Jo? Tak si zajdi do Elitu v Sobotu, ta tmavovlasá slečna je votrávená jak malajskej šíp kdykoliv, cokoliv chceš. Na polovinu věcí se dohaduje, že to nemá, nevede a dokud jí to neukážu na jejich vlastním webu tak se hádá a hádá... To nemluvím o tom, že se mi x-krát stalo, že jsem tam volal jestli mají něco skladem, bylo mi řečeno, že ano a když jsem dojel 25 km tak koukala jak vyvoraná myš s tím, že kolega se asi spletl... 10 minut hledání a dohadování a ejhle mají to...
Takže tam chodím opravdu jen se sebezapřením.