabídek za 9,5 bude spousta, ale 8,5 není problém a dostaneš se i pod. [upravil dne 21/7/12 07:40 od koblih69]
    • 13
  5. koblih69

    brzdové kotouče

    Kolem 1000,- je bezproblémů třeba Bosch a ten je bezproblémů, osvědčené značky jsou jen o málo dražší.
    • 24
  6. koblih69

    brzdové kotouče

    Mám s tím lepší zkušenost než s kotouči Starline, ale doporučil bych je spíš pro menší auta a malým nájezdem.
    • 24
  7. koblih69

    Pronájem bytu v ČB

    no vono teda za 11-12 tis si můžetě ten byt v ČB koupit
    • 13
  8. koblih69

    Pronájem bytu v ČB

    Podemnou je volný byt 4+1 myslím, že by byl k pronajmutí za výrazně nižší cenu, ale je to 25 km
    • 13
  9. koblih69

    Rele Bitron 232303

    Co to je téměř neznatelný únik? Jestli je tam jakýkoliv únik musí se opravit.
    • 46
  10. koblih69

    olej okolo turba

    pořádně to očisti ať je vidět, že je to suché. Jinak v nouzi se to těsnění vezme vyžíhá se aby změklo a dotáhne se, ale zrovna u mazání turba to radit nechci, tam se vyplatí mít jistotu.
    • 37
  11. koblih69

    Prosba na členy

    Rád bych pomohl, ale odkaz na Facebook je pro mě poněkud zbytečný
    • 50
  12. Ubytování vybírám přímo, číslo karty neposkytuju.
    • 41
  13. Já tomu rozumím, to bylo jen rejpnutí a tvoje \"Nicméně nedá mi to, rád bych sloupy\" ... ty bedny hrají poměrně slušně, jediný co bych se bál je ten prodejce, ale už to máš doma a je ot OK, takže v tom problém není.
    • 58
  14. koblih69

    Problém ABS,ESP,ASR

    To záleží co je to za chybu, ale pravděpododně to mít vliv na spotřebu bude.
    • 14
  15. Koukám, že to jsou nějaké menší sloupy
    • 58
  16. Jojo jakmile přestaneš mít respekt je to cesta do pekla. Hrubým odhadem jsem odjezdil na moto cca 60 tis. a s respektem pokaždý nasedám. Taky za posledních 20 let ani škrábaneček.
  17. koblih69

    Lízatko z jakého auta?

    Já neříkám ře ta přadlena není šikovná já jen říkám že je hnusná a stejně jako u ženskej dalších 10 tis lidí se může rozplývat nad její krásou... a tak to má byť
    • 22
  18. koblih69

    Lízatko z jakého auta?

    To lízátko vypadá jak pysk té jedné z pohádky Tři přadleny.... Tu najednou zaklepal někdo na okno, a když se Liduška ohlídla, viděla venku, státi tři staré ošklivé babice. Ta jedna měla dolejší pysk tak veliký, že ji až přes bradu visel ...
    • 22
  19. koblih69

    Starty za studena benzin 1.4 16v

    Já tvůj taky ne, to byl jen obecnej slint
    • 26
  20. koblih69

    Starty za studena benzin 1.4 16v

    Čidlo teploty je velmi časté, ověřit se dá měřením a nebo kontrolou na diag. Navíc není drahé. Nicméně je potřeba si uvědomit, že s teplotou se mění i objem nasávaného vzduchu ( taky srážení směsi na stěnách...) a tomu se musí přizpůsobit bohatost. Tím chci jen říct, že to nemusí být problém teplotního čidla, i když to vypadá na změny s teplotou. Ale je to časté.
    • 26
  21. koblih69

    Lízatko z jakého auta?

    Jenom lehkej dotaz - vám se ta obludnost ( na 1. obrázku ) opravu líbí? Kdybych to potkal na křižovatce tak si smíchy poprskám sklo
    • 22
  22. Pokud se dobře pamatuju tak na 607 byly ty čidla 2 jedno vpředu druhé vzady. Přední jsme měnili 2x zadní jen 1x Principielně to byl Čipový inklinometr. [upravil dne 20/7/12 09:04 od koblih69]
    • 31
  23. Pro mě bylo nejhorší to auto, protože jsem žádný neměl k někomu kdo by mi půjčil to bylo cca 100 km a papíry jsem potřeboval do zaměstnání. Návyky z motorky byly dost katastrofa - prudké rozjezdy, vytáčení motorum, odhad šířky... Takže jsem doufal, že tohle mě tam naučí... bohužel, až v provozu... Zkouška komisařem proběhla na sidlišti přejetím od jednoho paneláku k druhému... no škoda mluvit.
  24. Kurte, samozřejmě máš pravdu, nicméně budu mluvit z vlastní zkušenosti: ŘP 50 cmm - 1x 3 jízdy v celkové délce cca 800 m ŘP Velká moto - 1x jízda 8 km, pak 1x jízda cca 200m ŘP Auto - 1 x cca 800 m, 1x zacouvání, 200m vozík a 1x cca 2,5 km To je moje realita, snad to tak není u všech, ale u všech 3 skupin ke kterým jsem patřil ( Vždy tak 20-30 lidí ) to bylo u každého žáka stejné. Ale to je bohužel chyba systému, k tomu by docházet nemělo [upravil dne 20/7/12 08:40 od koblih69]
  25. koblih69

    páté dveře 407 sw

    Rozsypal se ti asi spínač v liště.
    • 6
×
×
  • Vytvořit...